cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży nieruchomości
400 ogłoszeń
Od najnowszych
400 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry,śląskie
990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry
509 000 zł83 m² 6 124,41 zł/m²
Archiwalne
Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry
669 000 zł73 m² 9 164,38 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry
530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry
219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry
990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²
Archiwalne
Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry
749 000 zł81 m² 9 246,91 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry
639 000 zł81 m² 7 888,89 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry
89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Tarnowskie Góry
750 000 zł96 m² 7 812,50 zł/m²
Archiwalne
Apartament dwupoziomowy Tarnowskie Góry
1 040 000 zł180 m² 5 777,78 zł/m²
Archiwalne
Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry
529 000 zł73 m² 7 246,58 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miarki
269 000 zł65 m² 4 118,19 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa
220 000 zł37 m² 5 970,15 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym
339 999 zł48 m² 7 083,31 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry
519 000 zł70 m² 7 414,29 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słomianka
499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka
465 000 zł72 m² 6 424,43 zł/m²
Archiwalne
Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry
540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²
Archiwalne
Lokal usługowy z wejściem od ulicy Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry,śląskie
94 000 zł100 m² 940 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa
220 000 zł37 m² 5 970,15 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka
465 000 zł72 m² 6 424,43 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry
435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry
499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²
Archiwalne
Dom z piwnicą Tarnowskie Góry
699 000 zł151 m² 4 629,14 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Tarnowskie Góry
1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Tarnowskie Góry
Włącz powiadomienia