dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnowskie Góry

515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

515 ogłoszeń

1 250 000 zł3 570 m² 350,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duży teren pod inwestycję - 5 x 714 m2, - spokojna okolica nowych domów, - blisko do parku i centrum miasta - dostępne wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł180,58 m² 7 747,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny znajdujący się w Tarnowskich Górach dzielnicy Starych Tarnowic. Dom wybudowany przez osoby prywatne w 2018 roku. Powierzchnia całkowita domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Rybna,Tarnowskie Góry

749 000 zł83,79 m² 8 939,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na piętrze, położonego w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

30,95 zł/m²42 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta najmu lokalu w centrum Tarnowskich Gór Do wynajęcia lokal o powierzchni 42 m położony na poddaszu w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 365 m² 253,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Tarnowskich Gór - Repty! Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z dobrym dostępem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41,54 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Apartamenty Lasowice w Tarnowskich Górach. Mieszkanie zostało kompletnie wykończone, posiada umeblowana i wyposażoną w sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal W centrum tarnowskich gór Do wynajęcia lokal użytkowy z witryną o powierzchni ok. 54 m2 usytuowany na parterze kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł899 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Prezentuję atrakcyjną ofertę wynajmu działki położonej w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowskich Górach bezpośrednio przy ul. Gliwickiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Zagórska

Tarnowskie Góry,śląskie

2 879 000 zł13 711 m² 209,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod inwestycję, zlokalizowaną w Tarnowskich Górach przy ul. Zagórskiej w bliskim sąsiedztwie nowego Parku Handlowego. Składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł786 m² 248,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! pniowiec Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 786 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

599 000 zł121,60 m² 4 925,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - Tarnowskie Góry, centrum Kupujący nie płaci podatku pcc! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

160 000 zł800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tuż przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 800 m2 przy ul. Wesołej w Kaletach - bezpośrednio przy lesie, w spokojnej, zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sowice,Tarnowskie Góry

1 900 zł1 302 m² 1,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia w Tarnowskich Górach - Sowice. Do wynajęcia działka, ogrodzona o powierzchni 1302 m2, wymiary od frontu 67 m, szerokość 19 m Teren przeznaczony w planie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Najważniejsze informacje: - dom do remontu, - wszystkie media, - dojazd drogą asfaltową, - piętrowy, - 5 pokoi, - piwnica. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson Nieruchomości! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 025 zł39,87 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 000 zł120 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Bez prowizji! Nowe Domy w zabudowie szeregowej garaż, nowoczesna bryła Lokalizacja: tarnowskie Góry | Bobrowniki Inwestycja: 3 segmenty w zabudowie szeregowej Powierzchnia: 120m2 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł170,44 m² 6 395,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Zarezerwowane! Na sprzedaż nowoczesny dom piętrowy z 2020 roku, położony na działce o powierzchni 613m2,w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór na ulicy Cytrynowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

1 299 000 zł127 m² 10 228,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach na Osiedlu Sielanka Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

622 200 zł1 037 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, tarnowskie Góry,Bobrowniki. Działka o powierzchni 1037 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 34m x 30 m. Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

56 zł/m²50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne lokale usługowe do wynajęcia przy głównej drodze przelotowej - doskonała widoczność i duży potencjał dla biznesu. Do wynajęcia lokale o powierzchni 50 m oraz 100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł97,20 m² 6 687,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w otoczeniu zieleni - ostatnie 3 mieszkania w tej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 97,2 m , położony w kameralnym budynku wśród.

Szczegóły ogłoszenia

39,03 zł/m²52,78 m² 2 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 52,78 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego. W lokalu jest klimatyzacja, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł165 m² 6 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, położonego w miejscowości Tarnowskie Góry, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²26 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia 4 lokale położone w ścisłym centrum Tarnowskich Gór , tuż przy Rynku. Świetna lokalizacja gwarantuje duży ruch pieszych , doskonałą widoczność oraz łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł93,60 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 86,7 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

14 467 zł5 787 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony przy ul. Łowieckiej w Tarnowskich Górach na działce nr 179, km. 5 bobrowniki.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł109,20 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Na sprzedaż: dom parterowy w trakcie budowy - Tarnowskie Góry, dzielnica Rybna Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego parterowego o powierzchni całkowitej 109,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł180 m² 5 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

0% prowizji Świetna lokalizacja 3 Sypialnie Duży ogród Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji cichej, spokojnej i malowniczej okolicy szybki dojazd do okolicznych miast. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 153 m² 172,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę zlokalizowana w Rybnej. Parcela bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej. Wszystkie media w obrębie działki. Spokojne miejsce w otoczeniu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 030 m² 2 902,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 886 m²

DO sprzedaży : Działka (własność) o powierzchni 2638m 2 ( możliwość powiększenia ) zabudowana wolnostojącym budynkiem hali produkcyjnej z zapleczem biurowym i socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z balkonem Tarnowskie Góry, opatowice Lokalizacja: tarnowskie Góry, dzielnica Opatowice Inwestycja: kameralna zabudowa 4 lokali Powierzchnia: 84 m Liczba pokoi: 4.

Szczegóły ogłoszenia

8 575 zł2 450 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia działkę nr 656/93 położoną w Tarnowskich Górach w dzielnicy Strzybnica. Wzdłuż działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Witosa

Tarnowskie Góry,śląskie

616 000 zł140 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowe domy szeregowe W ofercie! Tarnowskie Góry, ul. Witosa 58 | Dom 140 m | 5 pok. | ogród | Garaż Przedstawiamy trzy segmenty środkowe w nowoczesnej zabudowie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,60 m² 9 468,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na parterze, położonego w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

980 000 zł116,43 m² 8 417,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z dużymi przeszkleniami - Zbrosławice / Ptakowice (pow. tarnogórski) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

18,99 zł/m²711 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek usługowo-handlowy Do wynajęcia wolnostojący, dwukondygnacyjny budynek usługowo-handlowy zlokalizowany w dzielnicy Repty w Tarnowskich Górach. Nieruchomość o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł91 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze informacje: "osiedle pod gwiazdami" Nowa inwestycja 2026 (łącznie 6 mieszkań) - 3 sypialnie - możliwość zmiany układu ścian działowych, - bezczynszowe, - na parterze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł90 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, która od pierwszego kroku daje poczucie komfortu i jakości? Ten apartament przy ul. Cynamonowej w Tarnowskich Górach to propozycja dla osób, które cenią nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł1 200 m² 3,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa na wynajem - Tarnowskie Góry, strzybnica Do wynajęcia działka usługowa o powierzchni ok. 1200 m2 , położona bezpośrednio przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij