dowolna

Domy na sprzedaż Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży domów

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

630 000 zł125 m² 5 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | wysoki standard | ogród | spokojna okolica | prowizja 0%! Lokalizacja: tarnowskie Góry Typ nieruchomości: dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł124,43 m² 7 224,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 125 m2, położonego w Tarnowskich Górach - Sowice. Termin najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Podwyższony standard deweloperski dla w/w domu obejmuje m.in.: kompletne centralne ogrzewanie gazowe, podłogowe z piecem kondensacyjnym z zamkniętą komorą spalania, regulatorami temperatury.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferuje do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w cichej i spokojnej części miasta. Składa się on z 7 pokoi kuchnia łazienki piwnicy oraz poddasza. Do domu przynależy również garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

780 000 zł125 m² 6 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł207,42 m² 3 852,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko W naszym biurze! Szukasz domu w zielonej i cichej części Tarnowskich Gór? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom zlokalizowany w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł91,48 m² 13 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:649 m²

Nowoczesny dom premium | 91,5 m | tarnowskie góry lasowice | smart home | ogród Z jacuzzi Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość klasy premium nowoczesny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny o powierzchni 120 m2, położony w Tarnowskich Górach, sowice, w niedalekim sąsiedztwie lasu. Cena obejmuje stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł240 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2015

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Dom wybudowany z najlepszych materiałów Wienerberger Porotherm dryfix ,styropian 18cm grafit, okna z roletami elektrycznymi 3 szybowe także dachowe, dachówka ceramiczna karpiówka , 300m2 bruku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł220 m² 2 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży dwukondygnacyjny dom na dużej działce, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Reptach. Idealne miejsce dla młodej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Rybna,Tarnowskie Góry

299 000 zł120 m² 2 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Lokalizacja: tarnowskie Góry dzielnica Rybna Nieruchomość położona przy spokojnej ulicy w kameralnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum Tarnowskich Gór. Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 711 m²

Na sprzedaż dom blisko lasu wolnostojący leżący na działce budowlanej o powierzchni 1711m2. Dom jest do generalnego remontu, zbudowany około 100 lat temu. Działka z pełnym uzbrojeniem:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom bliźniak

Rybna,Tarnowskie Góry

989 000 zł109,31 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu na nowoczesnym osiedlu w Tarnowskich Górach. Osiedle to jest nową inwestycją, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, na osiedlu domków jednorodzinnych, położony w Tarnowskich Górach, w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł121,60 m² 4 925,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - Tarnowskie Góry, centrum Kupujący nie płaci podatku pcc! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł223,56 m² 3 802,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy na sprzedaż rozpoczętą budowę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej około 170 m , realizowanego według funkcjonalnego projektu "luiza". To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł242 m² 4 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Dom o powierzchni całkowitej 242 m2 w tym 40 m2 garaż dwustanowiskowy i kotłownia. Działka 748 m2 o regularnym kształcie i w prestiżowym otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł167,75 m² 8 315,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w sercu Tarnowskich Gór - komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja! Na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł140,29 m² 4 390,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Komfortowy bliźniak W spokojnej lokalizacji- tarnowskie góry/ repty Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 140,29 m2 (pow. użytkowa 123,29 m2) zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł116,43 m² 8 417,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z dużymi przeszkleniami - Zbrosławice / Ptakowice (pow. tarnogórski) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! komfortowy dom wolnostojący Z dużą działką W spokojnej I zielonej okolicy świerklańca Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

988 000 zł165,42 m² 5 972,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Gotowe przestronne domy przy lesie w Tarnowskich Górach - Pniowcu, ul. Świerkowa bez prowizji! bez pcc! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe nowoczesne, energooszczędne, domy wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł390 m² 6 407,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom wolnostojący W centrum tarnowskich gór Funkcjonalny dom z dużymi przeszkleniami i malowniczym ogrodem w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Wymarzone miejsce dla osób, które po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł165,42 m² 6 039,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Gotowe przestronne domy przy lesie w Tarnowskich Górach - Pniowcu, ul. Świerkowa Oferujemy w promocji wiosennej wykończony w klasie premium budynek w okazyjnej cenie! bez prowizji! bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł186,32 m² 6 977,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaży wyremontowana kamienica w ścisłym centrum Tarnowskich Gór, ul. Rynek W ramach budynku występują: > 4 mieszkania o metrażach 27-43m2 > wysokie piwnice - 5 piwnic wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy o powierzchni 106 m , położony w spokojnej części Tarnowskich Gór Lasowicach, na działce 190 m . To idealna propozycja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 000 zł120 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Bez prowizji! Nowe Domy w zabudowie szeregowej garaż, nowoczesna bryła Lokalizacja: tarnowskie Góry | Bobrowniki Inwestycja: 3 segmenty w zabudowie szeregowej Powierzchnia: 120m2 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł118,66 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

! bez prowizji! Dom w zabudowie szeregowej stan deweloperski, 118,66 m Tarnowskie Góry, bobrowniki Lokalizacja: tarnowskie Góry / Bobrowniki Inwestycja: zabudowa szeregowa nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł144 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim - Świerklaniec Oferujemy dwa domy w zabudowie bliźniaczej, zrealizowane według projektu Dom w murajach (gb) , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł70 m² 7 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Ten wyjątkowy nowoczesny dom modułowy piętrowy o niestandardowym projekcie z pewnością przyciągnie Twoją uwagę! Ten dom zapewni idealne warunki do życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ulicy Niedziałkowskiego w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 122 m kw, powierzchnia działki wynosi 203.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł161,82 m² 9 238,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 417 m , oferujący aż 3 miejsca parkingowe. Nieruchomość została wybudowana w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł140 m² 9 264,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Możesz mieszkać tam gdzie chcesz, a nie tam gdzie musisz ;) Umiejscowienie domu zapewnia spokojne życie w kontakcie z naturą. Energooszczędne rozwiązania to pewność wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł180 m² 5 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

0% prowizji Świetna lokalizacja 3 Sypialnie Duży ogród Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji cichej, spokojnej i malowniczej okolicy szybki dojazd do okolicznych miast. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Najważniejsze informacje: - dom do remontu, - wszystkie media, - dojazd drogą asfaltową, - piętrowy, - 5 pokoi, - piwnica. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson Nieruchomości! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Na sprzedaż: stylowa kamienica inwestycyjna w Tarnowskich Górach - 5 mieszkań + projekt 4 mieszkań w zabudowie bliźniaczej! Szukasz gotowca inwestycyjnego z pewnym dochodem? A może.