dowolna

Domy podpiwniczone Tarnowskie Góry - Ogłoszenia domów z piwnicą

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł207,42 m² 3 852,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko W naszym biurze! Szukasz domu w zielonej i cichej części Tarnowskich Gór? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom zlokalizowany w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferuje do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w cichej i spokojnej części miasta. Składa się on z 7 pokoi kuchnia łazienki piwnicy oraz poddasza. Do domu przynależy również garaż.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł220 m² 2 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży dwukondygnacyjny dom na dużej działce, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Reptach. Idealne miejsce dla młodej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Rybna,Tarnowskie Góry

299 000 zł120 m² 2 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Lokalizacja: tarnowskie Góry dzielnica Rybna Nieruchomość położona przy spokojnej ulicy w kameralnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum Tarnowskich Gór. Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

670 000 zł163 m² 4 110,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Najważniejsze informacje: - podpiwniczony dom wolnostojący, - dodatkowo garaż i zabudowania gospodarcze, - blisko centrum, - wszystkie media, - dojazd drogą asfaltową, - spokojna okolica Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł130 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok 130 m2, położony w Tarnowskich Górach -rybna Parametry nieruchomości > powierzchnia domu około130 m2; > powierzchnia działki 655 m2 > działka.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 490 000 zł240,21 m² 6 202,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Jeżeli szukasz funkcjonalnego, wolnostojącego domu, wykonanego z najwyższej jakości materiałów w cichej i spokojnej okolicy, to świetnie trafiłeś! Na sprzedaż dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł375 m² 3 730,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Idealna propozycja dla osób, które potrzebują dużego domu w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Tarnowskich Gór. 0% Prowizji Dom o ogromnym potencjale Powierzchnia użytkowa: 235.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł762 m² 2 362,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy w centrum Tarnowskich Gór. - budynek frontowy połączony lewym skrzydłem z tylną oficyną. - na działce miejsce na postawienie 5 samochodów. -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu do remontu, położonego w cichej, malowniczej części Tarnowskich Gór. Remont domu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł200 m² 4 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w samym sercu miasta, w otoczeniu eleganckich domów jednorodzinnych. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł185 m² 3 237,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom W ścisłym centrum tarnowskich gór! tarnowskie góry - ul. Zielona - oferta tylko W naszym biurze! dom idealnie nadaje się na dom dwurodzinny! niezależna klatka schodowa! Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł151 m² 3 966,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:329 m²

Mega okazja! Kamienica w sercu Tarnowskich Gór - tylko 599 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1929 roku, położona w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. To niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:803 m²

Dom na sprzedaż - tarnowskie góry, centrum - wolny od zaraz Oferta dostepna tylko w naszym biurze zapraszamy na prezentację Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł210 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Dom do zamieszkania bez nakładów finansowych Prestiżowa dzielnica Tarnowskich Gór - Osiedle Kolejarzy Powierzchnia działki: 1046 m Idealny dla rodziny i do prowadzenia firmy Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł199 m² 3 366,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Przytulny i komfortowy dom w Tarnowskich Górach Zadzwoń:   W Home Partner Silesia nie płacisz prowizji. Na sprzedaż dom w spokojnej dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Rybna,Tarnowskie Góry

989 000 zł109,31 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu na nowoczesnym osiedlu w Tarnowskich Górach. Osiedle to jest nową inwestycją, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Na sprzedaż wygodny, piętrowy dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny! Tarnowskie Góry - spokojna, rodzinna okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Najważniejsze informacje: - dom do remontu, - wszystkie media, - dojazd drogą asfaltową, - piętrowy, - 5 pokoi, - piwnica. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson Nieruchomości! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł180 m² 5 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

0% prowizji Świetna lokalizacja 3 Sypialnie Duży ogród Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji cichej, spokojnej i malowniczej okolicy szybki dojazd do okolicznych miast. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Na sprzedaż: stylowa kamienica inwestycyjna w Tarnowskich Górach - 5 mieszkań + projekt 4 mieszkań w zabudowie bliźniaczej! Szukasz gotowca inwestycyjnego z pewnym dochodem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:882 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom posadowiony na dużej pięknej działce w centrum Tarnowskich Gór. Zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, wybudowany około 2001 roku, wykończony solidnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 100 m2 w spokojnej zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór - Rybna. Nieruchomość usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 506 m2. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z ogrodem zimowym i garażem dwustanowiskowym po kapitalnym remoncie. Powierzchnia całkowita to około 190 m.kw. z czego parter z ogrodem zimowym to około.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł290 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Najważniejsze informacje: - duży dom wolnostojący, - energooszczędny z rekuperacją, - budowany "dla siebie", - parter, piętro oraz duża piwnica z garażem, - możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł390 m² 6 407,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom wolnostojący W centrum tarnowskich gór Funkcjonalny dom z dużymi przeszkleniami i malowniczym ogrodem w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Wymarzone miejsce dla osób, które po.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! komfortowy dom wolnostojący Z dużą działką W spokojnej I zielonej okolicy świerklańca Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł200 m² 4 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Przestrony bliźniak W centrum Idealny dla dużej rodziny lub pod działalność Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej, położony w samym centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł164 m² 4 993,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Nowa Cena 819 000 do negocjacji Przestronny dom wolnostojący | Śródmieście -tarnowskich Gór 164 m | działka 679 m | 3 sypialnie i duży salon| dwa garaże + piwnica | do zamieszkania od.