dowolna

Nowe mieszkania Tarnowskie Góry

65 ogłoszeń

65 ogłoszeń

479 000 zł78,48 m² 6 103,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 78,48 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wygodne mieszkanie w Reptach Śląskich w Tarnowskich Górach Mieszkanie na pietrze o powierzchni 72m2 , składa się z: > salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł57,46 m² 11 294,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na kameralnym osiedlu Villove w Nowym Chechle. Jego powierzchnia wynosi 57,46 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł70 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 70 m z ogródkiem Tarnowskie Góry, opatowice | Bez prowizji od kupującego Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni ok. 70 m , zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

479 000 zł63,88 m² 7 498,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja! Nowoczesne apartamenty Tarnowskie Góry- bobrowniki brak 2% pcc Na sprzedaż nowoczesne apartamenty o powierzchni użytkowej od 63,88 do 84,34 m2 usytuowane na parterze lub piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł72,50 m² 5 379 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestrzeń, światło i spokój gotowe mieszkanie 72,5 m w Tarnowskich Górach, ul. Opolska 23C Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu ? To jest takie mieszkanie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,18 m² 7 249,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 59,18 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

521 282 zł73,42 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od Developera! i pcc. Proponowana oferta stanowi przestronne trzypokojowe mieszkanie składające się z salonu dwóch pokoi, otwartej kuchni z jadalnią i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: - tarnowskie Góry - Opatowice - parter z ogródkiem lub piętro z balkonem, - bezczynszowe, - miejsca parkingowe w cenie, - oddzielne, niezależne wejścia, - stan.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł94,22 m² 5 996,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament na piętrze z 2 balkonami, 2 miejscami parkingowymi -tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 94,22 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Śródmieście,Tarnowskie Góry

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - nowy, wykończony pod klucz - bezczynszowy! klient nie płaci 2% pcc! Do sprzedania nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

575 000 zł77,30 m² 7 438,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Liczba apartamentów ograniczona nie zwlekaj, zostały ostatnie lokale! Nowoczesny apartament z ogródkiem Centrum Tarnowskich Gór Prowizja 0%! Lokalizacja: tarnowskie Góry Centrum Powierzchnia: 77,3.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament na piętrze z balkonem, tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, > 3.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament na osiedlu Morello Park w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 90 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

659 000 zł83,26 m² 7 914,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowa inwestycja nowoczesnych, przestronnych mieszkań z ogrodem w Centrum Tarnowskich Gór. Mieszkanie na pietrze o powierzchni 83,26 m2 , składa się z: > wiatrołapu, > salonu.

Szczegóły ogłoszenia

521 282 zł74,15 m² 7 030,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena brutto/rynek.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł66,73 m² 7 043,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na piętrze o powierzchni 66,73m2.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł79,70 m² 7 992,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji składającej się z zaledwie 4 apartamentów, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł76,92 m² 6 227,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 76,92 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60,55 m² 9 661,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy duży ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na parterze o powierzchni 60,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł84 m² 6 845,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne apartamenty o powierzchni 84 m2 oraz 94,1 m2 zlokalizowane w samym centrum Tarnowskich Gór, którą łączy w sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na osiedlu Morello Park w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 90 m kw, składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł71 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 71 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne,Tarnowskie Góry

419 000 zł53 m² 7 898,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo wybudowanym szeregowcu w Tarnowskich Górach przy ulicy Piotra Skargi. Lokal o powierzchni 53,05 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

589 000 zł87 m² 6 770 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne pierwsze mieszkanie | taras | spokój i wygoda Tarnowskie Góry, ul. Długa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się Wasze. Ten apartament to idealna przestrzeń, aby rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament 117,61 m z dużym tarasem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025