dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży i najmu

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Strzybnica,Tarnowskie Góry

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 64 m .Mieszkanie posiada przed pokój ,2 sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia w kształcie litery U , przestronny salon ,łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

719 000 zł75 m² 9 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowy apartament wraz z działką oraz trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy zabytkowej kopalni srebra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

589 000 zł87 m² 6 770 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne pierwsze mieszkanie | taras | spokój i wygoda Tarnowskie Góry, ul. Długa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się Wasze. Ten apartament to idealna przestrzeń, aby rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Opatowice,Tarnowskie Góry

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! - ul. Widokowa! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament 117,61 m z dużym tarasem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

529 000 zł83 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena brutto/rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

998 000 zł180 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Opatowice,Tarnowskie Góry

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Opatowice,Tarnowskie Góry

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Opatowice,Tarnowskie Góry

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Tarnowskie Góry

318 000 zł33 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Opatowice,Tarnowskie Góry

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

DO sprzedaży nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament O powierzchni 112 m2 + 70 m2 tarasów! Na sprzedaż unikalny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Tarnowskie Góry

318 000 zł33 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Śródmieście,Tarnowskie Góry

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - nowy, wykończony pod klucz - bezczynszowy! klient nie płaci 2% pcc! Do sprzedania nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

720 000 zł81 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowe, kameralne osiedle! Do sprzedaży apartament o powierzchni 80,79 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki Śląskie - usytuowany na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piestraka

Śródmieście,Tarnowskie Góry

729 000 zł74 m² 9 851,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny Apartament na Sprzedaż - 1 km od Centrum Tarnowskich Gór! Na sprzedaż nowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament z rynku pierwotnego, zlokalizowany przy ul. Feliksa Piestraka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

519 000 zł71 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament I 3 pokoje I ogródek i 2 miejsca parkingowe I Repty Śląskie! Opis inwestycji i mieszkania: do sprzedaży oferujemy przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Chrobrego

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne,Tarnowskie Góry

847 000 zł130 m² 6 515,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w Bobrownikach Śląskich, przy ul. Chrobrego 7, w zielonej i cichej części Tarnowskich Gór. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwca

Lasowice,Tarnowskie Góry

540 000 zł61 m² 8 801,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w cichym i spokojnym miejscu? Ten 3-pokojwy apartament jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania duży apartament z balkonem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

749 000 zł81 m² 9 246,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

604 990 zł69 m² 8 774,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowy apartament dwupoziomowy 69 m z ogródkiem - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 69 m , usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Saperów

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

419 000 zł53 m² 7 945 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Niecodzienna oferta! nigdy niezamieszkałe mieszkanie,| Tarnowskie Góry, ul. Saperów Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

604 990 zł69 m² 8 774,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny Apartament Premium - Tarnowskie Góry, osiedle Lasowice Agent prowadzący: zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Tarnowskie Góry

479 000 zł62 m² 7 696 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór idealne również jako inwestycja pod wynajem! Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w sercu Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament z ogródkiem położony w Tarnowskich Górach w Śródmieściu Lokal znajduje się w spokojnej, a jednocześnie centralnej części miasta, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałkańska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

339 999 zł62 m² 5 483,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego mieszkania do aranżacji w Tarnowskich Gór? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Opatowice,Tarnowskie Góry

535 000 zł84 m² 6 369,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

509 000 zł83 m² 6 124,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperów

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Cena: 310.000 zł do negocjacji Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

749 000 zł81 m² 9 246,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 040 000 zł180 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

529 000 zł73 m² 7 246,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! apartament Z dużym ogródkiem W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 72,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miarki

Śródmieście,Tarnowskie Góry

269 000 zł65 m² 4 118,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z możliwością przerobienia na trzy pokoje w cenie 329 000 pln w Tarnowskich Górach, przy ulicy Miarki. Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Tarnowskie Góry

339 999 zł48 m² 7 083,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Szukasz gotowego mieszkania w centrum Tarnowskich Gór? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy.