dowolna

Działki na sprzedaż Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży działek

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

195 850 zł700 m² 279,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna lub dwie wyjątkowo położone działki budowlane, każda o powierzchni 700 m , zlokalizowane w Reptach Śląskich w miejscu, gdzie nowoczesna zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sowice,Tarnowskie Góry

450 000 zł963 m² 467,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W pełni uzbrojona! tarnowskie góry - sowice! blisko centrum! Na sprzedaż: w pełni uzbrojona działka budowlana 963 m - idealne miejsce na Twój dom! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł714 m² 376,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: działki budowlane w spokojnej okolicy nowych domów, liczne tereny zielone wokół, wymiarowe ok. 25x28 m dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł944 m² 338,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej - tarnowskie góry, ul. Urokliwa Zapraszamy do zakupu działki budowlanej położonej w Tarnowskich Górach, przy ul. Urokliwej, na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

99 000 zł430 m² 230,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowskie Góry - Rezerwat Segiet Rezerwat Segiet Każda z działek z widokiem na rezerwat. Na sprzedaż działka rolna widokowa idealna inwestycja i miejsce na odpoczynek Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł5 754 m² 286,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka inwestycyjna usytuowana bezpośrednio przy dk 11 w Tarnowskich Górach. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego umożliwia wykorzystanie terenu pod przemysł,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 365 m² 253,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Tarnowskich Gór - Repty! Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z dobrym dostępem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

2 879 000 zł13 711 m² 209,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję, zlokalizowaną w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w bliskim sąsiedztwie nowego Parku Handlowego. Składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tuż przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 800 m2 przy ul. Wesołej w Kaletach - bezpośrednio przy lesie, w spokojnej, zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

622 200 zł1 037 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, tarnowskie Góry,Bobrowniki. Działka o powierzchni 1037 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 34m x 30 m. Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Śródmieście,Tarnowskie Góry

580 000 zł690 m² 840,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną działkę budowlaną o powierzchni 690m2. Działka jest w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona z bramą. media: prąd, woda, kanalizacja, gaz Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 967 800 zł7 810 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji! Teren o powierzchni 7810 m2 idealnie nadający się pod zabudowę wielorodzinną. Nieruchomość znajduje się w Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 208 m² 355,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1208 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł793 m² 397,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, tarnowskie Góry, stare Tarnowice, okolice Aqua Parku Parametry nieruchomości > powierzchnia 793 m2, > kształt prostokąta o wymiarach ok 21 m x 36,7 m. >.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł3 500 m² 325,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Najważniejsze informacje: - idealna działka pod inwestycje, - duża i ustawna, - w całości pod zabudowę, - wszystkie media przed działką, - droga betonowa, - sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

541 920 zł1 129 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, sowice, ul. Grzybowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1129 m , położona w Tarnowskich Górach - dzielnica Sowice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł13 700 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 w Tarnowskich Górach. Ustawna parcela w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach około 80m x 120m.

Szczegóły ogłoszenia

352 500 zł1 175 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, rybna - 1175 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł442 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Tarnowskich Górach przy skrzyżowaniu ulic Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

253 800 zł645 m² 393,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 645 m2 położonej w Tarnowskich Górach- rybnej. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie wyjątkowo położone działki budowlane, każda o powierzchni 700 m (łącznie 1400m2) , zlokalizowane w Reptach Śląskich w miejscu, gdzie nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł635 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w jednej z dzielnic Tarnowskich Gór. Parcela ustawna o wymiarach około 22 x 29 metrów umożlwiająca zabudowę większością typowych projektów domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 357 910 zł14 200 m² 166,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ciekawa działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działkę można zakupić w całości o powierzchni 14 200 m 2 lub podzieloną na części. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rybna,Tarnowskie Góry

348 000 zł1 544 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej pod dom lub usługi ta oferta powinna Cię zainteresować! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1544m2 położona w Tarnowskich Górach, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł7 906 m² 209,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję, zlokalizowaną w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w bliskim sąsiedztwie nowego Parku Handlowego. Szerokość działki to około 40m ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 600 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną w okolicy ulicy Grodzkiej w kształcie trapezu o powierzchni około 1600mkw. W cenie działki jest też udział.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł2 075 m² 481,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2075 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

393 990 zł1 713 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ostatnia działka budowlana o powierzchni 1713 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Borówkowej. Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

244 500 zł815 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę w widokowym miejscu w dzielnicy Stare Tarnowice, na Osiedlu Kolejarzy przy ul. Konduktorskiej. W ofercie kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

233 700 zł615 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w trzeciej linii zabudowy, działka ustawna , zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy.

Szczegóły ogłoszenia

289 250 zł1 157 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1157 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 063 m² 334,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę, zbliżoną kształtem do prostokąta o wymiarach około 43m na około47m W drodze wszystkie media. Działka narożna, co sprzyja lepszej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

457 500 zł1 830 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu wp -.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł7 341 m² 111,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod parking - Ożarowice Na sprzedaż działka o powierzchni 7341 m2 zlokalizowana w Ożarowicach. Położenie przy głównych ulicach Ożarowic zapewnia dogodny dojazd oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rybna,Tarnowskie Góry

239 000 zł642 m² 372,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż tarnowskie góry Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 642 m2 usytuowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór - Rybnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł615 m² 320,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy nieopodal lasu Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 615 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

196 280 zł701 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, tarnowskie Góry - Pniowiec. Na sprzedaż działka o powierzchni 701 m2, zlokalizowana w spokojniej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór- pniowiec. Wymiary: 23 m (front).

Szczegóły ogłoszenia

225 500 zł902 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z gotowym projektem I pozwoleniem na budowę Na sprzedaż działka o powierzchni 902 m2, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór- pniowiec.