dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry - Sprzedaż i najem

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

779 000 zł86 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: tarnowskie Góry Stare Tarnowice Nieruchomość położona bezpośrednio przy dużym kompleksie parkowym, w spokojnej i zielonej części miasta. Kameralna zabudowa oraz brak ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ikoniczny, przestronny Apartament zlokalizowany na Osiedlu Sielanka. Niepowtarzalna, nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa zlokalizowana w części miasta znanej jako Stare Tarnowice -.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł83,50 m² 8 730,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy, bezczynszowy apartament z ogrodem, tarasem i fotowoltaiką Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony, wyposażony apartament o powierzchni całkowitej 83,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł130 m² 6 515,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w Bobrownikach Śląskich, przy ul. Chrobrego 7, w zielonej i cichej części Tarnowskich Gór. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

552 500 zł65 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera bez pośredników, bez ukrytych kosztów. Są mieszkania, do których wracasz z uśmiechem. Apartament D1/1 w kameralnym osiedlu Srebrna Park przy ul. Sorychy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

669 000 zł73 m² 9 164,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 73 m pod klucz | 4 pokoje | Centrum Tarnowskich Gór Lokalizacja: tarnowskie Góry, centrum Powierzchnia: 73 m Liczba pokoi: 4 Piętro: parter Stan: pod klucz Cena: 669 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 83 m pod klucz | 4 pokoje | Centrum Tarnowskich Gór Lokalizacja: tarnowskie Góry, centrum Powierzchnia: 83 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 1 Stan: pod klucz Cena: 659 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł71 m² 38,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę budynek mieszkalny wynajem okazjonalny: -zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul. Pastuszki w sąsiedztwie osiedla "przyjaźń". W pobliżu sklepy, placówki medyczne, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł84 m² 9 702,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament na piętrze z balkonem, tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, > 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł72,51 m² 7 723,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze informacje: - nowy apartament, - wykończone "pod klucz", - piękna nowa łazienka, - nowy kameralny budynek, - 3 pokoje, - 1 piętro, - 2 miejsca parkingowe, - balkon, - spokojna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł72,51 m² 7 723 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament "pod klucz" Tarnowskie Góry, repty Śląskie Na sprzedaż nowy, komfortowy apartament o powierzchni 74 m , położony w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas: do wynajęcia wygodny, przestronny apartament o powierzchni ok. 90 m , położone na pierwszym piętrze budynku jednorodzinnego w Tarnowskich Górach - Osada.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Rybna,Tarnowskie Góry

835 000 zł91,30 m² 9 145,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży urokliwy bezczynszowy apartament z tarasem oraz przynależnym miejscem parkingowym w Tarnowskich Górach - dzielnicy Rybna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł64,66 m² 7 392,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny, jednopiętrowy budynek obejmujący 10 funkcjonalnych lokali mieszkalnych, położony przy ul. Skłodowskiej-Curie. Doskonałe połączenie bliskości centrum miasta z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

539 000 zł66 m² 8 167 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: tarnowskie Góry Stare Tarnowice Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej i rodzinnej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł54,88 m² 7 817,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Najważniejsze informacje: - M3 na Osiedlu Przyjaźń, - wysoki parter, - budynek z 2012 roku, - własne miejsce parkingowe, - ogrodzony teren, - duży balkon, - niskie koszty utrzymania. - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł118 m² 4 364,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy Apartament dla osób, które cenią przestrzeń, komfort i bliskość natury. Jednym z największych atutów lokalizacji jest Rezerwat Przyrody Segiet i jego absolutnie wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47,23 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesny apartament 47 m z balkonem | Tarnowskie Góry | zadaszone miejsce parkingowe + komórka w cenie Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 47 m , położony w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena brutto/rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 025 zł39,87 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

479 000 zł76,92 m² 6 227,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 76,92 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł39,09 m² 7 597,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: - bez prowizji, - duży taras na parterze, - nowy 3 piętrowy apartamentowiec; - stan deweloperski; - ogródki i tarasy; - wysoka jakość wykończenia; - garaż podziemny; -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90,97 m² 9 882,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowoczesny I komfortowy apartament Z 2 tarasami W tarnowskich górach ul. Siwca Na sprzedaż apartament o powierzchni 90 ,97 m2, usytuowany na III piętrze IV piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł78,48 m² 6 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w stanie deweloperskim- tarnowskie góry/ repty promocja wielkanocna Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,48 m2 usytuowane na piętrze 2-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - 1600 zł + 500 zł czynsz + media, - mieszkanie po kapitalnym remoncie, - nowa wyposażona kuchnia, - nowa łazienka, - gotowe do zamieszkania, - wysoki standard, - 1 piętro, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł83,72 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 83,72 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł117,60 m² 4 379,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezczynszowy apartament dwupoziomowy- tarnowskie góry/ repty! brak 2% pcc! Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 117 ,61 m2 usytuowany na 1 piętrze III-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 025 zł39,87 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od Developera! i pcc. Proponowana oferta stanowi przestronne jednopokojowe mieszkanie składające się z salonu, otwartej kuchni i łazienki z wc oraz tarasu Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł84 m² 6 845,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne apartamenty o powierzchni 84 m2 oraz 94,1 m2 zlokalizowane w samym centrum Tarnowskich Gór, którą łączy w sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

583 900 zł78,75 m² 7 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 78,75.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł77,24 m² 7 573,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji, w Reptach Śląskich. Jego powierzchnia wynosi 77,24 m kw. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

563 730 zł65,55 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Nowe budownictwo | Wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku o eleganckiej architekturze, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

551 124 zł65,61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Śródmieście,Tarnowskie Góry

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - nowy, wykończony pod klucz - bezczynszowy! klient nie płaci 2% pcc! Do sprzedania nowy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł83,11 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł79,70 m² 7 992,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji składającej się z zaledwie 4 apartamentów, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł67,45 m² 6 671,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ( plus duża piwnica), położonego na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Fazos.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł28,60 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka na parterze gotowa do wprowadzenia się. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajęcia umeblowanej kawalerki w Tarnowskich Górach na Osadzie Jana. Ta przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł76 m² 6 381,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja! Nowoczesne apartamenty Tarnowskie Góry- bobrowniki brak 2% pcc Na sprzedaż nowoczesne apartamenty o powierzchni użytkowej od 63,88 do 84,34 m2 usytuowane na parterze lub piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij