Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Tarnowskie Góry Osiedle Kolonia Staszica

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

350 000 zł70,50 m² 4 964,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Możliwa negocjacja ceny! neo Nieruchomości prezentuje 4-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł60,55 m² 9 661,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy duży ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na parterze o powierzchni 60,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł762 m² 2 362,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy w centrum Tarnowskich Gór. - budynek frontowy połączony lewym skrzydłem z tylną oficyną. - na działce miejsce na postawienie 5 samochodów. -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Promocja cenowa Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w bliskim sąsiedztwie lasu, tarnowskie Góry, pniowiec Budynek o powierzchni 155 m2. Budowany wg indywidualnego projektu. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

196 280 zł701 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, tarnowskie Góry - Pniowiec. Na sprzedaż działka o powierzchni 701 m2, zlokalizowana w spokojniej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór- pniowiec. Wymiary: 23 m (front).

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy 80 m2 - Tarnowskie Góry, poziom -1 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 80 m2 , zlokalizowany na poziomie -1 budynku w centrum Tarnowskich Gór. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Na sprzedaż wygodny, piętrowy dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny! Tarnowskie Góry - spokojna, rodzinna okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

400 900 zł105,50 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowskich Gór. Główne zalety lokalu: > centralna lokalizacja > ruch pieszy przy lokalu > parking przed kamienicą > możliwość powiększenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 40 m2 w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szczęść Boże

Kolonia Staszica,Tarnowskie Góry

194 620 zł1 052 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedaży działkę malowniczo położoną na przeciw Kopalni Zabytkowej z widokiem na centrum miasta Tarnowskie Góry l las segiet. jest dla niej badanie geologiczne, wolna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Kolonia Staszica,Tarnowskie Góry

210 000 zł1 050 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działkę malowniczo położoną z doskonałymi widokami między innym:i na centrum miasta Tarnowskie Góry, las segiet. Dla działki jest opinia geologiczna, że jest wolna od szkód.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Tarnowskie Góry, Śródmieście, Kolonia Staszica