Działka budowlana, ul. Szczęść Boże

Szczęść Boże, Tarnowskie Góry, śląskie

  • 490 000 zł
  • 2 514 m²
  • 194,91 zł/m²

Zdjęcie

Anna Lubelska-Fu...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Szczęść Boże

Szczęść Boże, Tarnowskie Góry, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

490 000 zł

2 514 m²

194,91 zł/m²

Działka budowlana, ul. Szczęść Boże

Zaktualizowane: 13 maja 2026

490 000 zł 2 514 m² 194,91 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 490 000 zł (194,91 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 2 514 m²
  •   kształt: prostokąt; szerokość: 26m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: EURODOMANNA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EURO-GS-410

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedaży podlega działka budowlana położona w śródmieściu Tarnowskich Gór przy ul. Szczęść Boże. Zapisy MPZP dedykują ją zabudowie jednorodzinnej pod symbolem 5S-ZNI. W części od strony wjazdu w Planie zaznaczony został podział na strefę do zabudowy i strefę z zabudowy wyłączoną ze wzgl. na trwałe użytki zielone. Pole obejmujące część pod zabudowę zajmuje ok.1145m2, zaś część dedykowana trwałym użytkom zielonym obejmuje powierzchnię ok.1369m2. (...)

Agent

Anna Lubelska-Furman

531 024...

531 024 898

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Lubelska-Furman

531 024...

531 024 898

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Lubelska-Furman

Zostaw telefon, oddzwonimy