Mieszkanie, ul. Saperów

Saperów, Przyjaźń, Tarnowskie Góry, śląskie

  • 429 000 zł
  • 54,88 m²
  • 7 817,06 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Przybyłek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Saperów

Saperów, Przyjaźń, Tarnowskie Góry, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

429 000 zł

54,88 m²

7 817,06 zł/m²

Mieszkanie, ul. Saperów

Zaktualizowane: 13 maja 2026

429 000 zł 54,88 m² 7 817,06 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 429 000 zł (7 817,06 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 54,88 m² (52,74 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012
  •   technika budowy: nowa technologia
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 2,14 m²
  • Czynsz: 400 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Bragson Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: m154

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Najważniejsze informacje:
- M3 na Osiedlu Przyjaźń,
- wysoki parter,
- budynek z 2012 roku,
- własne miejsce parkingowe,
- ogrodzony teren,
- duży balkon,
- niskie koszty utrzymania.
- ogródek działkowy 30 m od bloku!

Oferta na wyłączność - tylko w BRAGSON Nieruchomości!
Więcej podobnych ofert na Naszej stronie internetowej: