dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Tarnowskie Góry - Lista ogłoszeń

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

222 000 zł39 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wygodne niewielkie środkowe mieszkanie z 2 pokojami na 1-szym piętrze. Okna na wschód, co da świeże jasne poranki, a latem wytchnienie od palącego słońca. Media: - prąd - woda zimna - woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł83,26 m² 7 914,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| bardzo dobra lokalizacja : ścisłe centrum (ok. 1 km pieszo do rynku), jednocześnie z bardzo dobrą komunikacją z obwodnicą miasta! apartament zlokalizowany na 1-szym piętrze , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogrzewanie w cenie najmu. Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni około 39 m2. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, 3 piętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł28,60 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka na parterze gotowa do wprowadzenia się. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajęcia umeblowanej kawalerki w Tarnowskich Górach na Osadzie Jana. Ta przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

485 000 zł76 m² 6 381,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja! Nowoczesne apartamenty Tarnowskie Góry- bobrowniki brak 2% pcc Na sprzedaż nowoczesne apartamenty o powierzchni użytkowej od 63,88 do 84,34 m2 usytuowane na parterze lub piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,80 m² 5 543,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Wnętrze tego mieszkania składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Główne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie - tarnowskie góry - os. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos, usytuowane na parterze - czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze informacje: "osiedle pod gwiazdami" Ostatnie wolne z tego budynku - na parterze z ogródkiem - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie - bezczynszowe, - na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnowskie Góry,śląskie

489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronną nieruchomość zlokalizowaną w sercu dzielnicy, która cieszy się dużym zainteresowaniem i jest uznawana za jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

4 600 zł100 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament Z miejscem parkingowym W tarnowskich górach zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia komfortowy, apartament o powierzchni ok. 100 m2 z balkonem, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł74 m² 10 121,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości: kompleks nowoczesnych 3-4 pokojowych apartamentów bezczynszowych w budowie, zlokalizowany w spokojnej okolicy Tarnowskich Gór, otoczony domami jednorodzinnymi, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł38,50 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie to "standardowe" 2 pokoje z kuchnią w bloku z lat '70 na terenie Osady Jana. Znajduje się na drugim piętrze w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu. Okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament 117,61 m z dużym tarasem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,18 m² 7 249,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w stanie deweloperskim- tarnowskie góry/ repty promocja wielkanocna Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,18 m2 usytuowane na parterze 2-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament gotowy do zamieszkania 112 m2 + 70 m2 tarasów! Do wynajęcia unikalny,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł38,60 m² 6 968,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone w Tarnowskich Górach przy ul. Słoneczników. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. To dobra propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

185 850 zł41,30 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Centrum Tarnowskich Gór. Wnętrze tego mieszkania składa się z salonu połączonego z kuchnią, pokoju, łazienki Główne zalety mieszkania: >.

Szczegóły ogłoszenia

555 500 zł84 m² 6 613,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 77,3 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł97,20 m² 6 687,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w otoczeniu zieleni - ostatnie 3 mieszkania w tej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 97,2 m , położony w kameralnym budynku wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł92 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4- pokojowy apartament o powierzchni 92,00 m2 w nowo powstałej inwestycji w Tarnowskich Górach (repty) przy ulicy Witosa. z tarasem. Inwestycja ukończona- oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł93,60 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 86,7 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z balkonem Tarnowskie Góry, opatowice Lokalizacja: tarnowskie Góry, dzielnica Opatowice Inwestycja: kameralna zabudowa 4 lokali Powierzchnia: 84 m Liczba pokoi: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł91 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze informacje: "osiedle pod gwiazdami" Nowa inwestycja 2026 (łącznie 6 mieszkań) - 3 sypialnie - możliwość zmiany układu ścian działowych, - bezczynszowe, - na parterze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł90 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, która od pierwszego kroku daje poczucie komfortu i jakości? Ten apartament przy ul. Cynamonowej w Tarnowskich Górach to propozycja dla osób, które cenią nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 500 zł86,70 m² 6 407,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Liczba apartamentów ograniczona nie zwlekaj, został ostatni lokal! Nowoczesny apartament z Balkonem w Centrum Tarnowskich Gór Prowizja 0%! Lokalizacja: tarnowskie Góry Centrum Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł78,48 m² 6 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 78,48 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł96,44 m² 7 766,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament premium w Tarnowskich Górach przy ul. Miarki Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium, zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wygodne mieszkanie w Reptach Śląskich w Tarnowskich Górach Mieszkanie na pietrze o powierzchni 72m2 , składa się z: > salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

DO sprzedaży nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament O powierzchni 112 m2 + 70 m2 tarasów! Na sprzedaż unikalny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł70 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 70 m z ogródkiem Tarnowskie Góry, opatowice | Bez prowizji od kupującego Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni ok. 70 m , zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Tarnowskie Góry,śląskie

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe (68 m ) Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o pow. 68 m z czterema pokojami i otwartą kuchnią, usytuowane w kamienicy przy ul. Opolskiej 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł63,88 m² 7 498,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł82,09 m² 6 578,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

brak 2% pcc Nowa Inwestycja! Nowoczesne apartamenty Tarnowskie Góry- bobrowniki Na sprzedaż nowoczesne apartamenty o powierzchni użytkowej od 63 do 85 m2 usytuowane na parterze lub piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

538 616 zł78,63 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu M-3 w kamienicy (kuchnia z jadalnia sypialnia, salon) o powierzchni 78,63 m2 położonego na 3 piętrze w kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł83,11 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł59,18 m² 7 249,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 59,18 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko W naszym biurze, najem okazjonalny. Mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogrodem w centrum Tarnowskich Gór, przy parku miejskim. Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł78,48 m² 6 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w stanie deweloperskim- tarnowskie góry/ repty promocja wielkanocna Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,48 m2 usytuowane na piętrze 2-kondygnacyjnego.