dowolna

Działki w górach Tarnowskie Góry - Baza ogłoszeń sprzedaży i dzierżawy

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

99 000 zł430 m² 230,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowskie Góry - Rezerwat Segiet Rezerwat Segiet Każda z działek z widokiem na rezerwat. Na sprzedaż działka rolna widokowa idealna inwestycja i miejsce na odpoczynek Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybna,Tarnowskie Góry

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30.

Szczegóły ogłoszenia

206 600 zł1 033 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością usług w Tarnowskich Górach - Strzybnica na sprzedaż. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1033 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł5 754 m² 286,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka inwestycyjna usytuowana bezpośrednio przy dk 11 w Tarnowskich Górach. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego umożliwia wykorzystanie terenu pod przemysł,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł3 570 m² 350,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duży teren pod inwestycję - 5 x 714 m2, - spokojna okolica nowych domów, - blisko do parku i centrum miasta - dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 151 m² 476,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3151 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 365 m² 253,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Tarnowskich Gór - Repty! Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z dobrym dostępem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł899 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Prezentuję atrakcyjną ofertę wynajmu działki położonej w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowskich Górach bezpośrednio przy ul. Gliwickiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł824 m² 309,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - różne metraże 510 m2, 824 m2 876 m2, 1155 m2 - równy teren, - dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, - spokojna, zielona okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 879 000 zł13 711 m² 209,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję, zlokalizowaną w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w bliskim sąsiedztwie nowego Parku Handlowego. Składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł786 m² 248,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! pniowiec Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 786 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sowice,Tarnowskie Góry

1 900 zł1 302 m² 1,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia w Tarnowskich Górach - Sowice. Do wynajęcia działka, ogrodzona o powierzchni 1302 m2, wymiary od frontu 67 m, szerokość 19 m Teren przeznaczony w planie.

Szczegóły ogłoszenia

622 200 zł1 037 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, tarnowskie Góry,Bobrowniki. Działka o powierzchni 1037 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 34m x 30 m. Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

14 467 zł5 787 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony przy ul. Łowieckiej w Tarnowskich Górach na działce nr 179, km. 5 bobrowniki.

Szczegóły ogłoszenia

8 575 zł2 450 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia działkę nr 656/93 położoną w Tarnowskich Górach w dzielnicy Strzybnica. Wzdłuż działki.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł1 200 m² 3,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa na wynajem - Tarnowskie Góry, strzybnica Do wynajęcia działka usługowa o powierzchni ok. 1200 m2 , położona bezpośrednio przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł1 978 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1978 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o wymiarach od frontu: 88 x 24 m2 Zgodnie z mpzp działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

7 681 zł5 121 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka idealna pod inwestycję! Do wynajęcia rogowa działka przy ruchliwej drodze w Tarnowskich Górach. Działka o powierzchni 5121 m2 posiada wszystkie media w drodze. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

607 680 zł1 899 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka usługowa na wzgórzu - Zbrosławice Powierzchnia: 1899 m | Wymiary: ok. 58 m x 32 m Na sprzedaż wyjątkowo położona działka usługowa o powierzchni 1899 m w.

Szczegóły ogłoszenia

2 967 800 zł7 810 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji! Teren o powierzchni 7810 m2 idealnie nadający się pod zabudowę wielorodzinną. Nieruchomość znajduje się w Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 208 m² 355,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1208 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

842 800 zł1 960 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pobliżu lasu- tarnowskie góry/ repty Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1960 m2 zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części Tarnowskich Gór- repty Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rybna,Tarnowskie Góry

257 000 zł642 m² 400,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie, 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Działka o wymiarach 22m x 29.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł793 m² 397,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, tarnowskie Góry, stare Tarnowice, okolice Aqua Parku Parametry nieruchomości > powierzchnia 793 m2, > kształt prostokąta o wymiarach ok 21 m x 36,7 m. >.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł870 m² 373,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - wszystkie media przed działką, - dojazd drogą asfaltową gminną, - super lokalizacja w śródmieściu, - okolice Kopalni zabytkowej - od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł3 500 m² 325,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Najważniejsze informacje: - idealna działka pod inwestycje, - duża i ustawna, - w całości pod zabudowę, - wszystkie media przed działką, - droga betonowa, - sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

541 920 zł1 129 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, sowice, ul. Grzybowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1129 m , położona w Tarnowskich Górach - dzielnica Sowice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł13 700 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 w Tarnowskich Górach. Ustawna parcela w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach około 80m x 120m.

Szczegóły ogłoszenia

352 500 zł1 175 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, rybna - 1175 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł780 m² 301,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż tarnowskie góry- rybna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 780m2 zlokalizowana w zielonej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór- rybnej. Wymiary działki :.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł1 510 m² 3,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren usytuowany na działce nr 3420/90 oraz 3418/86 położony w Tarnowskich Górach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rybna,Tarnowskie Góry

348 000 zł1 544 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej pod dom lub usługi ta oferta powinna Cię zainteresować! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1544m2 położona w Tarnowskich Górach, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł7 906 m² 209,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję, zlokalizowaną w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w bliskim sąsiedztwie nowego Parku Handlowego. Szerokość działki to około 40m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 610 000 zł5 800 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna repty Lokalizacja Działka położona w Reptach Śląskich , dzielnicy miasta Tarnowskie Góry , przy ulicy Długiej spokojna i malownicza okolica, będąca zarazem dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł2 075 m² 481,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2075 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

393 990 zł1 713 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ostatnia działka budowlana o powierzchni 1713 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Borówkowej. Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

457 500 zł1 830 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu wp -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł966 m² 369,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - ostatnia wolna - działka budowlana, - wszystkie media, - woda, prąd, gaz, kanalizacja, - super lokalizacja, - idealne wymiary pod dom. Więcej podobnych ofert na Naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł3 100 m² 306,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, tarnowskie Góry, stare Tarnowice, okolice Aqua Parku Parametry nieruchomości > powierzchnia ok 3100 m2 (projektowana powierzchnia po podziale), > kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 059 m² 283,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Tarnowskich Górach przy skrzyżowaniu ulic Obwodnicy.