dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry - Sprzedaż i najem

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

454 371 zł65 m² 7 039,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z ogródkiem lub balkonem! stan deweloperski! 2 windy! parking podziemny I naziemny! ścisłe centrum! kupujący nie płaci pcc 2% Do sprzedania mieszkania o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

520 000 zł80 m² 6 503,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż! nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! Nowe osiedle apartamentów powstające w Tarnowskich Górach - dzielnica Repty. Dostępne apartamenty : Segment A: - a1 parter - 38,36m2 - 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

323 522 zł39 m² 8 286,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania Z ogródkiem lub balkonem! stan deweloperski! 2 windy! parking podziemny I naziemny! ścisłe centrum! Do sprzedania mieszkania o powierzchni od 28,77 m2 do 92,83 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

540 000 zł75 m² 7 163,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

385 310 zł39 m² 9 905,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 900 zł62 m² 30,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia mieszkania w Starych Tarnowicach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i jest po generalnym remoncie - wymienione min instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Małe Osiedle 5 budynków w zabudowie szeregowej. Do sprzedania funkcjonalny dom jednorodzinny - apartament położony w Tarnowskich Górach - dzielnica Opatowice. Przytulny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

509 000 zł89 m² 5 726 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnych przestrzennych apartamentów, znajdujących się w Tarnowskich Górach, dzielnica Śródmieście-Centrum. Szukasz Apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

380 000 zł48 m² 7 846,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 850 zł52 m² 35,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku czterolokalowym pośród zabudowy jednorodzinnej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

499 000 zł135 m² 3 703,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! energooszczędne! fotowoltaika! dwupoziomowe mieszkanie na piętrze! W Tarnowskich Górach powstaje zamknięte osiedle 22 energooszczędnych, komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Lasowice. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze, 5 piętrowego apartamentowca z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

479 000 zł63 m² 7 574,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego jasnego i przestronnego mieszkania w sercu Tarnowskich Gór. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na oglądanie, aby na własne oczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

3 000 zł57 m² 52,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - stare tarnowice! - miejsce parkingowe! nowe osiedle! apartament gotowy do zamieszkania! Do wynajęcia unikalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Osada Jana,Tarnowskie Góry

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! na sprzedaż kawalerka na osadzie jana. Nowa oferta, przytulne mieszkanie o powierzchni 29m2 na 3 piętrze. Składa się z jasnego pokoju, dużej łazienki, kuchni i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Tarnowskie Góry

409 000 zł40 m² 10 143,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Duża 40 m2 kawalerka W skład oferowanej przestronnej kawalerki wchodzi kuchnia otwarta na salon wykonana na zamówienie z wysokiej klasy materiałów, wyposażona w sprzęty energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

589 000 zł135 m² 4 371,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

670 000 zł91 m² 7 338,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję Państwu wygodny apartament o pow.91,3m 2 w prestiżowej dzielnicy Tarnowskich Gór położony na I piętrze z dużym tarasem. Apartament składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

445 000 zł63 m² 7 036,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siwca

Lasowice,Tarnowskie Góry

620 000 zł58 m² 10 614,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesny i komfortowy apartament Z dużym tarasem - Tarnowskie Góry ul. Siwca 58,41 m + 36,8 m taras (bez pośredników) Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

437 000 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, niskie koszty utrzymania, dobra lokalizacja. Nowoczesny apartamentowiec, 2 pokoje z balkonem, własne miejsce postojowe. Zamieszkaj w luksusowym apartamencie (pow. 46 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnowskie Góry,śląskie

580 000 zł76 m² 7 637,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z 2020 roku przy ul. Szczęść Boże 77e w Tarnowskich Górach. Dogodna lokalizacja gwarantuje bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 300 zł63 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Starych Tarnowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku po termoizolacji. Mieszkanie o powierzchni 63m2 w swoim układzie posiada dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

459 000 zł73 m² 6 308,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ostatni apartament Z ogródkiem! kupujący nie płaci pcc! energooszczędne! fotowoltaika! W Tarnowskich Górach powstaje zamknięte osiedle 22 energooszczędnych, komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

462 000 zł77 m² 6 005,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja! 8 apartamentów! kupujący nie płaci pcc! Nowe osiedle apartamentów powstające w Tarnowskich Górach - dzielnica Repty. Pierwszy etap skłądał się będzie z 8 apartamentów :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

350 000 zł48 m² 7 226,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

499 000 zł75 m² 6 619,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

393 000 zł65 m² 6 015,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

460 000 zł79 m² 5 836,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 68m 2 na parterze dwupiętrowej kamienicy w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokalizacja oraz układ mieszkania stwarza również wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

499 000 zł70 m² 7 169,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny energooszczędny apartament na parterze Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 69,6m2 w stanie deweloperskim. Apartament jednopoziomowy na parterze. Strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

440 000 zł46 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę w bliskiej odległości od centrum Tarnowskich Gór. Apartament o powierzchni46m2 (wysokość290 cm) zachwyca swoim loftowym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

589 000 zł84 m² 7 035,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny energooszczędny apartament na I piętrze Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 83,72m2 w stanie deweloperskim. Apartament jednopoziomowy na I piętrze. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Starowapienna

Rybna,Tarnowskie Góry

699 000 zł89 m² 7 849,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament 3 pok.89 m2 Tarnowskie Góry,w zielonej części Śląska.Niski koszt eksploatacji. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

389 000 zł91 m² 4 276,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! energooszczędne! fotowoltaika! W Tarnowskich Górach powstaje zamknięte osiedle 22 energooszczędnych, komfortowych mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 w wyremontowanej kamienicy w Tarnowskich Górach, usytuowany na drugim piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m2 w nowo wyremontowanej kamienicy w Tarnowskich Górach, usytuowany na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włoska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

310 000 zł51 m² 6 129 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż cudowne, eleganckie i ustawne mieszkanie z otwartą na salon kuchnią przy ulicy Włoskiej w Tarnowskich Górach na Osiedlu Przyjaźń. Mieszkanie o powierzchni 50,58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrodzenia

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 450 zł37 m² 38,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem w Centrum Tarnowskich Gór - do wynajęcia od października 2023! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 700 zł49 m² 34,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tarnowskie Góry, osiedle Przyjaźń! Do wynajęcia piękne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,47 m2 z balkonem. Dwa pokoje, osobna kuchnia, drugie piętro. Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

527 700 zł88 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament o pow. 87,95 m2 z ogródkiem - położony na pierwszym piętrze z osobnym wejściem w doskonałej lokalizacji - Tarnowskie Góry Śródmieście. Bez podatku pcc. Lokal.