Mieszkanie, ul. Widokowa

Widokowa, Tarnowskie Góry, śląskie

  • 899 000 zł
  • 151,83 m²
  • 5 921,10 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Stefanowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Widokowa

Widokowa, Tarnowskie Góry, śląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

899 000 zł

151,83 m²

5 921,10 zł/m²

Mieszkanie, ul. Widokowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

899 000 zł 151,83 m² 5 921,10 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (5 921,10 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 151,83 m², 5 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: TOKA Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: s537

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż jedyny w swoim rodzaju dwupoziomowy apartament w topowej lokalizacji, przy ul. Widokowej w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 151,83 m kw., przynależy do niego duży taras (30,28 m kw), niezależna klatka schodowa oraz indywidualny garaż (20,22 m kw) i dodatkowe miejsce parkingowe na podjeździe.

Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze oraz poddaszu nowoczesnego budynku. (...)

Agent

Kamil Stefanowski

731 933...

731 933 522

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Stefanowski

731 933...

731 933 522

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości