dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży i najmu

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na osiedlu przyjaźń! duże, przestronne! Do wynajęcia ładne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Osada Jana,Tarnowskie Góry

230 000 zł39 m² 5 958,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż bardzo jasne, zadbane mieszkanie w Tarnowskich Górach- osada Jana. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

399 000 zł80 m² 4 973,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy Państwu mieszkanie mieszczące się na I piętrze ładnego domu, w zielonej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór w Lasowicach. W skład oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Tarnowskie Góry

237 000 zł45 m² 5 316 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 44,58m usytuowane na 3 piętrze w Centrum Tarnowskich Gór z balkonem. Na nieruchomość składają się 2 pokoje, oddzielna - widna kuchnia oraz łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na parterze, 3 piętrowego, ocieplonego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Osada Jana,Tarnowskie Góry

259 000 zł39 m² 6 709,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone w Tarnowskich Górach na Osadzie Jana o powierzchni 38,6m2. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Śródmieście,Tarnowskie Góry

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 50 m2 Idealne dla pary lub rodziny Gotowe do zamieszkania Kuchnia umeblowana wyposażona w agd 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Tarnowskich Górach centrum przy ulicy Górniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzybnicka

Tarnowskie Góry,śląskie

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,00m zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy ul. Strzybnickiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałkańska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Osiedlu Przyjaźń o powierzchni 75m2 oraz czterema niezależnymi pokojami. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Śródmieście,Tarnowskie Góry

325 000 zł67 m² 4 873,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokoje | 66,69 m2 Idealne dla pary lub rodziny Do odświeżenia lub remontu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Tarnowskich Górach w ścisłym centrum blisko rynku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Osada Jana,Tarnowskie Góry

235 000 zł46 m² 5 064,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedane D oskonała lokalizacja. Przytulne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46,40 m2 Oferujemy do sprzedaży, przytulne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

2 490 zł110 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na wynajem w Tarnowskich Górach - Śródmieście. Oferowane mieszkanie posiada wysokie sufity oraz zdobienia, które sprawiają, iż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

380 000 zł80 m² 4 736,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy Państwu piętro domu dwurodzinnego w cichej i spokojnej części Tarnowskich Gór. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Lasowice. W skład oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włoska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

310 000 zł51 m² 6 129 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż cudowne, eleganckie i ustawne mieszkanie z otwartą na salon kuchnią przy ulicy Włoskiej w Tarnowskich Górach na Osiedlu Przyjaźń. Mieszkanie o powierzchni 50,58m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrodzenia

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 450 zł37 m² 38,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem w Centrum Tarnowskich Gór - do wynajęcia od października 2023! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałkańska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

349 000 zł61 m² 5 695,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! agencyjnej! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 61,28m2 znajdujące się w Tarnowskich Górach na Osiedlu Przyjaźń, przy ul. Bałkańskiej. Mieszkanie składa się z: kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 100 zł79 m² 13,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tarnowskie Góry, trzy pokoje z pięknym balkonem, 5 minut pieszo do Rynku. Atrakcyjny lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego. Najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

301 500 zł44 m² 6 849,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w budynku zrewitalizowanym w standardzie deweloperskim. Ogromnym atutem mieszkania jest wysoki sufit na poziomie 3,3 m, dzięki czemu można je wykończyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

362 000 zł54 m² 6 734,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania nowe mieszkanie 2 pokojowe w centrum Tarnowskich Górach, obok stadionu Gwarek. Do mieszkania przynależy duży balkon o powierzchni 5 m2 i komórka o powierzchni 6,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Osada Jana,Tarnowskie Góry

279 000 zł48 m² 5 764,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,4 m2 w Tarnowskich Górach - Osada Jana. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strzybnica,Tarnowskie Góry

259 000 zł50 m² 5 169,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Strzybnica z pięknym widokiem. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Strzybnica,Tarnowskie Góry

252 000 zł44 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz komunikacji. Brak prowizji! Do dyspozycji również piwnica. Założona księga wieczysta. W przedpokoju duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nakielska

Śródmieście,Tarnowskie Góry

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie blisko centrum Tarnowskich Gór. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osada Jana

Osada Jana,Tarnowskie Góry

1 400 zł46 m² 30,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i słonecznie mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 w Tarnowskich Górach - Osada Jana. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperów

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

289 000 zł48 m² 5 961,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwu pokojowe mieszkanie w Tarnowskich Górach. Gotowe do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osada Jana

Osada Jana,Tarnowskie Góry

229 000 zł38 m² 5 948 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie 38.5m2 na Osadzie Jana znajdujące się na 4 piętrze bloku po termomodernizacji. Na nieruchomość składa się ustawny spory salon, sypialnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Tarnowskie Góry

219 000 zł45 m² 4 834 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje w Centrum miasta przy ul. Kościuszki o powierzchni 45,3m2 na parterze z balkonem! Mieszkanie do generalnego remontu. 2 pokoje, osobna kuchni oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włoska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

280 000 zł50 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy w centrum osiedla. Budynek jest ocieplony, mieszkanie nasłonecznione, więc nie wymaga nadmiernego ogrzewania w okresie jesienno zimowym. Sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 500 zł58 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy ul Francuskiej. Zarówno lokalizacja jak i metraż mieszkania i ilość pokoi sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy szczegół. Trzy ustawne pokoje. Os. Przyjaźń. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

345 000 zł74 m² 4 692,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie na Ułańskiej w Tarnowskich Górach. M5 dla wymagającej rodziny. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Tarnowskie Góry,śląskie

1 490 zł27 m² 55,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, mieszkanie do wynajęcia: piękne, jasne, po generalnym remoncie z dużymi oknami. Mieszkanie pomimo niskiego metrażu ustawne i przestronne, duża kuchnia i salon, komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Tarnowice

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

429 000 zł63 m² 6 831,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Kupujący nie płacą prowizji! Lokal mieszkalny po remoncie w atrakcyjnej lokalizacji w Tarnowskich Górach Stare Tarnowice osiedle Przyjaźń. Wysoki poziom wykończenia Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

279 000 zł63 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 62,98 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnowskie Góry,śląskie

1 550 zł50 m² 30,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia! Słoneczne mieszkanie Tarnowskie Góry, osiedle Przyjaźń, ul. Poczdamska parter Powierzchnia: 50,48 m2 +balkon + piwnica Umowa na rok z możliwością przedłużenia na dłuży termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osada Jana

Osada Jana,Tarnowskie Góry

287 000 zł55 m² 5 218,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 55 m2 w Tarnowskich Górach - Osada Jana. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

299 000 zł48 m² 6 202,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w Tarnowskich Górach - osiedle Przyjaźń. Gotowe do wprowadzenia! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnowskie Góry,śląskie

167 900 zł84 m² 1 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zakupu nieruchomości mieszczącej się w Tworogu przy ulicy Kolejowej, tylko 15 minut od Tarnowskich Gór. Przestronne mieszkanie o powierzchni 83,75 m2 z ogrodem do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzybnicka

Strzybnica,Tarnowskie Góry

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe w Tarnowskich Górach w dzielnicy Strzybnica Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij