Serce 0 Ulubione

Mieszkania Tarnowskie Góry Os. Przyjazn

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

2 750 zł71 m² 38,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę budynek mieszkalny wynajem okazjonalny: -zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul. Pastuszki w sąsiedztwie osiedla "przyjaźń". W pobliżu sklepy, placówki medyczne, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł64,66 m² 7 392,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny, jednopiętrowy budynek obejmujący 10 funkcjonalnych lokali mieszkalnych, położony przy ul. Skłodowskiej-Curie. Doskonałe połączenie bliskości centrum miasta z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł40,16 m² 5 901,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną dużą kuchnią zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w centrum Tarnowskich Gór. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł60,55 m² 9 661,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie w Tarnowskich Górach, strzybnica. Do mieszkania przynależy duży ogródek i miejsce postojowe. Mieszkanie na parterze o powierzchni 60,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie - tarnowskie góry - os. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos, usytuowane na parterze - czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł84 m² 6 845,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, nowoczesne apartamenty o powierzchni 84 m2 oraz 94,1 m2 zlokalizowane w samym centrum Tarnowskich Gór, którą łączy w sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł92 m² 9 771,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 92.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł57,46 m² 11 294,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowy, trzypokojowy apartament na kameralnym osiedlu Villove w Nowym Chechle. Jego powierzchnia wynosi 57,46 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł76 m² 6 381,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja! Nowoczesne apartamenty Tarnowskie Góry- bobrowniki brak 2% pcc Na sprzedaż nowoczesne apartamenty o powierzchni użytkowej od 63,88 do 84,34 m2 usytuowane na parterze lub piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łotewska

Tarnowskie Góry,śląskie

1 300 zł74 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodne komfortowe i bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie M-5 w Tarnowskich Górach na Os. Przyjazn w Starych Tarnowicach.Mieszkanie usytuowane jest na drugim pietrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij