dowolna

Lokale użytkowe wyremontowane Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży i najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

48,29 zł/m²155,30 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal gastronomiczny na Rynku 18-podcienia w Tarnowskich Górach. Lokal w XVI wiecznej kamienicy z charakterystycznymi sklepieniami /niepowtarzalny klimat/. Lokal po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

39,03 zł/m²70,20 m² 2 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 70,02 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego z windą. W lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

42,01 zł/m²69,20 m² 2 907 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia trzy ładne lokale biurowe i jeden mniejszy zlokalizowane w biurowcu dwupiętrowym. Najemca ma zapewnioną możliwość korzystania z wspólnej kuchni z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

39,09 zł/m²122,80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 122,80 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego z windą. W lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 199 999 zł309 m² 3 883,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Komfortowy dom po przebudowie | duża działka 843m2| garaż 2-stanowiskowy | Tarnowskie Góry, strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²103,20 m² 4 335 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia sześć lokali biurowych zlokalizowanych w biurowcu dwupiętrowym. Najemca ma zapewnioną możliwość korzystania z wspólnej kuchni z częścią jadalną oraz toalet.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Jana III Sobieskiego

Tarnowskie Góry,śląskie

26,53 zł/m²49 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal pod działalność w centrum Tarnowskich Gór. W skład lokalu wchodzą trzy pomieszczenia o łącznej pow. 49 mkw. Biuro w dobrym stanie, umożlwiające korzystanie od "zaraz". Do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

52,73 zł/m²28 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesny lokal biurowy w Tarnowskich Górach, centrum. Parametry budynku biurowego > nieruchomość 4 kondygnacyjna przystosowana dla osób niepełnosprawnych (certyfikat przyznany przez.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²77,49 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesny lokal biurowy w Tarnowskich Górach, strzybnica. Budynek biurowy > Nieruchomość stanowi wyremontowany i przygotowany kompleks biurowy > W budynku znajdują się min.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Opis lokalu do wynajęcia lokal usługowo-handlowy (nr1) Tarnowskie Góry, ul.Piastowska 1 (parter) Powierzchnia użytkowa 150m2, wysokość pomieszczeń 3,15m; Podział powierzchni: poczekalnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

52,73 zł/m²14 m² 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy na wynajem! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni oraz toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Tarnowskie Góry,śląskie

50 zł/m²86 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal w centrum Tarnowskich Gór Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 86 m2, usytuowany na parterze, piętrowego budynku w ścisłym centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zamkowa

Tarnowskie Góry,śląskie

599 000 zł117,50 m² 5 097,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Tarnowskich Gór- ul. Zamkowa Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy, położony w samym centrum miasta - przy ul. Zamkowej. Doskonała lokalizacja zapewnia duży ruch pieszy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²29,72 m² 1 486 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesny lokal biurowy w Tarnowskich Górach, strzybnica. Budynek biurowy > Nieruchomość stanowi wyremontowany i przygotowany kompleks biurowy. > w budynku znajdują się min.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

42 zł/m²25,50 m² 1 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy na wynajem tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m2, usytuowany na drugim piętrze - dwupiętrowego biurowca. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Sienkiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

34 zł/m²46,20 m² 1 571 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy składający się z 3 pomieszczeń, w centrum Tarnowskich Gór, ul. Sienkiewicza, z przynależnym miejscem postojowym. Budynek usługowo-biurowy > Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²14 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatnie dwa lokale usługowe na wynajem tarnowskie góry - śródmieście o powierzchni 14 m2! nowy, nowoczesny budynek! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²16,30 m² 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku przy ulicy Czarnohuckiej w Tarnowskich Górach. Charakterystyczna, rozpoznawalna i unikalna powierzchnia dająca przedsiębiorcy ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

54,27 zł/m²33,17 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem - tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 33,17 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zamkowa

Tarnowskie Góry,śląskie

38,30 zł/m²117,50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Tarnowskich Gór- ul. Zamkowa Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy, położony w samym centrum miasta - przy ul. Zamkowej. Doskonała lokalizacja zapewnia duży ruch pieszy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

50 zł/m²13,26 m² 663 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

32,61 zł/m²27,60 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem wyremontowany lokal użytkowy w centrum Tarnowskich Gór. Teren, na którym położony jest budynek posiada oznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego 38s-uo,uki -.

Szczegóły ogłoszenia

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m . Odstępne za remont I wyposażenie lokalu! 45 000,00 zł. Do wynajęcia elegancki lokal w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni lokal usługowy na wynajem tarnowskie góry - śródmieście o powierzchni 54 m2! nowy, nowoczesny budynek! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

39,03 zł/m²52,78 m² 2 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 52,78 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego. W lokalu jest klimatyzacja, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

54,35 zł/m²92 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro domu 2 rodzinnego, usytuowanego w centrum Tarnowskich Gór. Lokalo powierzchni 92m2 - składa się ze wspólnego dużego wiatrołapu, klatki schodowej, dużego przedsionku, holu, 3.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²16 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa - wysoki standard w budynku przy ulicy Czarnohuckiej w Tarnowskich Górach. Charakterystyczna, rozpoznawalna i unikalna powierzchnia dająca przedsiębiorcy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

56 zł/m²50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne lokale usługowe do wynajęcia przy głównej drodze przelotowej - doskonała widoczność i duży potencjał dla biznesu. Do wynajęcia lokale o powierzchni 50 m oraz 100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położony lokal handlowo - usługowy o pow 68 mkw położony na parterze z wejściem od ulicy. Przygotowany jest pod branże Beauty ( fryzjer, barber , kosmetyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

77 000 zł40 m² 1 925 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m . Odstępne za remont I wyposażenie lokalu! 77 000,00 zł. Wynajem lokalu 2 900,00 zł. brutto. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

56 zł/m²100 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

56 zł/m²50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Tarnowskie Góry

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem tarnowskie góry - śródmieście! nowy, nowoczesny budynek! fizjoclinik wynajmie komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Tarnowskie Góry

100 zł/m²14 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m . Odstępne za remont I wyposażenie lokalu! 77 000,00 zł. Do wynajęcia elegancki lokal w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zagórska

Strzybnica,Tarnowskie Góry

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis nieruchomości obiekt handlowy - ogrodzony - możliwe użytkowanie jako obiekt handlowy,a także jako salon samochodowy - sprzedaż na fakturę vat ( podano cenę netto ) - położenie bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Torowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

113,33 zł/m²15 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe na wynajem tarnowskie góry - śródmieście! fizjoclinik wynajmie komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Torowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Torowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

100 zł/m²14 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

54,27 zł/m²33 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1