dowolna

Lokale w centrum Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży i najmu

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

34,40 zł/m²71,23 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy w samym centrum Tarnowskich Gór Promocja świąteczna! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 71,23 m2 usytuowany na 1 piętrze kamienicy. Lokal znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²26 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 4 lokale położone w ścisłym centrum Tarnowskich Gór , tuż przy Rynku. Świetna lokalizacja gwarantuje duży ruch pieszych , doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

368 400 zł92,10 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowskich Gór. Główne zalety lokalu: > centralna lokalizacja > ruch pieszy przy lokalu > parking przed kamienicą > czynna umowa najmu (umowa trwająca ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

18,99 zł/m²711 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek usługowo-handlowy Do wynajęcia wolnostojący, dwukondygnacyjny budynek usługowo-handlowy zlokalizowany w dzielnicy Repty w Tarnowskich Górach. Nieruchomość o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 399 000 zł375 m² 3 730,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealna propozycja dla osób, które potrzebują dużego domu w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Tarnowskich Gór. 0% Prowizji Dom o ogromnym potencjale Powierzchnia użytkowa: 235.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

42 zł/m²25,50 m² 1 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy na wynajem tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m2, usytuowany na drugim piętrze - dwupiętrowego biurowca. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Sienkiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

34 zł/m²46,20 m² 1 571 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy składający się z 3 pomieszczeń, w centrum Tarnowskich Gór, ul. Sienkiewicza, z przynależnym miejscem postojowym. Budynek usługowo-biurowy > Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł556,68 m² 2 425,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo ciekawa oferta budynku o powierzchni 556,68 m2 w ścisłym Centrum Tarnowskich Gór, położony na działce o powierzchni 916 m2. W budynku mieścił się szpital, założony na.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²66 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - centrum Tarnowskich Gór - 66 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal użytkowy położony w sercu Tarnowskich Gór - idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²250 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum miasta z przeznaczeniem na pub, restauracje, dyskotekę, winiarnie itp. Duża sala o powierzchni około 190 mkw z miejscami siedzącymi, częścią barową i parkietem.

Szczegóły ogłoszenia

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m . Odstępne za remont I wyposażenie lokalu! 45 000,00 zł. Do wynajęcia elegancki lokal w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

27,69 zł/m²65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta najmu lokalu w centrum Tarnowskich Gór Do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal składa się z: dwóch pokoi (w tym jeden z wygłuszonymi.

Szczegóły ogłoszenia

52,81 zł/m²47,34 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal w centrum Tarnowskich Gór na parterze o powierzchni 47 m2. Lokal znajduje się w nowym , 4-ro piętrowym budynku przy ul. Legionów 7. Posiada osobne, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

31,11 zł/m²45 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Niezależny lokal biurowy. Atrakcyjna, spokojna lokalizacja. Bardzo dobrze skomunikowany budynek w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego Charakterystyka nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

41 zł/m²30 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal W centrum Lokal usługowy 30 m parter - od zaraz Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni ok. 30 m , położony na parterze budynku, tuż przy wejściu - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal o powierzchni 20 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na parterze wyremontowanej kamienicy przy głównej ulicy handlowo- usługowej. Nieruchomość gotowa do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

92,31 zł/m²13 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 13 m2 w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

77 000 zł40 m² 1 925 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m . Odstępne za remont I wyposażenie lokalu! 77 000,00 zł. Wynajem lokalu 2 900,00 zł. brutto. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m . Odstępne za remont I wyposażenie lokalu! 77 000,00 zł. Do wynajęcia elegancki lokal w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

19,48 zł/m²77 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowo-biurowy na wynajem w samym centrum Tarnowskich Gór. Składa się z 2 sporych pomieszczeń oraz jednego pomieszczenia gospodarczego (zaplecze z wc) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

23,38 zł/m²77 m² 1 800 zł

 

 

 

Śródmieście,Tarnowskie Góry

20,45 zł/m²66 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu wynajem lokalu użytkowego w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal cechuje się przestronnym rozkładem, oferując łączną powierzchnię wynoszącą 40 m . Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

76,92 zł/m²26 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

23,38 zł/m²77 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

26,92 zł/m²65 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu - lokal wysokiego standardu W centrum tarnowskich gór Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Tarnowskich Gór , wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

52,63 zł/m²57 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia - Centrum Tarnowskich Gór, ul. Piłsudskiego 7 - parter, 57 m - 3000 zł/mies. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 57 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - centrum Tarnowskich Gór Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 50 m , położony w centrum Tarnowskich Gór, na I piętrze budynku biurowo-usługowego, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

38,14 zł/m²118 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum miasta - 118 m możliwości dla Twojego biznesu! Na sprzedaż / wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 118 m , zlokalizowany w samym sercu miasta Tarnowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 45 m2 ścisłym centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w ścisłym Centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 45 m2, usytuowany na parterze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

550 000 zł118 m² 4 661,02 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Tarnowskie Góry

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

28,12 zł/m²160 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia budynek usłygowo-biurowy W centrum miasta - tarnowskie góry! Do wynajęcia komfortowy budynek o powierzchni 160 m2, wysoki standard lokalu, w świetnej lokalizacji Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

20,11 zł/m²174 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo-biurowo-produkcyjna, centrum T.G! Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 174 m2 w Tarnowskich Górach, blisko ścisłego centrum Tarnowskich Gór. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Tarnowskie Góry,śląskie

89,29 zł/m²28 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal o powierzchni 28 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy przy głównej ulicy handlowo- usługowej. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

94 000 zł100 m² 940 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Odstąpię dobrze funkcjonująca pizzerię w centrum Tarnowskich Gór, w pełni wyposażoną, z przeszkoloną ekipą pracowników. Lokal 100m2. W pakiecie: - chłodnia i dwie mroźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zagórska

Rybna,Tarnowskie Góry

79 950 000 zł31 038 m² 2 575,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość biurowo-handlowo-usługowa. Powierzchnia gruntu 285 781m Powierzchnia użytkowa 31 037,70m Rok budowy lata 90-te XX w. przebudowa w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

25 zł/m²160 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Gliwicka

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal handlowo-usługowy wysoki standard | Gliwicka, dk11 | blisko centrum i A1 Szukasz miejsca dla swojego biznesu? Postaw na prestiż, widoczność i wygodę! Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Gliwicka

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

45 zł/m²120 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5