Apartament

Repty Śląskie, Tarnowskie Góry, śląskie

  • 519 000 zł
  • 71 m²
  • 7 309,86 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Toś-Pr...

Skontaktuj się

Apartament

Repty Śląskie, Tarnowskie Góry, śląskie

zaktualizowane:
21 kwietnia 2026

519 000 zł

71 m²

7 309,86 zł/m²

Apartament

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026

519 000 zł 71 m² 7 309,86 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 519 000 zł (7 309,86 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Tarnowskich Górach)
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 71 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe, piec, własne
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 71 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek.
Nieruchomość usytuowana jest na parterze - w piętrowym apartamentowcu.
W cenie nieruchomości - 2 miejsca parkongowe!

Możliwość wyboru apartamentu na 1 p. również z ogródkiem - 76,50 m2. (...)

Agent

Agnieszka Toś-Przybyłek

533 777...

533 777 965

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana