dowolna

Nieruchomości Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży nieruchomości

402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

402 ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja: tarnowskie Góry Stare Tarnowice Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej i rodzinnej części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł130 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok 130 m2, położony w Tarnowskich Górach -rybna Parametry nieruchomości > powierzchnia domu około130 m2; > powierzchnia działki 655 m2 > działka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 514 m² 194,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaży podlega działka budowlana położona w śródmieściu Tarnowskich Gór przy ul. Szczęść Boże. Zapisy mpzp dedykują ją zabudowie jednorodzinnej pod symbolem 5s-zni. W części od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy Apartament dla osób, które cenią przestrzeń, komfort i bliskość natury. Jednym z największych atutów lokalizacji jest Rezerwat Przyrody Segiet i jego absolutnie wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł41,14 m² 5 809,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Tarnowskich Górach, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Osada Jana, przy ul. Słoneczników. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

269 800 zł49,50 m² 5 450,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży zadbane, przestronne i ciepłe mieszkanie o pow. 49,50 m2, położone na 3 piętrze, na Osiedlu Przyjaźń przy ul. Saperów. Mieszkanie składa się z dziennego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 711 m²

Na sprzedaż dom blisko lasu wolnostojący leżący na działce budowlanej o powierzchni 1711m2. Dom jest do generalnego remontu, zbudowany około 100 lat temu. Działka z pełnym uzbrojeniem:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe | 54,9 m | Osada Jana | ul. Słoneczników 53 | 4 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta Osada Jana.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł615 m² 320,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy nieopodal lasu Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 615 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 100 zł9 205 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Tarnowskich Górach przy ulicy Kopalnianej. Ze względu na sąsiedztwo drogi krajowej nr 11 nieruchomości doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 792 m² 125,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Tarnowskich Górach Bobrownikach o całkowitej powierzchni 8792m2 w skład której wchodzą: działka budowlana o powierzchni około 5200m2 działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł60,55 m² 9 661,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy duży ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na parterze o powierzchni 60,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny i komfortowy apartament z dużym tarasem w Tarnowskich Górach - Centrum Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 151,83 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 332 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach centrum miasta! Możliwość adaptacji budynku pod usługi. Powierzchnia działki - 800m2 Parter - hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,10 m² 5 547,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m2 w Tarnowskich Górach, w dzielnicy Osada Jana, z balkonem i piwnicą. Znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena brutto/rynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 201 000 zł4 804 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działka o nieregularnym kształcie, o powierzchni 4804 m2. Teren jest wykarczowany o ukształtowaniu płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy Tarnowskich Gór, dzielnica repty śląskie przy ul. Niemcewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1432 m2 , usytuowana na działce o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 360 m² 1 360,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Budynek biurowca usytuowany bezpośrednio przy Drodze Krajowej nr 11 w Tarnowskich Górach. Obiekt można podzielić na dwie części: lewą- trójkondygnacyjną, przeznaczoną do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,60 m² 5 967,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 2. piętrze, składające się z dwóch ustawnych pokoi (jeden pokój z balkonem), kuchni ze spiżarką, łazienki oraz przedpokoju. Lokal posiada bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł240,21 m² 6 202,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:708 m²

Jeżeli szukasz funkcjonalnego, wolnostojącego domu, wykonanego z najwyższej jakości materiałów w cichej i spokojnej okolicy, to świetnie trafiłeś! Na sprzedaż dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1157 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72,38 m² 6 065,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Tarnowskich Górach na ulicy Szwedzkiej, o powierzchni 72,38 m . Położone w spokojnej, zielonej okolicy z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł364,83 m² 2 107,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa cena! Gotowy do użytku budynek biurowo-administracyjny z potencjałem - Tarnowskie Góry, ul. Czarnohucka 12 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna: budynek biurowo-administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:917 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, zlokalizowany w wyjątkowo ustronnym i cichym miejscu w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Budynek parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,60 m² 9 468,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na parterze, położonego w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

W ofercie sprzedaży elegancki, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w kameralnej i prestiżowej części Tarnowskich Gór zaledwie 70 metrów od ściany lasu. To miejsce stworzone dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł228 m² 10 043,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Nowoczesna parterowa stodoła na sprzedaż - 228 m | działka 2040 m . Zbrosławice Na sprzedaż wyjątkowa parterowa stodoła o powierzchni całkowitej 228 m (użytkowej 172 m ) ,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,50 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane na 2 parterze trzypiętrowego bloku przy ul. Armii Krajowej w Tarnowskich Górach. Kawalerka w korzystnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do zaoferowania mamy atrakcyjną działkę przy ul. Niemcewicza 4 w dzielnicy Repty Śląskie. Kształt działki zbliżony do kwadratu (ok. 35x40m) Wszystkie media dostępne w drodze. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł76,92 m² 6 227,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 76,92 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł66,73 m² 7 043,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na piętrze o powierzchni 66,73m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł4 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, działka ustawna , zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę na pograniczu Rybnej i Miedar. Ustawna parcela, wymiarami umożliwiająca zabudowę większością typowych projektów. Dojazd do działki utwardzoną droga gminną. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

253 800 zł645 m² 393,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 645 m2 położonej w Tarnowskich Górach- rybnej. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł375 m² 3 730,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 662 m²

Idealna propozycja dla osób, które potrzebują dużego domu w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Tarnowskich Gór. 0% Prowizji Dom o ogromnym potencjale Powierzchnia użytkowa: 235.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł39,09 m² 7 597,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: - bez prowizji, - duży taras na parterze, - nowy 3 piętrowy apartamentowiec; - stan deweloperski; - ogródki i tarasy; - wysoka jakość wykończenia; - garaż podziemny; -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł79,19 m² 10 077,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament na parterze z dużym ogródkiem, 2 miejsc postojowych -tarnowskie Góry, opatowice. Mieszkanie do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów. Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

253 200 zł633 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

IPrezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie 633m2 , 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Przy działce nowo wybudowany dom,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij