dowolna

Mieszkania na poddaszu Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży i najmu

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 83 m pod klucz | 4 pokoje | Centrum Tarnowskich Gór Lokalizacja: tarnowskie Góry, centrum Powierzchnia: 83 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 1 Stan: pod klucz Cena: 659 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł72,51 m² 7 723 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament "pod klucz" Tarnowskie Góry, repty Śląskie Na sprzedaż nowy, komfortowy apartament o powierzchni 74 m , położony w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł49,60 m² 6 895,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej komfortowych części Tarnowskich Gór Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Rybna,Tarnowskie Góry

835 000 zł91,30 m² 9 145,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży urokliwy bezczynszowy apartament z tarasem oraz przynależnym miejscem parkingowym w Tarnowskich Górach - dzielnicy Rybna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

819 000 zł90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na osiedlu Morello Park w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 90 m kw, składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł57,05 m² 49,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze z tarasem, dużym poddaszem Tarnowskie Góry, pogranicze Centrum i Lasowic Lokal o powierzchni 57,05 m2 składa się > ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny Apartament Premium - Tarnowskie Góry, osiedle Lasowice Agent prowadzący: wiktoria Spałek   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

160 000 zł59 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne poddasze do własnej aranżacji - 59 m w sercu Tarnowskich Gór! Marzysz o wyjątkowym mieszkaniu z potencjałem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Śródmieście,Tarnowskie Góry

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - nowy, wykończony pod klucz - bezczynszowy! klient nie płaci 2% pcc! Do sprzedania nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Loft 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

105 000 zł25,10 m² 4 183,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Klimatyczna kawalerka na poddaszu w prestiżowej kamienicy - Tarnowskie Góry Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym , położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł83,11 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł81 m² 8 876,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Kameralne osiedle! Do sprzedaży apartament o powierzchni 80,79 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki Śląskie - usytuowany na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament 117,61 m z dużym tarasem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

555 500 zł84 m² 6 613,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 77,3 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł93,60 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 86,7 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Biskupka

Tarnowskie Góry,śląskie

658 000 zł90,97 m² 7 233,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam - wygodne mieszkanie gotowe do wprowadzenia, niskie koszty utrzymania. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie 91m2 z miejscem parkingowym w nowym budownictwie na zamykanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W W tarnowskich górach - lasowice Do wynajęcia przestronny i słoneczny apartament o powierzchni użytkowej ok 70 m2 , znajdujący się w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł94,22 m² 6 155,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament na piętrze z 2 balkonami, 2 miejscami parkingowymi -tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 94,22 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament na osiedlu Morello Park w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 90 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech.

Strzybnica,Tarnowskie Góry

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 64 m .Mieszkanie posiada przed pokój ,2 sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia w kształcie litery U , przestronny salon ,łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! - ul. Widokowa! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament na wynajem - Tarnowskie Góry, śródmieście Do wynajęcia nowoczesny, nowy niezamieszkały apartament o powierzchni 81 m , położony na pierwszym piętrze, piętrowego apartamentowaca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

529 000 zł83 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

575 000 zł94 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

998 000 zł180 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Opatowice,Tarnowskie Góry

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

555 500 zł84 m² 6 613,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Opatowice,Tarnowskie Góry

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Śródmieście,Tarnowskie Góry

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

720 000 zł81 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowe, kameralne osiedle! Do sprzedaży apartament o powierzchni 80,79 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki Śląskie - usytuowany na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

519 000 zł71 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament I 3 pokoje I ogródek i 2 miejsca parkingowe I Repty Śląskie! Opis inwestycji i mieszkania: do sprzedaży oferujemy przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

749 000 zł81 m² 9 246,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

529 000 zł83 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

749 000 zł81 m² 9 246,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

555 500 zł84 m² 6 613,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

998 000 zł180 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

575 000 zł94 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026