dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnowskie Góry

516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

54,27 zł/m²33 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem - tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 33,17 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sowice,Tarnowskie Góry

1 900 zł1 302 m² 1,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia w Tarnowskich Górach - Sowice. Do wynajęcia działka, ogrodzona o powierzchni 1302 m2, wymiary od frontu 67 m, szerokość 19 m Teren przeznaczony w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

555 500 zł84 m² 6 613,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 77,3 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rybna,Tarnowskie Góry

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olimpijczyków

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

2 700 zł43 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament na nowym osiedlu tarnowskie góry/ osiedle ul. Olimpijczyków/ wysoki standard/nowe budynek Z windą! nowe osiedle! nowy apartament gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowapienna

Tarnowskie Góry,śląskie

799 000 zł118 m² 6 742,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w cichej, malowniczej dzielnicy Tarnowskich Gór. Świetna lokalizacja z świetnym dojazdem do centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

DO wynajęcia dom W centrum tarnowskich gór! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 125 m2, usytuowany na działce około 170 m2. Nieruchomość składa się parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

535 000 zł84 m² 6 369,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy na wynajem! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni oraz toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 1000 m2 w willowej dzielnicy Tarnowskich Gór - dzielnica Repty Śląskie, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Segiet. Doskonałe walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament gotowy do zamieszkania 112 m2 + 70 m2 tarasów! Do wynajęcia unikalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

100 zł/m²14 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale usługowe na wynajem tarnowskie góry - śródmieście! fizjoclinik wynajmie komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Widokowa

Śródmieście,Tarnowskie Góry

998 000 zł180 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! - ul. Widokowa! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Tarnowskie Góry

899 000 zł185 m² 4 859,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom W ścisłym centrum tarnowskich gór! tarnowskie góry - ul. Zielona - oferta tylko W naszym biurze! dom idealnie nadaje się na dom dwurodzinny! niezależna klatka schodowa! Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Osada Jana,Tarnowskie Góry

519 000 zł70 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne, umeblowane M4 w Tarnowskich Górach - Osada Jana! Gotowe do zamieszkania! Osiedle Zamknięte z własnym parkingiem! Niskie koszty utrzymania! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament na wynajem - Tarnowskie Góry, śródmieście Do wynajęcia nowoczesny, nowy niezamieszkały apartament o powierzchni 81 m , położony na pierwszym piętrze, piętrowego apartamentowaca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach - Lasowice. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - nowy, wykończony pod klucz - bezczynszowy! klient nie płaci 2% pcc! Do sprzedania nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

DO sprzedaży nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament O powierzchni 112 m2 + 70 m2 tarasów! Na sprzedaż unikalny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

575 000 zł94 m² 6 143,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 86,7 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

23,38 zł/m²77 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowo-biurowy na wynajem w samym centrum Tarnowskich Gór. Składa się z 2 sporych pomieszczeń oraz jednego pomieszczenia gospodarczego (zaplecze z wc) o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

 

 

Śródmieście,Tarnowskie Góry

113,33 zł/m²15 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

969 000 zł270 m² 3 588,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:868 m²

Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z dużym ogrodem - idealny dla rodziny lub osób, które chcą połączyć życie prywatne z działalnością zawodową! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Osada Jana,Tarnowskie Góry

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie - tarnowskie góry - osada jana! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 29,60 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osada Jana, usytuowane na czwartym piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,66 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 118,66 m2 Lokalizacja: tarnowskie góry/bobrowniki. Działka: 162m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, umeblowane M3 w Tarnowskich Górach - Centrum! ul. Kościuszki Gotowe do zamieszkania w pełni wyposażone! Niskie koszty utrzymania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa inwestycja w Tarnowskich Górach - Opatowice Kameralne osiedle czterech nowoczesnych domów Szukasz miejsca, w którym codzienny komfort spotyka się z ciszą natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny zadbany lokal usługowy, idealnie przystosowany pod działalność z branży Beauty tj. -Salon fryzjerski -kosmetologiczny -gabinet medycyny estetycznej. Jasne i estetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagodowa

Pniowiec,Tarnowskie Góry

699 000 zł100 m² 265,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 630 m²

Biurom nieruchomości dziękuję! Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór- pniowiec. Nieruchomość wybudowana w latach 60. z cegły i pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagórska

Rybna,Tarnowskie Góry

990 000 zł189 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

Nowy dom jednorodzinny wybudowany w oparciu o projekt firmy Archon - Dom w Orliczkach. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 846 m2. Dojazd do działki drogą utwardzoną ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

3 000 zł69 m² 43,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy apartament dwupoziomowy 69 m z ogródkiem - gotowy do zamieszkania! Na wynajem nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 69 m , usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Korola

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tarnowskie Góry, bobrowniki Śląskie! Do wynajęcia piękne mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie o powierzchni 40 m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

585 000 zł90 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z nową kameralną inwestycją w Tarnowskich Górach. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w cztero lokalowym budynku. Każde mieszkanie ma niezależne.