dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Tarnowskie Góry - Lista ogłoszeń

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: - tarnowskie Góry - Opatowice - parter z ogródkiem lub piętro z balkonem, - bezczynszowe, - miejsca parkingowe w cenie, - oddzielne, niezależne wejścia, - stan.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,49 m² 5 657,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie do odnowienia przy ul. Saperów w Tarnowskich Górach. Komfort mieszkania w tym miejscu zapewnia cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Śródmieście,Tarnowskie Góry

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - nowy, wykończony pod klucz - bezczynszowy! klient nie płaci 2% pcc! Do sprzedania nowy.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł85,60 m² 9 521,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wysoka jakość wykończenia - apartament pod klucz Opatowice kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe, wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

575 000 zł77,30 m² 7 438,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Liczba apartamentów ograniczona nie zwlekaj, zostały ostatnie lokale! Nowoczesny apartament z ogródkiem Centrum Tarnowskich Gór Prowizja 0%! Lokalizacja: tarnowskie Góry Centrum Powierzchnia: 77,3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

394 000 zł56,42 m² 6 983,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament bezczynszowy - tarnowskie góry / opatowice Kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 56,42 m2 usytuowany na I piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament na piętrze z balkonem, tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, > 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament umeblowany Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

659 000 zł83,26 m² 7 914,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowa inwestycja nowoczesnych, przestronnych mieszkań z ogrodem w Centrum Tarnowskich Gór. Mieszkanie na pietrze o powierzchni 83,26 m2 , składa się z: > wiatrołapu, > salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

999 000 zł171,83 m² 5 813,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny i komfortowy apartament z dużym tarasem w Tarnowskich Górach - Centrum Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 151,83 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł87,63 m² 9 688,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Długiej w Reptach Śląskich. Jego powierzchnia wynosi 87,63 m kw. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena brutto/rynek.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł74,75 m² 6 541,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! nowa inwestycja! nowoczesne apartmenty W tarnowskich górach - opatowice Na sprzedaż apartament o powierzchni 74,73 m2 , usytuowany na 1 piętrze, jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł81 m² 8 876,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Kameralne osiedle! Do sprzedaży apartament o powierzchni 80,79 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki Śląskie - usytuowany na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł66,73 m² 7 043,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na piętrze o powierzchni 66,73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł79,70 m² 7 992,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji składającej się z zaledwie 4 apartamentów, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł76,92 m² 6 227,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 76,92 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł60,55 m² 9 661,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy duży ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na parterze o powierzchni 60,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł84 m² 6 845,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne apartamenty o powierzchni 84 m2 oraz 94,1 m2 zlokalizowane w samym centrum Tarnowskich Gór, którą łączy w sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł54,97 m² 5 439,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 - Tarnowskie Góry, os. Przyjaźń Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie M-3 , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,53 m² 6 445,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w Tarnowskich Górach przy ul. Miarki Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyremontowana kawalerka o łącznej powierzchni 35,53 m (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł68 m² 7 044,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkanie! nowa inwestycja! doskonała lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania dwa apartamenty usytuowane w Tarnowskich Górach - Repty Śląskie. - a2 piętro - powierzchnia 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł71 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 71 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

1 200 zł34 m² 35,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 34,22 m - Osiedle Fazos, tarnowskie Góry Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34,22 m , usytuowaną na 2. piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2, po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W centrum miasta - tarnowskie góry - ul. Sienna. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Tarnowskich Górach - Centrum miasta, usytuowane na parterze - trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Doniecka

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 500 zł63 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie, 63 m Tarnowskie Góry, ul. Doniecka Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, osiedle Przyjaźń Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fazos,Tarnowskie Góry

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie - tarnowskie góry - os. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos, usytuowane na parterze - czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pyskowicka

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

780 000 zł86 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 86,75 m w Starych Tarnowicach, tuż pod Parkiem Repeckim. Jesteśmy pierwszymi właścicielami, mieszkamy tu od nowości (2021 r.). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

490 000 zł62 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór idealne również jako inwestycja pod wynajem! Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w sercu Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

815 000 zł86 m² 9 521,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

719 000 zł75 m² 9 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowy apartament wraz z działką oraz trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy zabytkowej kopalni srebra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

490 000 zł62 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

589 000 zł87 m² 6 770 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne pierwsze mieszkanie | taras | spokój i wygoda Tarnowskie Góry, ul. Długa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się Wasze. Ten apartament to idealna przestrzeń, aby rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! - ul. Widokowa! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament na wynajem - Tarnowskie Góry, śródmieście Do wynajęcia nowoczesny, nowy niezamieszkały apartament o powierzchni 81 m , położony na pierwszym piętrze, piętrowego apartamentowaca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament 117,61 m z dużym tarasem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

529 000 zł83 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

575 000 zł94 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 86,7 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.