dowolna

Mieszkania na poddaszu Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży i najmu

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnowskie Góry,śląskie

580 000 zł76 m² 7 637,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku z 2020 roku przy ul. Szczęść Boże 77e w Tarnowskich Górach. Dogodna lokalizacja gwarantuje bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Twoje pierwsze mieszkanie z Bezpiecznym Kredytem 2% Na sprzedaż nowa inwestycja w Tarnowskich Górach (stare Tarnowice). Inwestycja składa się z czterech apartamentów dwupoziomowych każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

550 000 zł90 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

389 000 zł91 m² 4 276,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! energooszczędne! fotowoltaika! W Tarnowskich Górach powstaje zamknięte osiedle 22 energooszczędnych, komfortowych mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! centrum miasta! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 w nowo wyremontowanej kamienicy w Tarnowskich Górach - w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Tarnowskie Góry

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe apartamenty blisko centrum miasta! idealna lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania 4 nowe apartamenty, usytuowane w Tarnowskich Górach - Śródmieście. Do wyboru apartamenty: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Śródmieście,Tarnowskie Góry

490 000 zł74 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe apartamenty blisko centrum miasta! idealna lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! do wyboru duży ogród lub duży narożny balkon! Do sprzedania 4 nowe apartamenty, usytuowane w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

474 000 zł73 m² 6 514,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Tarnowskie Góry

329 000 zł49 m² 6 739,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Opatowice

Opatowice,Tarnowskie Góry

500 000 zł153 m² 3 267,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle ekskluzywnych domów I apartamentów! znakomita lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! Nowa inwestycja składać się będzie z 10-ciu domów w zabudowie szeregowej oraz 10- ciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Opatowice

Opatowice,Tarnowskie Góry

530 000 zł98 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Opatowice

Opatowice,Tarnowskie Góry

510 000 zł98 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

480 000 zł79 m² 6 076 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego przestrzennego apartamentu, znajdującego się w Tarnowskich Górach, dzielnica Śródmieście-Centrum. Szukasz Apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 050 zł29 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umwblowana i wyposażona kawalerka w centrum Tarnowskich Gór. powierzchnia mieszkania to 29m2. Nieruchomość usytuowana jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

299 000 zł48 m² 6 202,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w Tarnowskich Górach - osiedle Przyjaźń. Gotowe do wprowadzenia! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnowskie Góry,śląskie

167 900 zł84 m² 1 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zakupu nieruchomości mieszczącej się w Tworogu przy ulicy Kolejowej, tylko 15 minut od Tarnowskich Gór. Przestronne mieszkanie o powierzchni 83,75 m2 z ogrodem do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

499 000 zł120 m² 4 144 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowych apartamentów z garażami i ogrodami znajdujących się w Tarnowskich Górach-Reptach Śląskich. Chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

465 000 zł84 m² 5 555,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 050 zł29 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rybna

Rybna,Tarnowskie Góry

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowy, wykończony i gotowy do zamieszkania apartament, znajdujący się w Tarnowskich Górach - Rybna. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze i posiada odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włoska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

319 000 zł53 m² 6 018,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz przestronnego i nowoczesnego mieszkania dla swojej rodziny w cichej i spokojnej lokalizacji Tarnowskich Gór? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lasowice

Lasowice,Tarnowskie Góry

275 000 zł53 m² 5 148,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! gotowe do zamieszkania od zaraz! Do sprzedania przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49m2 + piwnica 4,41m2, usytuowane w Tarnowskich Górach - Lasowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Tarnowskie Góry,śląskie

167 900 zł84 m² 1 998 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Tarnowskie Góry

449 000 zł74 m² 6 030,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Opatowice

Opatowice,Tarnowskie Góry

530 000 zł98 m² 5 408,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

365 000 zł72 m² 5 069,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Opatowice

Opatowice,Tarnowskie Góry

510 000 zł98 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Stare Tarnowice

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

549 000 zł137 m² 3 994,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Tarnowskie Góry

329 000 zł49 m² 6 739,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rybna

Rybna,Tarnowskie Góry

699 000 zł89 m² 7 853,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Opatowice

Opatowice,Tarnowskie Góry

500 000 zł153 m² 3 267,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Stare Tarnowice

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

389 000 zł93 m² 4 187,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Tarnowskie Góry

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Tarnowskich Gór., usytuowane na drugim piętrze czesc poddasza o powierzchni użytkowej 50 m2. Nieruchomość składa się z sypialni z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodociągowa

Tarnowskie Góry,śląskie

299 900 zł57 m² 5 254,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe 57,07m2 w nowopowstającym budynku jednopiętrowym, który jest położony w drugiej linii zabudowy od ulicy Gliwickiej, tj. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

330 000 zł50 m² 6 572,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum po generalnym remoncie usytuowane na 2 piętrze - 2-piętrowego bloku. Powierzchnia - 50,21m2 z przynależną sporą piwnicą - 9,31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworowa

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W pełni urządzony nowoczesny apartament na inwestycji morello W otoczeniu zieleni Inwestycja zlokalizowana w Reptach Śląskich. Jednej z najlepszych dzielnic Tarnowskich Gór. Nowo powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Tarnowice

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

409 000 zł164 m² 2 496,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 83,80m2 z poddaszem użytkowym o powierzchni 80m2 oraz balkonem 5m2. Klient nie ponosi kosztów podatku pcc Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

208 999 zł47 m² 4 446,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Kolejna nieruchomość na rynku - w cichej spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór ** Wolne od zaraz! Z przyjemnością prezentuję Państwu rewelacyjne środkowe mieszkanie , położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

332 000 zł76 m² 4 328 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać w apartamencie ale martwi Cie wysoki czynsz lub panujący wokół hałas ? Wybierz Nasze apartamenty i poczuj się jak w domu! Bezczynszowe Apartamenty z ogródkiem.