dowolna

Mieszkania na sprzedaż Tarnowskie Góry - Oferty „sprzedam mieszkanie”

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

519 000 zł62 m² 8 371 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny apartament z ogródkiem w Tarnowskich Górach komfort i wygoda na co dzień Na sprzedaż atrakcyjny apartament z prywatnym ogródkiem, idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł130 m² 6 515,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w Bobrownikach Śląskich, przy ul. Chrobrego 7, w zielonej i cichej części Tarnowskich Gór. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Do sprzedaży wyremontowane, wyposażone M4, znajdujące się w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice, osiedle Przyjaźń przy ul. Łotewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

669 000 zł73 m² 9 164,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 73 m pod klucz | 4 pokoje | Centrum Tarnowskich Gór Lokalizacja: tarnowskie Góry, centrum Powierzchnia: 73 m Liczba pokoi: 4 Piętro: parter Stan: pod klucz Cena: 669 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 83 m pod klucz | 4 pokoje | Centrum Tarnowskich Gór Lokalizacja: tarnowskie Góry, centrum Powierzchnia: 83 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 1 Stan: pod klucz Cena: 659 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł71 m² 7 028 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament z ogródkiem | Repty Śląskie | Parter | Bezczynszowy Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z prywatnością domu? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

173 250 zł38,50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Centrum Tarnowskich Gór, oficyna. Główne zalety mieszkania: > duży salon z aneksem kuchennym 34,7m2 > centralna lokalizacja > możliwość wykończenia mieszkania wg.

Szczegóły ogłoszenia

186 550 zł45,50 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Centrum Tarnowskich Gór. Wnętrze tego mieszkania składa się z dużego pokoju, kuchni oraz łazienki. Główne zalety mieszkania: > centralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł60,55 m² 8 257,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na parterze o powierzchni 60,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł83,50 m² 8 730,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy, bezczynszowy apartament z ogrodem, tarasem i fotowoltaiką Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony, wyposażony apartament o powierzchni całkowitej 83,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł92 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Ruszyła sprzedaż kolejnych apartamentów w Tarnowskich Górach. Wybierz swój wariant: parter (83 m ): własny ogródek na poranną kawę. Piętro (93 m ): ogromny taras (15.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje z balkonem na 1 piętrze. S.M. Gwarek. Do rynku 700m. Instalacja miedziana. W bliskiej odległości szkoła, przedszkola, kościół, liczne sklepy, apteki, przychodnie, stadion,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł86 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: tarnowskie Góry Stare Tarnowice Nieruchomość położona bezpośrednio przy dużym kompleksie parkowym, w spokojnej i zielonej części miasta. Kameralna zabudowa oraz brak ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 500 zł65 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera bez pośredników, bez ukrytych kosztów. Są mieszkania, do których wracasz z uśmiechem. Apartament D1/1 w kameralnym osiedlu Srebrna Park przy ul. Sorychy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł84 m² 9 702,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament na piętrze z balkonem, tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, > 3.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł63 m² 6 270 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: tarnowskie Góry dzielnica Stare Tarnowice Nieruchomość położona w spokojnej, zadbanej i rodzinnej okolicy, z dala od głównej drogi. To miejsce, które łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł72,51 m² 7 723 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament "pod klucz" Tarnowskie Góry, repty Śląskie Na sprzedaż nowy, komfortowy apartament o powierzchni 74 m , położony w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł49,60 m² 6 895,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej komfortowych części Tarnowskich Gór Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Rybna,Tarnowskie Góry

780 000 zł91,30 m² 8 543,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży urokliwy bezczynszowy apartament z tarasem oraz przynależnym miejscem parkingowym w Tarnowskich Górach - dzielnicy Rybna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł87 m² 6 655 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne pierwsze mieszkanie | taras | spokój i wygoda Tarnowskie Góry, ul. Długa Są miejsca, które od razu czujesz, że mogą stać się Wasze. Ten apartament to idealna przestrzeń, aby rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł64,66 m² 7 392,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny, jednopiętrowy budynek obejmujący 10 funkcjonalnych lokali mieszkalnych, położony przy ul. Skłodowskiej-Curie. Doskonałe połączenie bliskości centrum miasta z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł54,88 m² 7 817,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Najważniejsze informacje: - M3 na Osiedlu Przyjaźń, - wysoki parter, - budynek z 2012 roku, - własne miejsce parkingowe, - ogrodzony teren, - duży balkon, - niskie koszty utrzymania. - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na osiedlu Morello Park w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 80m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł151,83 m² 5 921,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż jedyny w swoim rodzaju dwupoziomowy apartament w topowej lokalizacji, przy ul. Widokowej w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 151,83 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł87,63 m² 9 688,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Długiej w Reptach Śląskich. Jego powierzchnia wynosi 87,63 m kw. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,90 m² 5 992 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe | 54,9 m | Osada Jana | ul. Słoneczników 53 | 4 piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części miasta Osada Jana.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Bałkańskiej z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Opis nieruchomości: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty bezczynszowe Świerklaniec Na sprzedaż przestronny apartament, dostępny zarówno na parterze, jak i na piętrze budynku, położony w wyjątkowej lokalizacji z otwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł171,83 m² 5 231,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny i komfortowy apartament z dużym tarasem w Tarnowskich Górach - Centrum Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 151,83 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament Z tarasem 30 m - stare tarnowice Zdjęcia przedstawiają wizualizację pomieszczeń Są nieruchomości, które po prostu się ogląda i są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ikoniczny, przestronny Apartament zlokalizowany na Osiedlu Sielanka. Niepowtarzalna, nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa zlokalizowana w części miasta znanej jako Stare Tarnowice -.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł38,50 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie to "standardowe" 2 pokoje z kuchnią w bloku z lat '70 na terenie Osady Jana. Znajduje się na drugim piętrze w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu. Okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł67,45 m² 6 671,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 63 m ( plus duża piwnica), położonego na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Fazos.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł90 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, która od pierwszego kroku daje poczucie komfortu i jakości? Ten apartament przy ul. Cynamonowej w Tarnowskich Górach to propozycja dla osób, które cenią nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł94,22 m² 6 155,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament na piętrze z 2 balkonami, 2 miejscami parkingowymi -tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 94,22 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90,97 m² 9 882,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 90,97m2, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z 2010r. w Tarnowskich Górach przy ul. Siwca.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,40 m² 5 144,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3- pokojowe, tarnowskie Góry ul. Armii Krajowej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,40 m2 usytuowane na I piętrze bloku po termomodernizacji w zielonej części Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł97,20 m² 6 687,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w otoczeniu zieleni - ostatnie 3 mieszkania w tej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 97,2 m , położony w kameralnym budynku wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

649 000 zł63,75 m² 10 180,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na kameralnym osiedlu Villove w Nowym Chechle. Jego powierzchnia wynosi 63,75 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij