dowolna

Działki w górach Tarnowskie Góry - Baza ogłoszeń sprzedaży i dzierżawy

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Działka

Sowice,Tarnowskie Góry

450 000 zł963 m² 467,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W pełni uzbrojona! tarnowskie góry - sowice! blisko centrum! Na sprzedaż: w pełni uzbrojona działka budowlana 963 m - idealne miejsce na Twój dom! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł714 m² 376,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: działki budowlane w spokojnej okolicy nowych domów, liczne tereny zielone wokół, wymiarowe ok. 25x28 m dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

7 000 zł1 771 m² 3,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze informacje: - działka handlowo-usługowa, - przy głównym skrzyżowaniu, obwodnicy i dk-78, - duży ruch samochodowy, - możliwości reklamowe, - teren ogrodzony, - wybrukowany parking.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł615 m² 320,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy nieopodal lasu Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 615 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 025 100 zł9 205 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Tarnowskich Górach przy ulicy Kopalnianej. Ze względu na sąsiedztwo drogi krajowej nr 11 nieruchomości doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 792 m² 125,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Tarnowskich Górach Bobrownikach o całkowitej powierzchni 8792m2 w skład której wchodzą: działka budowlana o powierzchni około 5200m2 działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

289 250 zł1 157 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1157 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

253 800 zł645 m² 393,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 645 m2 położonej w Tarnowskich Górach- rybnej. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybna,Tarnowskie Góry

253 200 zł633 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

IPrezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie 633m2 , 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Przy działce nowo wybudowany dom,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł5 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania wynajęcie placu o powierzchni około 2000 tysięcy m2 - koszt 1 zł / m2 w Tarnowskich Górach.Obiekt ten jak również plac można wykorzystać na parking,myjnię.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 249 m² 288,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowskich Górach - idealna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1249 m , położona w spokojnej, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rybna,Tarnowskie Góry

239 000 zł642 m² 372,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż tarnowskie góry Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 642 m2 usytuowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór - Rybnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

344 400 zł820 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone w Tarnowskich Górach w okolicy Zamku w Starych Tarnowicach przy ul Pyskowickiej. Działki są zlokalizowane w pobliżu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł8 079 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka inwestycyjna, - budowlano-rolna, - na działce stary dom, - możliwość zabudowy, - wszystkie media, - możliwość podziału, - super lokalizacja. Oferty na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 160 m² 277,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2160 m , położona w Tarnowskich Górach - Opatowicach. Parcela ma kształt prostokąta, z bezpośrednim dostępem do drogi. Media.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 500 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę 2500mkw o regularnym kształcie prostokąta, zlokalizowaną przy ulicy Grodzkiej w Tarnowskich Górach. Jest to otwarty teren, wokół dużo nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł1 332 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu wp -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł670 m² 335,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana, usytuowana w Tarnowskich Górach (stare Tarnowice). Jedna z najlepszy lokalizacji! Zielona i bardzo spokojna okolica, w sąsiedztwie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł878 m² 353,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Tarnowskie Góry, dzielnica Rybna przy ul. Starowapiennej idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

357 500 zł966 m² 370,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, opatowice Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu - 32m x 30m. Dojazd drogą prywatną (udział w drodze dodatkowo płatny 4.300 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka

Rybna,Tarnowskie Góry

266 000 zł700 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 700 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 23x30.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 143 m² 217,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duża działka budowlana, - idealna pod inwestycje, - graniczy z terenami zielonymi, - wszystkie media, - sąsiedztwo domów i terenów zielonych, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

390 000 zł1 206 m² 323,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pożądanej okolicy pod dom jednorodzinny Z ładnym ogródkiem Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Tarnowskich Górach w dzielnicy Repty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, opatowice, ul. Wiśniowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 035 600 zł1 726 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna - tarnowskie góry - bytom - dk 11 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 1726 m2 w Tarnowskich Górach. Działka w kształcie nieregularnym, , w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

3 493 200 zł14 200 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna Z wysokim potencjałem- tarnowskie góry/strzbnica Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 14 266 m2 zlokalizowana w przemysłowej części Tarnowskich Gór przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 026 m² 417,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zarząd Nieruchomości Tarnogórskich Sp. z o.o. ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Tarnowskich Górach przy ulicy Zagórskiej 84 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 850 zł2 413 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej. Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł707 m² 370,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, opatowice. Działka w kształcie rombu. Dojazd drogą prywatną (udział w drodze płatny dodatkowo 5000 zł). Dostępne media: > woda > prąd >.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł648 m² 324 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 648m2 w Tarnowskich Górach-Sowicach przy ulicy Wspólnej. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do prostokąta z wyciętą zatoczką do zawracania.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł400 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa do wynajęcia - tarnowskie góry / repty Lokalizacja: tarnowskie Góry, ul. Gliwicka Powierzchnia: ok. 400 m Cena najmu: 2.800 zł/miesiąc + VAT MPZP: 4S-MNUII - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł500 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony na działce nr 5747/7 przy ul. Hutniczej w Tarnowskich Górach. Nawierzchnię terenu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł510 m² 350,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - różne metraże 510 m2, 824 m2 876 m2, 1155 m2 - równy teren, - dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, - spokojna, zielona okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł442 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Tarnowskich Górach przy skrzyżowaniu ulic Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł2 065 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Tarnowskich Górach - Strzybnica na sprzedaż. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2065 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 50 m x 38 m. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

196 280 zł701 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, tarnowskie Góry - Pniowiec. Na sprzedaż działka o powierzchni 701 m2, zlokalizowana w spokojniej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór- pniowiec. Wymiary: 23 m (front).

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł944 m² 338,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej - tarnowskie góry, ul. Urokliwa Zapraszamy do zakupu działki budowlanej położonej w Tarnowskich Górach, przy ul. Urokliwej, na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

339 270 zł917 m² 369,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do sprzedaży, duża, przestrzenna działka budowlana wraz z pełną dokumentacją potrzebną do budowy domu jednorodzinnego, zawierającą (projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł4 468 m² 245,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka inwestycyjna, - całość pod zabudowę jednorodzinną, - na działce stary dom, - super wymiary, - wszystkie media, - możliwość podziału, - super lokalizacja. Oferty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij