dowolna

Bliźniaki Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolejarzy

Śródmieście,Tarnowskie Góry

999 999 zł165 m² 6 060,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesny dom w spokojnej okolicy Tarnowskich Gór Adres: ul. Kolejarzy, tarnowskie Góry - Centrum Cena: 999 999 pln (brutto) - ostateczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

630 300 zł125 m² 5 042,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy w Tarnowskich Górach - komfort, przestrzeń i spokój! To inwestycja, która wyróżnia się na tle innych. Tu jakość wykonania i dbałość o szczegóły są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

295 000 zł327 m² 902,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:535 m²

- tarnowskie Góry - idealna inwestycja W mieszkania Z ogródkiem - Tylko u nas! - Zapraszamy do zapoznania się nietuzinkową nieruchomością, w której jest tak wysoki potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chopina

Osada Jana,Tarnowskie Góry

680 000 zł136 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Dom w stanie developerskim na sprzedaż w sercu Tarnowskich Gór. Topowa lokalizacja w centrum miasta Tarnowskie Góry w spokojnej części znanego i spokojnego osiedla Osady Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu do remontu, położonego w cichej, malowniczej części Tarnowskich Gór. Remont domu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

799 000 zł188 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Na sprzedaż dom dwurodzinny z potencjałem inwestycyjnym, 188 m , Tarnowskie Góry Oferujemy Państwu dom z lat 60-tych, o powierzchni całkowitej 188 m i użytkowej 129 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybna,Tarnowskie Góry

810 000 zł118 m² 6 840,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Prezentujemy nowy dom w zabudowie szeregowej. Funkcjonalny dom jednorodzinny - apartament położony w Tarnowskich Górach - dzielnica Rybna Przytulny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

899 000 zł185 m² 4 859,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom W ścisłym centrum tarnowskich gór! tarnowskie góry - ul. Zielona - oferta tylko W naszym biurze! dom idealnie nadaje się na dom dwurodzinny! niezależna klatka schodowa! Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowa inwestycja w sercu zielonej dzielnicy - Tarnowskie Góry, opatowice Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą kameralnej inwestycji położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność łączy się z ciszą natury i nowoczesnym komfortem? Odkryj unikalną, kameralną inwestycję zaledwie 4 domów w sercu Tarnowskich Gór,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

799 000 zł188 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemcewicza

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

1 790 000 zł186 m² 9 618,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej i spokojnej części Tarnowskich Gór - Repty, przy ul. Niemcewicza Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu do remontu położonego w cichej, malowniczej części Tarnowskich Gór. Remont domu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Strzybnica,Tarnowskie Góry

799 000 zł93 m² 8 579,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Dla biura nieruchomości. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, bez wkładu finansowego! uwaga! Zdjęcia w ofercie są wykonane w nieruchomości i przedstawiają jej stan faktyczny, nie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Śródmieście,Tarnowskie Góry

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Połowa domu-bliźniaka z działką 551m2, położonego w centrum miasta. Budynek piętrowy, z balkonami na obu kondygnacjach, podpiwniczony, dach drewniany, trzyspadowy, pokryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Opatowice,Tarnowskie Góry

579 000 zł79 m² 7 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do odkrycia unikalnej inwestycji w Tarnowskich Górach, w spokojnej i malowniczej dzielnicy Opatowice. Cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, które znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

715 000 zł118 m² 6 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 118 m położony na ładnej działce o powierzchni 359m w Tarnowskich Górach-Reptach Śląskich. Spokojna okolica, blisko do rezerwatu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

840 000 zł142 m² 5 915,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w ścisłym centrum Tarnowskich Gór! Agent prowadzący: dom również nadaje się na dom dwurodzinny, niezależna klatka schodowa! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

899 000 zł185 m² 4 859,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Rybna,Tarnowskie Góry

810 000 zł118 m² 6 840,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tarnowskie Góry

Strzybnica,Tarnowskie Góry

4 500 zł93 m² 48,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, bez wkładu finansowego! Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia komfortowego i wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

415 000 zł160 m² 2 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Lasowice. Nieruchomość podpiwniczona (pow. około 50 m2) o powierzchni 160 m2, usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Sowice,Tarnowskie Góry

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

840 000 zł142 m² 5 915,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

699 000 zł118 m² 5 906,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje energooszczędny, dwukondygnacyjny dom, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Repty Śląskie na działce o powierzchni 326m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

610 000 zł94 m² 6 489,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesne apartamenty w zabudowie bliźniaczej - dwupoziomowe, usytuowane na widokowej działce w Starych Tarnowicach, przy Parku Repeckim. Kupujący nie płaci 2% pcc! Do sprzedania komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Śródmieście,Tarnowskie Góry

899 000 zł185 m² 4 859,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

415 000 zł160 m² 2 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:313 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Rybna,Tarnowskie Góry

810 000 zł118 m² 6 840,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przy Parku

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

580 000 zł94 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybna,Tarnowskie Góry

810 000 zł118 m² 6 840,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł171 m² 3 795,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Tarnowskich Górach, idealny dla rodziny poszukującej przestrzeni, spokoju i doskonałej lokalizacji! Ten dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł171 m² 3 795,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

415 000 zł160 m² 2 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:313 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

899 000 zł185 m² 4 859,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

690 000 zł171 m² 4 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

690 000 zł171 m² 4 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

449 000 zł160 m² 2 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:313 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

611 560 zł125 m² 4 892,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny nowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow.125m 2 usadowiony na działce od 310 - 520 m 2. Domy wybudowane są do stanu surowego zamkniętego.