dowolna

Domy z poddaszem Tarnowskie Góry - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Szczęść Boże

Śródmieście,Tarnowskie Góry

799 000 zł123 m² 6 495,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Rezerwacja Dom po generalnym remoncie | 5 pokoi | garaż + piwnica | centrum Tarnowskich Gór - Śródmieście 123 m | działka 552 m | garaż + pom. gosp. | po remoncie 2020 | do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,66 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 118,66 m2 Lokalizacja: tarnowskie góry/bobrowniki. Działka: 162m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 800 000 zł246 m² 7 302,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 5478 m2 w Pniowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

4 000 zł121 m² 33,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Dom na wynajem os. Kolejarzy - blisko centrum! funkcjonalny układ pomieszczeń! Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej, usytuowanych na wzniesieniu, z którego roztacza się piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szukasz domu w centrum Tarnowskich Gór? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom zlokalizowany w centrum Tarnowskich Gór przy ulicy Nałkowskiej 2 o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

1 149 000 zł185 m² 6 210,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom, których dziś prawie się nie buduje pełne podpiwniczenie + realny potencjał pod działalność. Na sprzedaż dom jednorodzinny (oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 800 000 zł246 m² 7 302,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagodowa

Pniowiec,Tarnowskie Góry

699 000 zł100 m² 265,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 630 m²

Biurom nieruchomości dziękuję! Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór- pniowiec. Nieruchomość wybudowana w latach 60. z cegły i pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagórska

Rybna,Tarnowskie Góry

990 000 zł189 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

Nowy dom jednorodzinny wybudowany w oparciu o projekt firmy Archon - Dom w Orliczkach. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 846 m2. Dojazd do działki drogą utwardzoną ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Segiet,Tarnowskie Góry

1 490 000 zł177 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Rezerwacja do 30.11.2025R. Oferuję na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z dużym, zielonym ogrodem - idealny dla Twojej rodziny! Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 332 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach centrum miasta! Możliwość adaptacji budynku pod usługi. Powierzchnia działki - 800m2 Parter - hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościelna

Strzybnica,Tarnowskie Góry

695 000 zł173 m² 4 017,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, usytuowany w spokojnej i pożądanej lokalizacji: ul. Kościelna 13 w Tarnowskich Górach dzielnica Strzybnica. Uwaga! - Malowanie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

599 000 zł151 m² 3 966,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:329 m²

Mega okazja! Kamienica w sercu Tarnowskich Gór - tylko 699 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1929 roku, położona w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. To niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o powierzchni użytkowej 123m2 +25m2 użytkowego poddasza do zagospodarowania - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 123m +25m2 poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 800 000 zł246 m² 7 302,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bończyka

Śródmieście,Tarnowskie Góry

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Doskonała lokalizacja w doskonałej cenie. Willa z ogrodem w centrum Tarnowskich Gór na sprzedaż w nowej niższej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z klimatyczną stylową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

699 000 zł151 m² 4 629,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:329 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

835 000 zł151 m² 5 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Segiet,Tarnowskie Góry

1 490 000 zł177 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Oferuję na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z dużym, zielonym ogrodem - idealny dla Twojej rodziny! Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy Tarnowskich Gór, przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Segiet,Tarnowskie Góry

1 490 000 zł177 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 199 000 zł183 m² 6 548,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Oferuję na sprzedaż parterowy dom z użytkowym poddaszem - stan deweloperski plus Tarnowskie Góry - Pniowiec Działka o powierzchni 1228 m Opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zakładowa

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowy dom na sprzedaż Tarnowskie Góry, dzielnica Pniowiec Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z garażem, o powierzchni 151,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

835 000 zł151 m² 5 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu do remontu, położonego w cichej, malowniczej części Tarnowskich Gór. Remont domu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 199 000 zł183 m² 6 548,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Segiet,Tarnowskie Góry

1 490 000 zł177 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pionierska

Strzybnica,Tarnowskie Góry

3 200 zł195 m² 16,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Dom z pięknym ogrodem oraz garażem w bryle budynku - idealny dla rodziny i pod działalność! Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 195 m , położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 800 000 zł246 m² 7 302,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybna,Tarnowskie Góry

810 000 zł118 m² 6 840,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Prezentujemy nowy dom w zabudowie szeregowej. Funkcjonalny dom jednorodzinny - apartament położony w Tarnowskich Górach - dzielnica Rybna Przytulny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

835 000 zł151 m² 5 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²