dowolna

Mieszkania w centrum Tarnowskie Góry - Oferty sprzedaży i najmu

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

244 000 zł59,50 m² 4 100,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Centrum Tarnowskich Gór. Wnętrze tego mieszkania składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Główne zalety mieszkania: > centralna lokalizacja >.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł94,64 m² 9 298,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament na parterze z ogródkiem , Repty Śląskie Tarnowskie Góry Lokal mieszkalny > usytuowany na parterze > niezależne wejście > składa się z dużego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,53 m² 6 445,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w Tarnowskich Górach przy ul. Miarki Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyremontowana kawalerka o łącznej powierzchni 35,53 m (wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

563 730 zł65,55 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Nowe budownictwo | Wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku o eleganckiej architekturze, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

551 124 zł65,61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Śródmieście,Tarnowskie Góry

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, nowoczesny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - centrum! gotowy A P artament do zamieszkania! - nowy, wykończony pod klucz - bezczynszowy! klient nie płaci 2% pcc! Do sprzedania nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł83,26 m² 7 914,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| bardzo dobra lokalizacja : ścisłe centrum (ok. 1 km pieszo do rynku), jednocześnie z bardzo dobrą komunikacją z obwodnicą miasta! apartament zlokalizowany na 1-szym piętrze , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł83,11 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogrzewanie w cenie najmu. Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni około 39 m2. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, 3 piętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł79,70 m² 7 992,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji składającej się z zaledwie 4 apartamentów, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

299 025 zł39,87 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 39,87 m z ogromnym tarasem 32,7 m centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w samym sercu Tarnowskich Gór. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,80 m² 5 543,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Wnętrze tego mieszkania składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Główne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament umeblowany Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

659 000 zł83,26 m² 7 914,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowa inwestycja nowoczesnych, przestronnych mieszkań z ogrodem w Centrum Tarnowskich Gór. Mieszkanie na pietrze o powierzchni 83,26 m2 , składa się z: > wiatrołapu, > salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z ogródkiem - Tarnowskie Góry | 80 m | parter | 2 miejsca parkingowe Brak opłata pcc! Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Tarnowskich Gór przy ul. Krakowskiej. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze, umeblowana i wyposażona. Dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze informacje: "osiedle pod gwiazdami" Ostatnie wolne z tego budynku - na parterze z ogródkiem - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie - bezczynszowe, - na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,80 m² 7 123,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone w samym centrum miasta - zaledwie 3 minuty spacerem do rynku. Lokal składa się z przestronnego salonu, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł74 m² 10 121,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty premium na sprzedaż - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie Nowoczesne, komfortowe i bezczynszowe apartamenty w stanie deweloperskim - zaprojektowane z myślą o wygodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł51 m² 8 019,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i ogródkiem Tarnowskie Góry, ul. Pastuszki Lokalizacja: tarnowskie Góry, ul. Pastuszki Inwestycja: apartamenty maw 50 Powierzchnia: 51,03 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł81 m² 8 876,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Kameralne osiedle! Do sprzedaży apartament o powierzchni 80,79 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki Śląskie - usytuowany na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

105 000 zł25,10 m² 4 183,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum Tarnowskich Gór Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,1 m , położone w samym sercu Tarnowskich Gór , w wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w centrum Tarnowskich Gór przy ul. Sobieskiego. Do rynku dojdziesz w około 3 minuty pieszo. Lokal znajduje się na 1. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości: kompleks nowoczesnych 3-4 pokojowych apartamentów bezczynszowych w budowie, zlokalizowany w spokojnej okolicy Tarnowskich Gór, otoczony domami jednorodzinnymi, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł117 m² 4 401,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament 117,61 m z dużym tarasem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł72,50 m² 5 379 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestrzeń, światło i spokój gotowe mieszkanie 72,5 m w Tarnowskich Górach, ul. Opolska 23C Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się od razu ? To jest takie mieszkanie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 282 zł74,15 m² 7 030,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Rybna,Tarnowskie Góry

749 000 zł83,79 m² 8 939,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowskich Górach! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu na piętrze, położonego w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41,54 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Apartamenty Lasowice w Tarnowskich Górach. Mieszkanie zostało kompletnie wykończone, posiada umeblowana i wyposażoną w sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament gotowy do zamieszkania 112 m2 + 70 m2 tarasów! Do wynajęcia unikalny,.

Szczegóły ogłoszenia

325 275 zł43,37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z ogródkiem lub balkonem! stan deweloperski! 2 windy! parking podziemny I naziemny! ścisłe centrum! Do sprzedania mieszkania o powierzchni od 28,77 m2 do 92,83 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł38,60 m² 6 968,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone w Tarnowskich Górach przy ul. Słoneczników. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. To dobra propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł71 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 71 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

185 850 zł41,30 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Centrum Tarnowskich Gór. Wnętrze tego mieszkania składa się z salonu połączonego z kuchnią, pokoju, łazienki Główne zalety mieszkania: >.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

555 500 zł84 m² 6 613,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 77,3 m | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży ostatnie piętro w ofercie! nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

798 000 zł80 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł92 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4- pokojowy apartament o powierzchni 92,00 m2 w nowo powstałej inwestycji w Tarnowskich Górach (repty) przy ulicy Witosa. z tarasem. Inwestycja ukończona- oferowany.