dowolna

Domy z poddaszem Tarnowskie Góry - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Segiet,Tarnowskie Góry

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Oferuję na sprzedaż elegancko urządzony dom wolnostojący z pięknym ogrodem w Tarnowskich Górach. 0% kosztów obsługi transakcji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

499 000 zł131 m² 3 822,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedmiotem sprzedaży jest : Dom wolnostojący z garażem w Świerklańcu w stanie surowym otwartym powierzchnia całkowita 130,55m2 Działka 425m2 Cena dotyczy stanu surowego otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Lasowice,Tarnowskie Góry

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarką, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Segiet,Tarnowskie Góry

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 332 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach centrum miasta! Możliwość adaptacji budynku pod usługi. Powierzchnia działki - 900m2 Parter - hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Strzybnica,Tarnowskie Góry

820 000 zł238 m² 3 445,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Do sprzedania komfortowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 238 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Strzybnica! Nieruchomość położona w spokojnej okolicy Tarnowskich Gór, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne,Tarnowskie Góry

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Oferuję na sprzedaż elegancko urządzony dom wolnostojący z pięknym ogrodem w Tarnowskich Górach. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Segiet,Tarnowskie Góry

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Strzybnica,Tarnowskie Góry

820 000 zł238 m² 3 445,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 900 000 zł246 m² 7 707,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 5478 m2 w Pniowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kasztanowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wolnostojący dom z ogrodem w Tarnowskich Górach.Ta wyjątkowa nieruchomość składa się z dwóch niezależnych części mieszkalnych i wspólnej klatki schodowej, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

4 800 zł185 m² 25,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

DO wynajęcia dom W centrum tarnowskich gór! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185 m2 (125 m2 + 60 m2 poddasze), usytuowany na działce około 166 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 690 000 zł177 m² 9 548,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

619 000 zł131 m² 4 741,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedmiotem sprzedaży jest : Dom wolnostojący z garażem w Świerklańcu ul Podgórna powierzchnia całkowita 130,55m2 Działka 425m2 Cena dotyczy stanu surowego zamkniętego ( ocieplenie zew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

599 000 zł131 m² 4 588,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Przedmiotem sprzedaży jest : Dom wolnostojący z garażem w Świerklańcu powierzchnia całkowita 130,55m2 Działka 423m2 Cena dotyczy stanu surowego zamkniętego (drzwi zew, brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

890 000 zł231 m² 3 852,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice - Osiedle Przyjaźń Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 231 m2 (powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

760 000 zł125 m² 6 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

NA sprzedaż nowy dom W zabudowie szeregowej - W ścisłym centrum miasta! nowe osiedle! kupujący nie płaci podatku 2% pcc! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! Do sprzedaży kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

790 000 zł185 m² 4 270,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sempołowskiej

Rybna,Tarnowskie Góry

890 000 zł135 m² 6 586,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowo budowany dom jednorodzinny , wolnostojący. Dom budowany zgodnie z projektem Willa Julia 17 - biura projektowego Archon ( ze zmianami ). Podana kwota obejmuje stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

699 900 zł112 m² 6 223,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym o powierzchni ok.112,46m 2. Parter domu składa się z wiatrołapu, przedpokoju , pokoju dziennego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nałkowskiej

Tarnowskie Góry,śląskie

985 000 zł150 m² 6 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dalsze informacje i zdjęcia domu, znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej: dom-tg kropka pl lokalizacja Sprzedam nowoczesny dom z dużym ogrodem, o praktycznym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

950 000 zł231 m² 4 112,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:284 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wybudowany z najlepszych materiałów Wienerberger Porotherm dryfix ,styropian 18cm grafit, okna z roletami elektrycznymi 3 szybowe także dachowe, dachówka ceramiczna karpiówka, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł131 m² 4 971,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

749 000 zł186 m² 4 035,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Energooszczędne! nowoczesne domy jednorodzinne! idealna lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej, łączone garażami, usytuowane w Radzionkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

975 000 zł121 m² 8 057,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m2 położony w Tarnowskich Górach, w przepięknej okolicy. Parter domu składa się salonu z kuchnią i częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Strzybnica,Tarnowskie Góry

850 000 zł238 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

655 000 zł131 m² 5 017,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

999 000 zł121 m² 8 256,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 900 000 zł246 m² 7 707,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 978 m²

Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 4978 m2 w Pniowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

899 000 zł98 m² 9 207,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta! wyjątkowa okazja! dom na sprzedaż Z całym wyposażeniem! Na sprzedaż nowy dom parterowy wraz Z całym wyposażeniem. Szukasz domu w którym chciałbyś zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

575 000 zł280 m² 2 053,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Przedmiotem oferty jest parterowy dom z poddaszem mieszkalnym położony w Tarnowskich Górach - Bobrownikach. Powierzchnia całkowita domu to 280 m2 a użytkowa ok 200m2 Działka 1450 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Roździeńskiego

Śródmieście,Tarnowskie Góry

695 000 zł142 m² 4 911,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Okazyjna cena! 0% prowizji Przedstawiam ofertę sprzedaży domu, typu bliźniak. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, blisko centrum a mimo to na spokojnym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Strzybnica,Tarnowskie Góry

450 000 zł114 m² 3 940,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas na sprzedaż dom w zabudowie jednorodzinnej wolnostojący. Dom znajduje się w Tarnowskich Górach dzielnica Strzybnica. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam sprzedam dom wolnostojacy w spokojnej i cichej okolicy nowa zabudowa prywatna ślepa droga dojazdowa. Dom znajduje się jako 3 od końca drogi. Dom posiada: 5 pokoi, salon z jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

1 050 000 zł170 m² 6 194,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Idealny dla rodziny! do zamieszkania! oferta na wyłączność tylko W realton nieruchomości Z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu,.