dowolna

Lokale użytkowe Tarnowskie Góry Śródmieście

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

48,29 zł/m²155,30 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal gastronomiczny na Rynku 18-podcienia w Tarnowskich Górach. Lokal w XVI wiecznej kamienicy z charakterystycznymi sklepieniami /niepowtarzalny klimat/. Lokal po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²26 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 4 lokale położone w ścisłym centrum Tarnowskich Gór , tuż przy Rynku. Świetna lokalizacja gwarantuje duży ruch pieszych , doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m . Odstępne za remont I wyposażenie lokalu! 45 000,00 zł. Do wynajęcia elegancki lokal w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

39,03 zł/m²70,20 m² 2 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 70,02 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego z windą. W lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

54,35 zł/m²92 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro domu 2 rodzinnego, usytuowanego w centrum Tarnowskich Gór. Lokalo powierzchni 92m2 - składa się ze wspólnego dużego wiatrołapu, klatki schodowej, dużego przedsionku, holu, 3.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. około 50 m.kw. w centrum Tarnowskich Gór. Preferowana działalność usługowo-biurowa. Możliwa działalność handlowa oprócz branży spożywczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł114,21 m² 3 458,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 114,21m2 dodatkowo do wykorzystania poddasze. Działka ok 680m2. Budynek idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

39,03 zł/m²52,78 m² 2 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 52,78 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego. W lokalu jest klimatyzacja, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni lokal usługowy na wynajem tarnowskie góry - śródmieście o powierzchni 54 m2! nowy, nowoczesny budynek! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²103,20 m² 4 335 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia sześć lokali biurowych zlokalizowanych w biurowcu dwupiętrowym. Najemca ma zapewnioną możliwość korzystania z wspólnej kuchni z częścią jadalną oraz toalet.

Szczegóły ogłoszenia

32,26 zł/m²93 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny pod branżę beauty | 93 m | Parter | Duże witryny Szukasz miejsca, które pozwoli Ci od razu rozpocząć działalność w branży beauty bez kosztownych adaptacji? Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł556,68 m² 2 425,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo ciekawa oferta budynku o powierzchni 556,68 m2 w ścisłym Centrum Tarnowskich Gór, położony na działce o powierzchni 916 m2. W budynku mieścił się szpital, założony na.

Szczegóły ogłoszenia

400 900 zł105,50 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowskich Gór. Główne zalety lokalu: > centralna lokalizacja > ruch pieszy przy lokalu > parking przed kamienicą > możliwość powiększenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

38,57 zł/m²35 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Ratuszowej w ścisłym centrum Tarnowskich Gór, tuż przy Rynku. To miejsce o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²100 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesne lokale usługowe do wynajęcia przy głównej drodze przelotowej - doskonała widoczność i duży potencjał dla biznesu. Do wynajęcia lokale o powierzchni 50 m oraz 100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

31,11 zł/m²45 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Niezależny lokal biurowy. Atrakcyjna, spokojna lokalizacja. Bardzo dobrze skomunikowany budynek w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego Charakterystyka nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²69,20 m² 2 907 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia trzy ładne lokale biurowe i jeden mniejszy zlokalizowane w biurowcu dwupiętrowym. Najemca ma zapewnioną możliwość korzystania z wspólnej kuchni z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

39,09 zł/m²122,80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 122,80 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego z windą. W lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²14 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatnie dwa lokale usługowe na wynajem tarnowskie góry - śródmieście o powierzchni 14 m2! nowy, nowoczesny budynek! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

15,09 zł/m²92 m² 1 388 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal nr 4 położony w budynku byłego magazynu przy ul. Oświęcimskiej w Tarnowskich Górach na.

Szczegóły ogłoszenia

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia - Centrum Tarnowskich Gór, ul. Piłsudskiego 7 - parter, 57 m - 2500 zł/mies. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 57 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

30 zł/m²80,17 m² 2 405 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Piłsudskiego 12, tarnowskie Góry Powierzchnia uż.: 80,17 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 391/178, 392/178, 393/178 o pow. 1 358 m2 Cena: 30 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

54,27 zł/m²33,17 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem - tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 33,17 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

56 zł/m²50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

368 400 zł92,10 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowskich Gór. Główne zalety lokalu: > centralna lokalizacja > ruch pieszy przy lokalu > parking przed kamienicą > czynna umowa najmu (umowa trwająca ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

42 zł/m²25,50 m² 1 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy na wynajem tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m2, usytuowany na drugim piętrze - dwupiętrowego biurowca. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²66 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - centrum Tarnowskich Gór - 66 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal użytkowy położony w sercu Tarnowskich Gór - idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-