dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry - Sprzedaż i najem

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! ścisłe centrum! Do sprzedania przestronny apartament usytuowany w jednej z lepszych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, nowe osiedle apartamentów - tarnowskie góry - stare tarnowice! nowe osiedle! - taras, ogródek! Do sprzedania nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 70 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Osada Jana,Tarnowskie Góry

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne, częściowo umeblowane M4 w Tarnowskich Górach - Osada Jana! Gotowe do zamieszkania! Osiedle Zamknięte z własnym parkingiem! Niskie koszty utrzymania! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nakielska

Tarnowskie Góry,śląskie

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Właściciel wynajmie mieszkanie 3 pokojowe, przy ul. Nakielskiej, na trzecim piętrze (wysokim bez windy) w kamienicy (z 1906 r, sukcesywnie odnawiana). Mieszkanie świeżo po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przy Parku

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

580 000 zł94 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w zabudowie bliźniaczej - dwupoziomowe, usytuowane na widokowej działce w Starych Tarnowicach, przy Parku Repeckim. Promocja na pierwszy budynek! kupujący nie płaci 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przy Parku

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne apartamenty w zabudowie bliźniaczej - dwupoziomowe, usytuowane na widokowej działce w Starych Tarnowicach, przy Parku Repeckim. Kupujący nie płaci 2% pcc! promocja na pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Małe Osiedle 5 budynków w zabudowie szeregowej. Do sprzedania funkcjonalny dom jednorodzinny - apartament położony w Tarnowskich Górach - dzielnica Opatowice. Przytulny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Strzybnica,Tarnowskie Góry

259 000 zł55 m² 4 675,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem typu loggia o powierzchni 55,40m2 na trzecim piętrze w bloku w Tarnowskich Górach w dzielnicy Strzybnica. W skład mieszkania wchodzą : - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastuszki

Opatowice,Tarnowskie Góry

409 000 zł49 m² 8 417,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie dotyczy mieszkania na parterze z ogrodem. W ofercie posiadamy również mieszkania na piętrze o powierzchni 51 m2 w cenie 399 000 zł. Każde mieszkanie zostanie oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie z ogródkiem, znajdujące się w nowym budynku w Tarnowskich Górach - Repty Śląskie. Powierzchnia 45m2 Układ - wiatrołap, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

555 000 zł85 m² 6 524,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż! nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! Nowe osiedle apartamentów powstające w Tarnowskich Górach - dzielnica Repty. Dostępne apartamenty : Segment A: - a1 parter - 38,36m2 - 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

509 000 zł78 m² 6 555,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przy Parku

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Parku

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! nowe osiedle! apartament gotowy do zamieszkania! - taras, ogródek! Do sprzedania unikalny, nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiśniowa

Opatowice,Tarnowskie Góry

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliwicka

Śródmieście,Tarnowskie Góry

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m2 w nowo wyremontowanej kamienicy w Tarnowskich Górach, usytuowany na drugim piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w samym centrum Tarnowskich Gór. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 3 kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie bardzo przestrzenne o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu apartament na parterze o pow. 70m 2 z ogródkiem w Tarnowskich Górach dzielnica Opatowice. Lokal mieszkalny składa się z: - salonu z kuchnią, - dwóch pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

2 600 zł60 m² 42,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i słonecznie mieszkanie o powierzchni 60,48 m2 w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice. Lokal usytuowany na drugim piętrze, dwupiętrowego, nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, nowe osiedle apartamentów - tarnowskie góry - stare tarnowice! nowe osiedle! - taras, ogródek! Do sprzedania nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 85 m2, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

509 000 zł75 m² 6 786,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

570 000 zł96 m² 5 962,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie na sprzedaż o pow. 87m 2 na 3 piętrze w centrum Tarnowskich Gór. Lokal jest umeblowany składa się z: 2 pokoi przestronnego salonu jasnej kuchni nowoczesnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Strzybnica,Tarnowskie Góry

284 000 zł55 m² 5 126,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem typu Loggia o powierzchni 55,40m2 na trzecim piętrze w bloku w Tarnowskich Górach w dzielnicy Strzybnica. W skład mieszkania wchodzą : - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczników

Osada Jana,Tarnowskie Góry

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna - bez pośredników, brak dodatkowych opłat. Oferuję mieszkanie 2-pokojowe położone na III-cim piętrze budynku przy ul. Słoneczników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia mieszkania w tarnowskich górach stare tarnowice Mieszkanie znajduje się na parterze i jest o powierzchni ok 60m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka znajdująca się na pierwszym pietrze w prywatnej wyremontowanej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór. Mieszkanie składa się z małego przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie o powierzchni 40 m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc. Pierwsze piętro. Kamienica ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

2 700 zł60 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia mieszkania w tarnowskich górach na parkowym wzgórzu Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i nigdy nie było zamieszkane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

519 000 zł75 m² 6 920 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Osada Jana,Tarnowskie Góry

310 000 zł39 m² 8 031,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy słoneczne ciche wyremontowane ze smakiem mieszkanie w bloku na 3 piętrze. Wchodząc do mieszkania, przemieszczamy się węzłem komunikacyjnym do przestronnego pokoju wypoczynkowego.