dowolna

Działki na sprzedaż Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży działek

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł13 700 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 w Tarnowskich Górach. Ustawna parcela w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach około 80m x 120m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 500 m² 119,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę 2500mkw o regularnym kształcie prostokąta, zlokalizowaną przy ulicy Grodzkiej w Tarnowskich Górach. Jest to otwarty teren, wokół dużo nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł1 332 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu wp -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

541 920 zł1 129 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, sowice, ul. Grzybowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1129 m , położona w Tarnowskich Górach - dzielnica Sowice,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł670 m² 335,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana, usytuowana w Tarnowskich Górach (stare Tarnowice). Jedna z najlepszy lokalizacji! Zielona i bardzo spokojna okolica, w sąsiedztwie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł878 m² 353,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Tarnowskie Góry, dzielnica Rybna przy ul. Starowapiennej idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

357 500 zł966 m² 370,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, opatowice Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu - 32m x 30m. Dojazd drogą prywatną (udział w drodze dodatkowo płatny 4.300 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybna,Tarnowskie Góry

266 000 zł700 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 700 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 23x30.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 113 m² 260,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Idealna działka pod Twój wymarzony dom - Strzybnica! Szukasz spokojnego miejsca, gdzie w końcu złapiesz oddech i zbudujesz swój dom? Ta działka to strzał w dziesiątkę! - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 143 m² 217,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duża działka budowlana, - idealna pod inwestycje, - graniczy z terenami zielonymi, - wszystkie media, - sąsiedztwo domów i terenów zielonych, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

390 000 zł1 206 m² 323,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pożądanej okolicy pod dom jednorodzinny Z ładnym ogródkiem Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Tarnowskich Górach w dzielnicy Repty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, opatowice, ul. Wiśniowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 035 600 zł1 726 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna - tarnowskie góry - bytom - dk 11 Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 1726 m2 w Tarnowskich Górach. Działka w kształcie nieregularnym, , w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 357 910 zł14 200 m² 166,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ciekawa działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działkę można zakupić w całości o powierzchni 14 200 m 2 lub podzieloną na części. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł7 341 m² 111,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod parking - Ożarowice Na sprzedaż działka o powierzchni 7341 m2 zlokalizowana w Ożarowicach. Położenie przy głównych ulicach Ożarowic zapewnia dogodny dojazd oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

3 493 200 zł14 200 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna Z wysokim potencjałem- tarnowskie góry/strzbnica Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 14 266 m2 zlokalizowana w przemysłowej części Tarnowskich Gór przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 026 m² 417,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zarząd Nieruchomości Tarnogórskich Sp. z o.o. ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Tarnowskich Górach przy ulicy Zagórskiej 84 1.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tuż przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 800 m2 przy ul. Wesołej w Kaletach - bezpośrednio przy lesie, w spokojnej, zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

352 500 zł1 175 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, rybna - 1175 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 850 zł2 413 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej. Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł707 m² 370,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, opatowice. Działka w kształcie rombu. Dojazd drogą prywatną (udział w drodze płatny dodatkowo 5000 zł). Dostępne media: > woda > prąd >.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł648 m² 324 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 648m2 w Tarnowskich Górach-Sowicach przy ulicy Wspólnej. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do prostokąta z wyciętą zatoczką do zawracania.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł680 m² 513 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o wysokim potencjale inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

534 800 zł3 820 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 3 800 m Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3 800 m , położoną w doskonałej lokalizacji. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł510 m² 350,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - różne metraże 510 m2, 824 m2 876 m2, 1155 m2 - równy teren, - dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, - spokojna, zielona okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł442 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Tarnowskich Górach przy skrzyżowaniu ulic Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł2 065 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Tarnowskich Górach - Strzybnica na sprzedaż. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2065 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 50 m x 38 m. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł659 m² 500,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną w okolicach ul. Pomorskiej w kształcie prostokąta o wymiarach około 19,7 m.szerokość od ulicy, a 33,5m.

Szczegóły ogłoszenia

196 280 zł701 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, tarnowskie Góry - Pniowiec. Na sprzedaż działka o powierzchni 701 m2, zlokalizowana w spokojniej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór- pniowiec. Wymiary: 23 m (front).

Szczegóły ogłoszenia

339 270 zł917 m² 369,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do sprzedaży, duża, przestrzenna działka budowlana wraz z pełną dokumentacją potrzebną do budowy domu jednorodzinnego, zawierającą (projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł4 468 m² 245,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka inwestycyjna, - całość pod zabudowę jednorodzinną, - na działce stary dom, - super wymiary, - wszystkie media, - możliwość podziału, - super lokalizacja. Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybna,Tarnowskie Góry

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30.

Szczegóły ogłoszenia

256 800 zł642 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 642 m , położoną w urokliwej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

206 600 zł1 033 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością usług w Tarnowskich Górach - Strzybnica na sprzedaż. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1033 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł5 754 m² 286,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka inwestycyjna usytuowana bezpośrednio przy dk 11 w Tarnowskich Górach. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego umożliwia wykorzystanie terenu pod przemysł,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 570 m² 350,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duży teren pod inwestycję - 5 x 714 m2, - spokojna okolica nowych domów, - blisko do parku i centrum miasta - dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 151 m² 476,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3151 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 365 m² 253,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Tarnowskich Gór - Repty! Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z dobrym dostępem do miasta?.