dowolna

Lokale użytkowe Tarnowskie Góry – na sprzedaż i na wynajem w Tarnowskich Górach

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

48,29 zł/m²155,30 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal gastronomiczny na Rynku 18-podcienia w Tarnowskich Górach. Lokal w XVI wiecznej kamienicy z charakterystycznymi sklepieniami /niepowtarzalny klimat/. Lokal po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w samym sercu Tarnowskich Gór! Oferuję funkcjonalny lokal o powierzchni 30 m , położony w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka kroków od rynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

200 000 zł92 m² 2 173,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do sprzedaży, wolnostojący pawilon handlowo-usługowy znajdujący się w Tarnowskich Górach dzielnica Bobrowniki. Lokal o pow. 92 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

34,89 zł/m²36 m² 1 256 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokale biurowe - na wynajem - Tarnowskie góry/lasowice Na wynajem lokale biurowe o powierzchni od 12 m , z możliwością łączenia pomieszczeń i dopasowania powierzchni do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

20,06 zł/m²233 m² 4 673 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek byłej sali konferencyjnej położony na działce nr 5575/31 przy ul. Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²29,72 m² 1 189 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesny lokal biurowy w Tarnowskich Górach, strzybnica. Budynek biurowy Nieruchomość stanowi wyremontowany i przygotowany kompleks biurowy. W budynku znajdują się min.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Tarnowskie Góry,śląskie

48,39 zł/m²155 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponuję wynajęcie lokalu w nowo wybudowanym cztero-kondygnacyjnym Centrum Handlowym w Tarnowskich Górach. Lokale o pow.od155m2. - ogrzewanie miejskie - koszt wynajęcia 155 m2 - 7500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

13,15 zł/m²59 m² 776 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 59,72 m2, położony na parterze budynku administracyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu wynajem lokalu użytkowego w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal cechuje się przestronnym rozkładem, oferując łączną powierzchnię wynoszącą 40 m . Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

400 900 zł105,50 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowskich Gór. Główne zalety lokalu: > centralna lokalizacja > ruch pieszy przy lokalu > parking przed kamienicą > możliwość powiększenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²16 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa - wysoki standard w budynku przy ulicy Czarnohuckiej w Tarnowskich Górach. Charakterystyczna, rozpoznawalna i unikalna powierzchnia dająca przedsiębiorcy.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²103,20 m² 4 335 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia sześć lokali biurowych zlokalizowanych w biurowcu dwupiętrowym. Najemca ma zapewnioną możliwość korzystania z wspólnej kuchni z częścią jadalną oraz toalet.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

54,27 zł/m²33,17 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem - tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 33,17 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

35,99 zł/m²54,21 m² 1 951 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy w centrum Tarnowskich Gór - do wynajęcia Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 54,21 m2, zlokalizowany w samym sercu Tarnowskich Gór. Nieruchomość idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł309 m² 4 207,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Komfortowy dom po przebudowie | duża działka 843m2| garaż 2-stanowiskowy | Tarnowskie Góry, strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²16,30 m² 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku przy ulicy Czarnohuckiej w Tarnowskich Górach. Charakterystyczna, rozpoznawalna i unikalna powierzchnia dająca przedsiębiorcy ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Tarnowskie Góry,śląskie

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy z idealnym położeniem w Tarnowskich Górach Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 150 m2 , usytuowany na parterze piętrowego budynku w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 40 m2 w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

27,43 zł/m²47,40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowo -usługowy położony w Tarnowskich Górach, centrum. Nieruchomość Lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowym i składa sie z 2 pomieszczeń ( 13m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

32,61 zł/m²27,60 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem wyremontowany lokal użytkowy w centrum Tarnowskich Gór. Teren, na którym położony jest budynek posiada oznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego 38s-uo,uki -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Tarnowskie Góry,śląskie

41,58 zł/m²240,50 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal blisko obwodnicy Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z niezależnym wejściem, o powierzchni 240,50 m2 usytuowany na parterze I piętrowego budynku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

100 zł/m²14 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatnie dwa lokale usługowe na wynajem tarnowskie góry - śródmieście o powierzchni 14 m2! nowy, nowoczesny budynek! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zamkowa

Tarnowskie Góry,śląskie

38,30 zł/m²117,50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Tarnowskich Gór- ul. Zamkowa Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy, położony w samym centrum miasta - przy ul. Zamkowej. Doskonała lokalizacja zapewnia duży ruch pieszy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

39,09 zł/m²122,80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 122,80 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego z windą. W lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

34,40 zł/m²71,23 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy w samym centrum Tarnowskich Gór Promocja świąteczna! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 71,23 m2 usytuowany na 1 piętrze kamienicy. Lokal znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

11,05 zł/m²120 m² 1 326 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia pomieszczenia w budynku byłej stolarni, położonej na działce 5782/31 w Tarnowskich Górach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni lokal usługowy na wynajem tarnowskie góry - śródmieście o powierzchni 54 m2! nowy, nowoczesny budynek! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

35 zł/m²145 m² 5 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy W centrum tarnowskich gór Do wynajęcia lokal z o powierzchni około 145 m2, usytuowany na I piętrze biurowca. Nieruchomość idealnie nadaje się pod prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy na wynajem! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni oraz toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

37,14 zł/m²35 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta najmu lokalu w centrum Tarnowskich Gór Do wynajęcia lokal o powierzchni 35 m w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal składa się z: dwóch pomieszczeń oddzielonych szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

56 zł/m²50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne lokale usługowe do wynajęcia przy głównej drodze przelotowej - doskonała widoczność i duży potencjał dla biznesu. Do wynajęcia lokale o powierzchni 50 m oraz 100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²69,20 m² 2 907 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia trzy ładne lokale biurowe i jeden mniejszy zlokalizowane w biurowcu dwupiętrowym. Najemca ma zapewnioną możliwość korzystania z wspólnej kuchni z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł375 m² 3 730,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealna propozycja dla osób, które potrzebują dużego domu w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Tarnowskich Gór. 0% Prowizji Dom o ogromnym potencjale Powierzchnia użytkowa: 235.

Szczegóły ogłoszenia

368 400 zł92,10 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowskich Gór. Główne zalety lokalu: > centralna lokalizacja > ruch pieszy przy lokalu > parking przed kamienicą > czynna umowa najmu (umowa trwająca ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuje wynajem lokalu w Tarnowskich Górach, powierzchnia użytkowa - 150m2, wysokość pomieszczeń - 3,15m; podział powierzchni: poczekalnia wraz z toaletą dla klientów, sala obsługi ,.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek o pow. 65,62 m2, całkowitej 104,00 m2 zlokalizowany w Przezchlebiu, gm. Zbrosławice,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

24,39 zł/m²65,60 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy w centrum Tarnowskich Gór Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 65,60 m2 , zlokalizowany w ścisłym centrum Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

38,57 zł/m²35 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Ratuszowej w ścisłym centrum Tarnowskich Gór, tuż przy Rynku. To miejsce o bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

32,26 zł/m²93 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny pod branżę beauty | 93 m | Parter | Duże witryny Szukasz miejsca, które pozwoli Ci od razu rozpocząć działalność w branży beauty bez kosztownych adaptacji? Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Ułańska

Tarnowskie Góry,śląskie

41,58 zł/m²240,50 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6