dowolna

Mieszkania w górach Tarnowskie Góry - Oferty mieszkań z widokiem na góry

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Rynek pierwotny

521 282 zł73,42 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od Developera! i pcc. Proponowana oferta stanowi przestronne trzypokojowe mieszkanie składające się z salonu dwóch pokoi, otwartej kuchni z jadalnią i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: - tarnowskie Góry - Opatowice - parter z ogródkiem lub piętro z balkonem, - bezczynszowe, - miejsca parkingowe w cenie, - oddzielne, niezależne wejścia, - stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,60 m² 46,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe M-3 na Osadzie Jana w Tarn. Górach do wynajęcia. Mieszkanie na 2 piętrze składające się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju, komunikacji i przynależnej piwnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł49,50 m² 6 464,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze - 4 piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł94,22 m² 6 155,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament na piętrze z 2 balkonami, 2 miejscami parkingowymi -tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 94,22 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,40 m² 5 144,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3- pokojowe, tarnowskie Góry ul. Armii Krajowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 usytuowane na I piętrze bloku po termomodernizacji w zielonej części Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł85,60 m² 9 521,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wysoka jakość wykończenia - apartament pod klucz Opatowice kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe, wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

575 000 zł77,30 m² 7 438,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Liczba apartamentów ograniczona nie zwlekaj, zostały ostatnie lokale! Nowoczesny apartament z ogródkiem Centrum Tarnowskich Gór Prowizja 0%! Lokalizacja: tarnowskie Góry Centrum Powierzchnia: 77,3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

394 000 zł56,42 m² 6 983,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament bezczynszowy - tarnowskie góry / opatowice Kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż bezczynszowy apartament o powierzchni 56,42 m2 usytuowany na I piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament na osiedlu Morello Park w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 90 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

999 000 zł171,83 m² 5 813,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny i komfortowy apartament z dużym tarasem w Tarnowskich Górach - Centrum Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 151,83 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł74,75 m² 6 541,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! nowa inwestycja! nowoczesne apartmenty W tarnowskich górach - opatowice Na sprzedaż apartament o powierzchni 74,73 m2 , usytuowany na 1 piętrze, jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia nowoczesna i duża kawalerka 40 m w odnowionym budynku przy ul. Mickiewicza w Tarnowskich Górach (rewitalizacja przez opal). - 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

1 200 zł34 m² 35,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 34,22 m - Osiedle Fazos, tarnowskie Góry Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34,22 m , usytuowaną na 2. piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne,Tarnowskie Góry

389 000 zł44 m² 8 804,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(0%) Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym apartamentowcu w Tarnowskich Górach przy ulicy Piotra Skargi. Lokal o powierzchni 44,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne,Tarnowskie Góry

419 000 zł53 m² 7 898,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym szeregowcu w Tarnowskich Górach przy ulicy Piotra Skargi. Lokal o powierzchni 53,05 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W centrum miasta - tarnowskie góry - ul. Sienna. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Tarnowskich Górach - Centrum miasta, usytuowane na parterze - trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Doniecka

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 500 zł63 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie, 63 m Tarnowskie Góry, ul. Doniecka Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, osiedle Przyjaźń Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 63 m - Tarnowskie Góry, osiedle Fazos - 2 piętro Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fazos,Tarnowskie Góry

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie - tarnowskie góry - os. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos, usytuowane na parterze - czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

815 000 zł86 m² 9 521,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Lasowice. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze, 5 piętrowego apartamentowca z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni ok 30m. Mieszkanie składa się z: kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt agd: lodówko-zamrażarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

589 000 zł87 m² 6 770 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne pierwsze mieszkanie | taras | spokój i wygoda Tarnowskie Góry, ul. Długa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się Wasze. Ten apartament to idealna przestrzeń, aby rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Opatowice,Tarnowskie Góry

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

930 000 zł180 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! - ul. Widokowa! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament na wynajem - Tarnowskie Góry, śródmieście Do wynajęcia nowoczesny, nowy niezamieszkały apartament o powierzchni 81 m , położony na pierwszym piętrze, piętrowego apartamentowaca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament 117,61 m z dużym tarasem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

529 000 zł83 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

575 000 zł94 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 86,7 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fazos,Tarnowskie Góry

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena brutto/rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w wysokim standardzie - Tarnowskie Góry Do wynajęcia elegancki, starannie wykończony apartament położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą (3 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

998 000 zł180 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij