dowolna

Mieszkania przy lesie Tarnowskie Góry - Anonse sprzedaży i wynajmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

500 000 zł60,55 m² 8 257,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na parterze o powierzchni 60,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł86 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: tarnowskie Góry Stare Tarnowice Nieruchomość położona bezpośrednio przy dużym kompleksie parkowym, w spokojnej i zielonej części miasta. Kameralna zabudowa oraz brak ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ikoniczny, przestronny Apartament zlokalizowany na Osiedlu Sielanka. Niepowtarzalna, nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa zlokalizowana w części miasta znanej jako Stare Tarnowice -.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł83,50 m² 8 730,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy, bezczynszowy apartament z ogrodem, tarasem i fotowoltaiką Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony, wyposażony apartament o powierzchni całkowitej 83,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

552 500 zł65 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera bez pośredników, bez ukrytych kosztów. Są mieszkania, do których wracasz z uśmiechem. Apartament D1/1 w kameralnym osiedlu Srebrna Park przy ul. Sorychy.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł71 m² 38,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę budynek mieszkalny wynajem okazjonalny: -zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul. Pastuszki w sąsiedztwie osiedla "przyjaźń". W pobliżu sklepy, placówki medyczne, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł84 m² 9 702,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament na piętrze z balkonem, tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, > 3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Rybna,Tarnowskie Góry

835 000 zł91,30 m² 9 145,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży urokliwy bezczynszowy apartament z tarasem oraz przynależnym miejscem parkingowym w Tarnowskich Górach - dzielnicy Rybna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł87 m² 6 655 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne pierwsze mieszkanie | taras | spokój i wygoda Tarnowskie Góry, ul. Długa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się Wasze. Ten apartament to idealna przestrzeń, aby rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł64,66 m² 7 392,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny, jednopiętrowy budynek obejmujący 10 funkcjonalnych lokali mieszkalnych, położony przy ul. Skłodowskiej-Curie. Doskonałe połączenie bliskości centrum miasta z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 800 zł57,05 m² 49,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze z tarasem, dużym poddaszem Tarnowskie Góry, pogranicze Centrum i Lasowic Lokal o powierzchni 57,05 m2 składa się > ze.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł41,14 m² 5 809,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Tarnowskich Górach, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Osada Jana, przy ul. Słoneczników. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,90 m² 5 992 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe | 54,9 m | Osada Jana | ul. Słoneczników 53 | 4 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta Osada Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł60,55 m² 9 661,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy duży ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na parterze o powierzchni 60,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena brutto/rynek.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72,38 m² 6 065,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Tarnowskich Górach na ulicy Szwedzkiej, o powierzchni 72,38 m . Położone w spokojnej, zielonej okolicy z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,50 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane na 2 parterze trzypiętrowego bloku przy ul. Armii Krajowej w Tarnowskich Górach. Kawalerka w korzystnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł92 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Ruszyła sprzedaż kolejnych apartamentów w Tarnowskich Górach. Wybierz swój wariant: parter (83 m ): własny ogródek na poranną kawę. Piętro (93 m ): ogromny taras (15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł66,73 m² 7 043,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na piętrze o powierzchni 66,73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł39,09 m² 7 597,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: - bez prowizji, - duży taras na parterze, - nowy 3 piętrowy apartamentowiec; - stan deweloperski; - ogródki i tarasy; - wysoka jakość wykończenia; - garaż podziemny; -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

798 000 zł79,19 m² 10 077,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament na parterze z dużym ogródkiem, 2 miejsc postojowych -tarnowskie Góry, opatowice. Mieszkanie do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Najważniejsze informacje: słoneczne i przestronne mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie, funkcjonalny rozkład, zadbany blok po termomodernizacji, dobra lokalizacja. Więcej podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - 1600 zł + 500 zł czynsz + media, - mieszkanie po kapitalnym remoncie, - nowa wyposażona kuchnia, - nowa łazienka, - gotowe do zamieszkania, - wysoki standard, - 1 piętro, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł117,60 m² 4 379,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezczynszowy apartament dwupoziomowy- tarnowskie góry/ repty! brak 2% pcc! Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 117 ,61 m2 usytuowany na 1 piętrze III-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł94,22 m² 6 155,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament na piętrze z 2 balkonami, 2 miejscami parkingowymi -tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 94,22 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90,97 m² 9 882,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 90,97m2, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z 2010r. w Tarnowskich Górach przy ul. Siwca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł66,73 m² 8 092,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy duży ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na piętrze o powierzchni 66,73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

583 900 zł78,75 m² 7 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 78,75.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł94,64 m² 9 298,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament na parterze z ogródkiem , Repty Śląskie Tarnowskie Góry Lokal mieszkalny > usytuowany na parterze > niezależne wejście > składa się z dużego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,53 m² 6 445,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w Tarnowskich Górach przy ul. Miarki Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyremontowana kawalerka o łącznej powierzchni 35,53 m (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z balkonem Tarnowskie Góry, opatowice Lokalizacja: tarnowskie Góry, dzielnica Opatowice Inwestycja: kameralna zabudowa 4 lokali Powierzchnia: 84 m Liczba pokoi: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł79,70 m² 7 992,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji składającej się z zaledwie 4 apartamentów, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,71 m² 6 882,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w jednej z bardziej lubianych lokalizacji na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Układ lokalu o pow. 50,71 m2 obejmuje dwa ustawne pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł51 m² 8 019,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i ogródkiem Tarnowskie Góry, ul. Pastuszki Lokalizacja: tarnowskie Góry, ul. Pastuszki Inwestycja: apartamenty maw 50 Powierzchnia: 51,03 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament 117,61 m z dużym tarasem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

378 600 zł63,10 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Tarnowskich Górach, osiedle Przyjaźń o powierzchni użytkowej 63,10 m2, położone na 2 piętrze, ul Francuska. Mieszkanie składa się z: > salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

554 300 zł74,41 m² 7 449,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 74,41.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł38,60 m² 6 968,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone w Tarnowskich Górach przy ul. Słoneczników. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. To dobra propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł71 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 71 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł92 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4- pokojowy apartament o powierzchni 92,00 m2 w nowo powstałej inwestycji w Tarnowskich Górach (repty) przy ulicy Witosa. z tarasem. Inwestycja ukończona- oferowany.