dowolna

Nieruchomości Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży nieruchomości

400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 170 000 zł210 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Dom do zamieszkania bez nakładów finansowych Prestiżowa dzielnica Tarnowskich Gór - Osiedle Kolejarzy Powierzchnia działki: 1046 m Idealny dla rodziny i do prowadzenia firmy Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne,Tarnowskie Góry

199 000 zł656 m² 303,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tarnowskich Górach, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bobrowniki. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pyskowicka

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

780 000 zł86 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 86,75 m w Starych Tarnowicach, tuż pod Parkiem Repeckim. Jesteśmy pierwszymi właścicielami, mieszkamy tu od nowości (2021 r.). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

490 000 zł62 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór idealne również jako inwestycja pod wynajem! Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w sercu Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczęść Boże

Śródmieście,Tarnowskie Góry

799 000 zł123 m² 6 495,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Rezerwacja Dom po generalnym remoncie | 5 pokoi | garaż + piwnica | centrum Tarnowskich Gór - Śródmieście 123 m | działka 552 m | garaż + pom. gosp. | po remoncie 2020 | do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemcewicza

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

2 150 000 zł186 m² 11 552,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej i spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Niemcewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prusa

Strzybnica,Tarnowskie Góry

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 64 m .Mieszkanie posiada przed pokój ,2 sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia w kształcie litery U , przestronny salon ,łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

815 000 zł86 m² 9 521,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wysoka jakość wykończenia - apartament pod klucz Opatowice kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe, wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Strzybnica,Tarnowskie Góry

390 000 zł51 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w Strzybnicy na ul. Armii Krajowej 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 51 m | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

719 000 zł75 m² 9 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowy apartament wraz z działką oraz trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy zabytkowej kopalni srebra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położony lokal handlowo - usługowy o pow 68 mkw położony na parterze z wejściem od ulicy. Przygotowany jest pod branże Beauty ( fryzjer, barber , kosmetyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

333 000 zł1 332 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu wp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

490 000 zł62 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 63 m - Tarnowskie Góry, osiedle Fazos - 2 piętro Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

390 000 zł1 249 m² 312,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowskich Górach - idealna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1249 m , położona w spokojnej, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

589 000 zł87 m² 6 770 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne pierwsze mieszkanie | taras | spokój i wygoda Tarnowskie Góry, ul. Długa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się Wasze. Ten apartament to idealna przestrzeń, aby rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

77 000 zł40 m² 1 925 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m . Odstępne za remont I wyposażenie lokalu! 77 000,00 zł. Wynajem lokalu 2 900,00 zł. brutto. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słomianka

Opatowice,Tarnowskie Góry

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność łączy się z ciszą natury i nowoczesnym komfortem? Odkryj unikalną, kameralną inwestycję zaledwie 4 domów w sercu Tarnowskich Gór, w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 300 zł125 m² 5 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szukasz domu, którego lokalizacja pozwoli ci na szybki dojazd do centrum i miast ościennych ? potrzebujesz komfortowej przestrzeni w domu? Chcesz zapewnić swojej rodzinie duży kawałek ogródka?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,66 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 118,66 m2 Lokalizacja: tarnowskie góry/bobrowniki. Działka: 162m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

620 000 zł107 m² 5 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach - Lasowice. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Opatowice,Tarnowskie Góry

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Laryszowska

Rybna,Tarnowskie Góry

260 000 zł1 030 m² 252,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam pieknie połozoną działkę budowlana na płaskim terenie. Zapraszam do kontaktu .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa inwestycja w Tarnowskich Górach - Opatowice Kameralne osiedle czterech nowoczesnych domów Szukasz miejsca, w którym codzienny komfort spotyka się z ciszą natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! - ul. Widokowa! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament 117,61 m z dużym tarasem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

529 000 zł83 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

575 000 zł94 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 86,7 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena brutto/rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

998 000 zł180 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia