dowolna

Domy przy lesie Tarnowskie Góry - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

899 000 zł124,43 m² 7 224,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 125 m2, położonego w Tarnowskich Górach - Sowice. Termin najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł207,42 m² 3 852,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko W naszym biurze! Szukasz domu w zielonej i cichej części Tarnowskich Gór? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom zlokalizowany w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferuje do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w cichej i spokojnej części miasta. Składa się on z 7 pokoi kuchnia łazienki piwnicy oraz poddasza. Do domu przynależy również garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł125 m² 6 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | wysoki standard | ogród | spokojna okolica | prowizja 0%! Lokalizacja: tarnowskie Góry Typ nieruchomości: dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

630 000 zł125 m² 5 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny o powierzchni 120 m2, położony w Tarnowskich Górach, sowice, w niedalekim sąsiedztwie lasu. Cena obejmuje stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł240 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2015

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Dom wybudowany z najlepszych materiałów Wienerberger Porotherm dryfix ,styropian 18cm grafit, okna z roletami elektrycznymi 3 szybowe także dachowe, dachówka ceramiczna karpiówka , 300m2 bruku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł220 m² 2 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży dwukondygnacyjny dom na dużej działce, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Reptach. Idealne miejsce dla młodej lub.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł163 m² 4 110,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Najważniejsze informacje: - podpiwniczony dom wolnostojący, - dodatkowo garaż i zabudowania gospodarcze, - blisko centrum, - wszystkie media, - dojazd drogą asfaltową, - spokojna okolica Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł130 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok 130 m2, położony w Tarnowskich Górach -rybna Parametry nieruchomości > powierzchnia domu około130 m2; > powierzchnia działki 655 m2 > działka.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Willa z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 332 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach centrum miasta! Możliwość adaptacji budynku pod usługi. Powierzchnia działki - 800m2 Parter - hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł240,21 m² 6 202,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Jeżeli szukasz funkcjonalnego, wolnostojącego domu, wykonanego z najwyższej jakości materiałów w cichej i spokojnej okolicy, to świetnie trafiłeś! Na sprzedaż dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, zlokalizowany w wyjątkowo ustronnym i cichym miejscu w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Budynek parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł179 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

W ofercie sprzedaży elegancki, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w kameralnej i prestiżowej części Tarnowskich Gór zaledwie 70 metrów od ściany lasu. To miejsce stworzone dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu do remontu, położonego w cichej, malowniczej części Tarnowskich Gór. Remont domu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł232,93 m² 9 444,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Ekskluzywny dom w Tarnowskich Górach - blisko centrum i lasu. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie, zlokalizowany w Tarnowskich Górach - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł128 m² 5 429,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Najważniejsze informacje: - przestronne bliźniaki z garażem, - stan surowy zamknięty (z ociepleniem i elewacją) - pełnowymiarowe piętro, - przemyślany projekt - duży ogródek ***więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 800 000 zł246,50 m² 7 302,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 5478 m2 w Pniowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 000 zł120 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Bez prowizji! Nowe Domy w zabudowie szeregowej garaż, nowoczesna bryła Lokalizacja: tarnowskie Góry | Bobrowniki Inwestycja: 3 segmenty w zabudowie szeregowej Powierzchnia: 120m2 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 000 zł165,42 m² 5 972,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Gotowe przestronne domy przy lesie w Tarnowskich Górach - Pniowcu, ul. Świerkowa bez prowizji! bez pcc! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe nowoczesne, energooszczędne, domy wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

679 000 zł52,04 m² 13 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowocześnie urządzony, wolnostojący dom parterowy. Nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu domków parterowych. Lokal składa się z: > salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł125,03 m² 9 597,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Tarnowskich Górach wybudowany według projektu `dom w Klematisach 24b`. Dom sprzedawany w stanie pod klucz, bez mebli Nieruchomość o powierzchni 125,03.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Tarnowskie Góry,śląskie

1 050 000 zł186 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny W okolicy mikołeska (powiat tarnogórski) Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 152,8 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Promocja cenowa Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w bliskim sąsiedztwie lasu, tarnowskie Góry, pniowiec Budynek o powierzchni 155 m2. Budowany wg indywidualnego projektu. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł140 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowe domy szeregowe W ofercie! Tarnowskie Góry, ul. Witosa 58 | Dom 140 m | 5 pok. | ogród | Garaż Przedstawiamy trzy segmenty środkowe w nowoczesnej zabudowie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, na osiedlu domków jednorodzinnych, położony w Tarnowskich Górach, w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł119,54 m² 5 523,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy blisko natury Twoje idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu w stanie deweloperskim, który czeka na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł199 m² 3 366,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Przytulny i komfortowy dom w Tarnowskich Górach Zadzwoń:   W Home Partner Silesia nie płacisz prowizji. Na sprzedaż dom w spokojnej dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł240 m² 6 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 472 m²

Piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 240 m graniczący z lasem z pięknie zagospodarowaną, dużą działką. Dom w stanie do odświeżenia lub remontu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł71,88 m² 9 112,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Jeśli poszukujesz całorocznego dom z pełnym wyposażeniem i zagospodarowaną działką? Zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł140 m² 9 264,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Możesz mieszkać tam gdzie chcesz, a nie tam gdzie musisz ;) Umiejscowienie domu zapewnia spokojne życie w kontakcie z naturą. Energooszczędne rozwiązania to pewność wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł125,03 m² 7 838,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Tarnowskich Górach wybudowany według projektu `dom w Klematisach 24b`. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim plus. Nieruchomość o powierzchni 125,03.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy zlokalizowany w miejscowości Tarnowskie Góry w dzielnicy Pniowiec. Budynek wybudowany z porothermu, ocieplony 15 cm styropianem, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

1 100 000 zł163,71 m² 6 719,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący W bliskim sąsiedztwie lasu I zalewu nakło-chechło brak opłaty pcc! Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł186 m² 5 370,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

1 299 000 zł127 m² 10 228,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach na Osiedlu Sielanka Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł223,56 m² 3 802,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy na sprzedaż rozpoczętą budowę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej około 170 m , realizowanego według funkcjonalnego projektu "luiza". To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł165 m² 6 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, położonego w miejscowości Tarnowskie Góry, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł109,20 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Na sprzedaż: dom parterowy w trakcie budowy - Tarnowskie Góry, dzielnica Rybna Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego parterowego o powierzchni całkowitej 109,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł244,58 m² 5 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Przestronny dom z piękną działką Dom w Aurorach 3 Lokalizacja: tarnowskie Góry Opatowice Powierzchnia działki: 812 m Powierzchnia użytkowa: zgodna z projektem Dom w Aurorach 3.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż Dom całoroczny- letniskowy a terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych położony w Tarnowskich Górach dzielnica Pniowiec. Dom o pow. około 80m2 położony na działce.