dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Tarnowskie Góry - Lista ofert

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

1 800 zł41,54 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Apartamenty Lasowice w Tarnowskich Górach. Mieszkanie zostało kompletnie wykończone, posiada umeblowana i wyposażoną w sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł66,30 m² 5 279 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie do remontu Tarnowskie Góry, ul. Włoska Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie, położone w Tarnowskich Górach przy ul. Włoskiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 025 zł39,87 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł49,57 m² 6 455,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Starych Tarnowicach, przy ulicy Bałkańskiej. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł52,10 m² 5 163,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mamy atrakcyjne mieszkanie 3 - pokojowe na Osadzie Jana. Lokal składa się z 3 pokoi ( jeden przejściowy - możliwość wydzielenia 3 niezależnych), kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł40,16 m² 5 901,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną dużą kuchnią zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w centrum Tarnowskich Gór. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W W tarnowskich górach - lasowice Do wynajęcia przestronny i słoneczny apartament o powierzchni użytkowej ok 70 m2 , znajdujący się w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

613 456 zł66,68 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie Tarnowskie Góry Oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , wykończone z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł73 m² 4 780,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W pełni umeblowane I wyposażone mieszkanie! W Centrum Tarnowskich Gór! W cenie mieszkania miejsce parkingowe oraz dwie piwnice po 15 M2. Dodatkowo strych do współnego użytkowania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50,10 m² 5 768 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 50,10 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku w Tarnowskich Górach - Strzybnicy przy ul. Armii Krajowej. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł72,50 m² 5 379 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestrzeń, światło i spokój gotowe mieszkanie 72,5 m w Tarnowskich Górach, ul. Opolska 23C Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu ? To jest takie mieszkanie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Bałkańskiej z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 282 zł73,42 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od Developera! i pcc. Proponowana oferta stanowi przestronne trzypokojowe mieszkanie składające się z salonu dwóch pokoi, otwartej kuchni z jadalnią i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł74,37 m² 6 373,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-5 do sprzedania w Tarnowskich Górach przy ul. Donieckiej. Mieszkanie składa się z dużego salonu z balkonem (dwa połączone pokoje które można przywrócić do stanu poprzedniego) dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,60 m² 46,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe M-3 na Osadzie Jana w Tarn. Górach do wynajęcia. Mieszkanie na 2 piętrze składające się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju, komunikacji i przynależnej piwnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł49,50 m² 6 464,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze - 4 piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł62,82 m² 5 651,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny / biurowy 62,82 m - ścisłe centrum Tarnowskich Gór, przy Rynku Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 62,82 m , usytuowany na wysokim parterze 3-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,40 m² 5 144,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3- pokojowe, tarnowskie Góry ul. Armii Krajowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 usytuowane na I piętrze bloku po termomodernizacji w zielonej części Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,49 m² 5 657,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie do odnowienia przy ul. Saperów w Tarnowskich Górach. Komfort mieszkania w tym miejscu zapewnia cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

160 000 zł59 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne poddasze do własnej aranżacji - 59 m w sercu Tarnowskich Gór! Marzysz o wyjątkowym mieszkaniu z potencjałem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokazlizacja na zadbanym, kameralnym osiedlu - Lasowice - ul. Rozplochowskiej. Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 49 m2 Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 282 zł74,15 m² 7 030,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,50 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane na 2 parterze trzypiętrowego bloku przy ul. Armii Krajowej w Tarnowskich Górach. Kawalerka w korzystnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Loft 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

105 000 zł25,10 m² 4 183,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Klimatyczna kawalerka na poddaszu w prestiżowej kamienicy - Tarnowskie Góry Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym , położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Najważniejsze informacje: słoneczne i przestronne mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie, funkcjonalny rozkład, zadbany blok po termomodernizacji, dobra lokalizacja. Więcej podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł54,97 m² 5 439,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 - Tarnowskie Góry, os. Przyjaźń Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie M-3 , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny Apartament Premium - Tarnowskie Góry, osiedle Lasowice Agent prowadzący: wiktoria Spałek   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Tarnowskie Góry,śląskie

1 700 zł38,50 m² 44,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Kolorowej w Tarnowskich Górach. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia nowoczesna i duża kawalerka 40 m w odnowionym budynku przy ul. Mickiewicza w Tarnowskich Górach (rewitalizacja przez opal). - 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

1 200 zł34 m² 35,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 34,22 m - Osiedle Fazos, tarnowskie Góry Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34,22 m , usytuowaną na 2. piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2, po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Doniecka

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 500 zł63 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie, 63 m Tarnowskie Góry, ul. Doniecka Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, osiedle Przyjaźń Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 63 m - Tarnowskie Góry, osiedle Fazos - 2 piętro Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fazos,Tarnowskie Góry

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie - tarnowskie góry - os. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos, usytuowane na parterze - czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Lasowice. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze, 5 piętrowego apartamentowca z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni ok 30m. Mieszkanie składa się z: kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt agd: lodówko-zamrażarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fazos,Tarnowskie Góry

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1