dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Tarnowskie Góry Śródmieście

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

Działka

Śródmieście,Tarnowskie Góry

580 000 zł690 m² 840,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną działkę budowlaną o powierzchni 690m2. Działka jest w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona z bramą. media: prąd, woda, kanalizacja, gaz Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

572 625 zł76,35 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu dwóch mieszkań typu M-3 ( każde z mieszkań ma salon z kuchnią i sypialnie oraz łazienkę) o łącznej powierzchni 76,35 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

598 005 zł87,30 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu M-4 w kamienicy (kuchnia z jadalnia sypialnia, salon , antresola przeznaczona na sypialnie ) o powierzchni 87,3 m2 położonego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²100 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesne lokale usługowe do wynajęcia przy głównej drodze przelotowej - doskonała widoczność i duży potencjał dla biznesu. Do wynajęcia lokale o powierzchni 50 m oraz 100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biuro

Śródmieście,Tarnowskie Góry

42 zł/m²25,50 m² 1 071 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy na wynajem tarnowskie góry! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m2, usytuowany na drugim piętrze - dwupiętrowego biurowca. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

DO sprzedaży nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament O powierzchni 112 m2 + 70 m2 tarasów! Na sprzedaż unikalny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł556,68 m² 2 425,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo ciekawa oferta budynku o powierzchni 556,68 m2 w ścisłym Centrum Tarnowskich Gór, położony na działce o powierzchni 916 m2. W budynku mieścił się szpital, założony na.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł870 m² 373,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - działka budowlana, - wszystkie media przed działką, - dojazd drogą asfaltową gminną, - super lokalizacja w śródmieściu, - okolice Kopalni zabytkowej - od strony.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł73 m² 4 780,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W pełni umeblowane I wyposażone mieszkanie! W Centrum Tarnowskich Gór! W cenie mieszkania miejsce parkingowe oraz dwie piwnice po 15 M2. Dodatkowo strych do współnego użytkowania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

400 900 zł105,50 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Centrum Tarnowskich Gór. Główne zalety lokalu: > centralna lokalizacja > ruch pieszy przy lokalu > parking przed kamienicą > możliwość powiększenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

538 616 zł78,63 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu M-3 w kamienicy (kuchnia z jadalnia sypialnia, salon) o powierzchni 78,63 m2 położonego na 3 piętrze w kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł720 m² 3 180,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:791 m²

Oferujemy do sprzedaży interesujący obiekt użytkowy na różnego rodzaju działalność handlową, usługową i magazynową oraz połączenie tych profili działalności. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²66 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - centrum Tarnowskich Gór - 66 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal użytkowy położony w sercu Tarnowskich Gór - idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek o pow. 65,62 m2, całkowitej 104,00 m2 zlokalizowany w Przezchlebiu, gm. Zbrosławice,.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²103,20 m² 4 335 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia sześć lokali biurowych zlokalizowanych w biurowcu dwupiętrowym. Najemca ma zapewnioną możliwość korzystania z wspólnej kuchni z częścią jadalną oraz toalet.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko W naszym biurze, najem okazjonalny. Mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogrodem w centrum Tarnowskich Gór, przy parku miejskim. Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł68,19 m² 7 184,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 63 m , położonego na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Fazos.

Szczegóły ogłoszenia

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w centrum miasta - w pełni wyposażony lokal usługowy 40 m . Odstępne za remont I wyposażenie lokalu! 45 000,00 zł. Do wynajęcia elegancki lokal w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od Developera! i pcc. Proponowana oferta stanowi przestronne trzypokojowe mieszkanie składające się z salonu dwóch pokoi, otwartej kuchni z jadalnią i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł290 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Najważniejsze informacje: - duży dom wolnostojący, - energooszczędny z rekuperacją, - budowany "dla siebie", - parter, piętro oraz duża piwnica z garażem, - możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł220 m² 4 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny z możliwością aranżacji dla dwóch rodzin. - położenie: tarnowskie Góry, południowa część dzielnicy Śródmieście - Centrum - Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

52,81 zł/m²47,34 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu lokal w centrum Tarnowskich Gór na parterze o powierzchni 47 m2. Lokal znajduje się w nowym , 4-ro piętrowym budynku przy ul. Legionów 7. Posiada osobne, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

393 990 zł1 713 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ostatnia działka budowlana o powierzchni 1713 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Borówkowej. Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

31,11 zł/m²45 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Niezależny lokal biurowy. Atrakcyjna, spokojna lokalizacja. Bardzo dobrze skomunikowany budynek w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego Charakterystyka nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 059 m² 283,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Tarnowskich Górach przy skrzyżowaniu ulic Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł114,21 m² 3 458,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 114,21m2 dodatkowo do wykorzystania poddasze. Działka ok 680m2. Budynek idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł164 m² 4 993,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Nowa Cena 819 000 do negocjacji Przestronny dom wolnostojący | Śródmieście -tarnowskich Gór 164 m | działka 679 m | 3 sypialnie i duży salon| dwa garaże + piwnica | do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

513 552 zł65,84 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z ogródkiem lub balkonem! stan deweloperski! 2 windy! parking podziemny I naziemny! ścisłe centrum! Do sprzedania mieszkania o powierzchni od 28,77 m2 do 92,83 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

1 200 zł34 m² 35,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 34,22 m - Osiedle Fazos, tarnowskie Góry Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34,22 m , usytuowaną na 2. piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Korczaka

Śródmieście,Tarnowskie Góry

795 000 zł146 m² 5 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Lokalizacja: tarnowskie Góry Śródmieście Nieruchomość położona w spokojnej, uporządkowanej okolicy domów jednorodzinnych. Mimo centralnej lokalizacji zapewnia prywatność i komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2, po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Tarnowskie Góry

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W centrum miasta - tarnowskie góry - ul. Sienna. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Tarnowskich Górach - Centrum miasta, usytuowane na parterze - trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Fazos,Tarnowskie Góry

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 63 m - Tarnowskie Góry, osiedle Fazos - 2 piętro Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Fazos,Tarnowskie Góry

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie - tarnowskie góry - os. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos, usytuowane na parterze - czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

490 000 zł62 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór idealne również jako inwestycja pod wynajem! Opis nieruchomości Oferuję na sprzedaż ustawne mieszkanie zlokalizowane w sercu Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczęść Boże

Śródmieście,Tarnowskie Góry

799 000 zł123 m² 6 495,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Rezerwacja Dom po generalnym remoncie | 5 pokoi | garaż + piwnica | centrum Tarnowskich Gór - Śródmieście 123 m | działka 552 m | garaż + pom. gosp. | po remoncie 2020 | do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

719 000 zł75 m² 9 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowy apartament wraz z działką oraz trzema miejscami parkingowymi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy zabytkowej kopalni srebra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położony lokal handlowo - usługowy o pow 68 mkw położony na parterze z wejściem od ulicy. Przygotowany jest pod branże Beauty ( fryzjer, barber , kosmetyka.