dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży i najmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Rynek pierwotny

575 000 zł84 m² 6 845,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne apartamenty o powierzchni 84 m2 oraz 94,1 m2 zlokalizowane w samym centrum Tarnowskich Gór, którą łączy w sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

583 900 zł78,75 m² 7 414,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 78,75.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł94,64 m² 9 298,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament na parterze z ogródkiem , Repty Śląskie Tarnowskie Góry Lokal mieszkalny > usytuowany na parterze > niezależne wejście > składa się z dużego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

563 730 zł65,55 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Nowe budownictwo | Wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku o eleganckiej architekturze, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

551 124 zł65,61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

521 282 zł73,42 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m . Lokal w stanie deweloperskim co stanowi doskonałą bazę do indywidualnej aranżacji. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł79,70 m² 7 992,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji składającej się z zaledwie 4 apartamentów, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł67,45 m² 6 671,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ( plus duża piwnica), położonego na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Fazos.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,49 m² 5 657,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie do odnowienia przy ul. Saperów w Tarnowskich Górach. Komfort mieszkania w tym miejscu zapewnia cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnowskie Góry,śląskie

489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronną nieruchomość zlokalizowaną w sercu dzielnicy, która cieszy się dużym zainteresowaniem i jest uznawana za jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł74 m² 10 121,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty premium na sprzedaż - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie Nowoczesne, komfortowe i bezczynszowe apartamenty w stanie deweloperskim - zaprojektowane z myślą o wygodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,83 m² 6 827,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,83 m , położone w Tarnowskich Górach przy ul. Ułańskiej. Lokal znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku. To dobra propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 63 m - Tarnowskie Góry, osiedle Fazos - 2 piętro Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości: kompleks nowoczesnych 3-4 pokojowych apartamentów bezczynszowych w budowie, zlokalizowany w spokojnej okolicy Tarnowskich Gór, otoczony domami jednorodzinnymi, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

378 600 zł63,10 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Tarnowskich Górach, osiedle Przyjaźń o powierzchni użytkowej 63,10 m2, położone na 2 piętrze, ul Francuska. Mieszkanie składa się z: > salonu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł87,63 m² 9 688,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Długiej w Reptach Śląskich. Jego powierzchnia wynosi 87,63 m kw. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,18 m² 7 249,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w stanie deweloperskim- tarnowskie góry/ repty promocja wielkanocna Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,18 m2 usytuowane na parterze 2-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 282 zł74,15 m² 7 030,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Rybna,Tarnowskie Góry

749 000 zł83,79 m² 8 939,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na piętrze, położonego w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

554 300 zł74,41 m² 7 449,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

!nowa inwestycja! Nowoczesny i komfortowy apartament z tarasem balkonowym w Świerklańcu - w otoczeniu lasu! Brak opłaty pcc! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 74,41.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł71 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 71 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł66,30 m² 5 279 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie do remontu Tarnowskie Góry, ul. Włoska Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie, położone w Tarnowskich Górach przy ul. Włoskiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł90 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, która od pierwszego kroku daje poczucie komfortu i jakości? Ten apartament przy ul. Cynamonowej w Tarnowskich Górach to propozycja dla osób, które cenią nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Biskupka

Tarnowskie Góry,śląskie

658 000 zł90,97 m² 7 233,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam - wygodne mieszkanie gotowe do wprowadzenia, niskie koszty utrzymania. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie 91m2 z miejscem parkingowym w nowym budownictwie na zamykanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł78,48 m² 6 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 78,48 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W W tarnowskich górach - lasowice Do wynajęcia przestronny i słoneczny apartament o powierzchni użytkowej ok 70 m2 , znajdujący się w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

119 000 zł42 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w samym sercu Tarnowskich Gór , w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

598 005 zł87,30 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu M-4 w kamienicy (kuchnia z jadalnia sypialnia, salon , antresola przeznaczona na sypialnie ) o powierzchni 87,3 m2 położonego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wygodne mieszkanie w Reptach Śląskich w Tarnowskich Górach Mieszkanie na pietrze o powierzchni 72m2 , składa się z: > salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł92 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Ruszyła sprzedaż kolejnych apartamentów w Tarnowskich Górach. Wybierz swój wariant: parter (83 m ): własny ogródek na poranną kawę. Piętro (93 m ): ogromny taras (15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł57,46 m² 11 294,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na kameralnym osiedlu Villove w Nowym Chechle. Jego powierzchnia wynosi 57,46 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł70 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 70 m z ogródkiem Tarnowskie Góry, opatowice | Bez prowizji od kupującego Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni ok. 70 m , zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

170 000 zł66 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w samym sercu Tarnowskich Gór , w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50,10 m² 5 768 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 50,10 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku w Tarnowskich Górach - Strzybnicy przy ul. Armii Krajowej. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł63,88 m² 7 498,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja! Nowoczesne apartamenty Tarnowskie Góry- bobrowniki brak 2% pcc Na sprzedaż nowoczesne apartamenty o powierzchni użytkowej od 63,88 do 84,34 m2 usytuowane na parterze lub piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł59,18 m² 7 249,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 59,18 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij