dowolna

Nieruchomości Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży nieruchomości

401 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

401 ogłoszeń

450 000 zł450 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:340 m²

Centrum tarnowskich gór - budynek z potencjałem /mieszkalno-gospodarczy / proponuję na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny o powierzchni ok 450 m2 / parter/ oraz ok.450 / piętro/. Budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł780 m² 301,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż tarnowskie góry- rybna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 780m2 zlokalizowana w zielonej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór- rybnej. Wymiary działki :.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł68,19 m² 7 184,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 63 m , położonego na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Fazos.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Bałkańskiej z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

654 550 zł100,70 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta budowy domu - standard premium Nowoczesny dom jednorodzinny - 100,70 m2 Opis inwestycji: na sprzedaż realizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego w standardzie premium. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł7 906 m² 209,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję, zlokalizowaną w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w bliskim sąsiedztwie nowego Parku Handlowego. Szerokość działki to około 40m ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: - tarnowskie Góry - Opatowice - parter z ogródkiem lub piętro z balkonem, - bezczynszowe, - miejsca parkingowe w cenie, - oddzielne, niezależne wejścia, - stan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna repty Lokalizacja Działka położona w Reptach Śląskich , dzielnicy miasta Tarnowskie Góry , przy ulicy Długiej spokojna i malownicza okolica, będąca zarazem dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż Dom całoroczny- letniskowy a terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych położony w Tarnowskich Górach dzielnica Pniowiec. Dom o pow. około 80m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł140,29 m² 4 390,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Komfortowy bliźniak W spokojnej lokalizacji- tarnowskie góry/ repty Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 140,29 m2 (pow. użytkowa 123,29 m2) zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł220 m² 4 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny z możliwością aranżacji dla dwóch rodzin. - położenie: tarnowskie Góry, południowa część dzielnicy Śródmieście - Centrum - Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł2 075 m² 481,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2075 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł49,50 m² 6 464,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze - 4 piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

393 990 zł1 713 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ostatnia działka budowlana o powierzchni 1713 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Borówkowej. Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł62,82 m² 5 651,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny / biurowy 62,82 m - ścisłe centrum Tarnowskich Gór, przy Rynku Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 62,82 m , usytuowany na wysokim parterze 3-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

4 258 800 zł12 168 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o dużym potencjale gospodarczym, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł218 m² 4 449,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu lasu - Tworóg, boruszowice (powiat tarnogórski) Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 218 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,40 m² 5 144,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3- pokojowe, tarnowskie Góry ul. Armii Krajowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 usytuowane na I piętrze bloku po termomodernizacji w zielonej części Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z gotowym projektem I pozwoleniem na budowę Na sprzedaż działka o powierzchni 902 m2, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór- pniowiec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1101 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór Opatowicach. Kluczowe informacje: przeznaczenie: parcela.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł390 m² 6 407,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom wolnostojący W centrum tarnowskich gór Funkcjonalny dom z dużymi przeszkleniami i malowniczym ogrodem w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Wymarzone miejsce dla osób, które po.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł56,42 m² 6 983,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament bezczynszowy - tarnowskie góry / opatowice Kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 56,42 m2 usytuowany na I piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 059 m² 283,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Tarnowskich Górach przy skrzyżowaniu ulic Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł8 246 m² 206,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duża działka handlowo-usługowa, - bezpośrednio przy dk-11, - duży ruch samochodowy, - możliwości reklamowe, - dojazd do działki z dwóch stron, - media z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł171,83 m² 5 813,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny i komfortowy apartament z dużym tarasem w Tarnowskich Górach - Centrum Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 151,83 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł4 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepiękna działka inwestycyjna - Tarnowskie Góry Mamy do zaoferowania wyjątkową działkę budowlaną położoną na obrzeżach Tarnowskich Gór - w spokojnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł118,66 m² 5 890,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

! bez prowizji! Dom w zabudowie szeregowej stan deweloperski, 118,66 m Tarnowskie Góry, bobrowniki Lokalizacja: tarnowskie Góry / Bobrowniki Inwestycja: zabudowa szeregowa nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! komfortowy dom wolnostojący Z dużą działką W spokojnej I zielonej okolicy świerklańca Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 858 m² 376,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowskich Górach Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1850 m , zlokalizowaną w Tarnowskich Górach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Pniowiec,Tarnowskie Góry

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje energooszczędny, dwukondygnacyjny dom, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Pniowiec, pod samym lasem. Nowa cena do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaczmarka

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

1 225 000 zł138 m² 8 886,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, energooszczędny dom szeregowy - Tarnowskie Góry Cicha okolica | Blisko Centrum | 137,85 m2 | działka 177 m2 Nowoczesny dom z 2021 roku, w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Na sprzedaż wygodny, piętrowy dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny! Tarnowskie Góry - spokojna, rodzinna okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

969 000 zł270 m² 3 588,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:868 m²

Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z dużym ogrodem - idealny dla rodziny lub osób, które chcą połączyć życie prywatne z działalnością zawodową! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemcewicza

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

2 150 000 zł186 m² 11 552,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej i spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Niemcewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Korczaka

Śródmieście,Tarnowskie Góry

795 000 zł146 m² 5 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Lokalizacja: tarnowskie Góry Śródmieście Nieruchomość położona w spokojnej, uporządkowanej okolicy domów jednorodzinnych. Mimo centralnej lokalizacji zapewnia prywatność i komfort życia.