Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Tarnowskie Góry Sowice

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

769 000 zł364,83 m² 2 107,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa cena! Gotowy do użytku budynek biurowo-administracyjny z potencjałem - Tarnowskie Góry, ul. Czarnohucka 12 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna: budynek biurowo-administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²16 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa - wysoki standard w budynku przy ulicy Czarnohuckiej w Tarnowskich Górach. Charakterystyczna, rozpoznawalna i unikalna powierzchnia dająca przedsiębiorcy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²16,30 m² 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku przy ulicy Czarnohuckiej w Tarnowskich Górach. Charakterystyczna, rozpoznawalna i unikalna powierzchnia dająca przedsiębiorcy ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

39,03 zł/m²70,20 m² 2 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni 70,02 m . Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego z windą. W lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

32,61 zł/m²27,60 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem wyremontowany lokal użytkowy w centrum Tarnowskich Gór. Teren, na którym położony jest budynek posiada oznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego 38s-uo,uki -.

Szczegóły ogłoszenia

27,43 zł/m²47,40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowo -usługowy położony w Tarnowskich Górach, centrum. Nieruchomość Lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowym i składa sie z 2 pomieszczeń ( 13m.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²155 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponuję wynajęcie lokalu w nowo wybudowanym cztero-kondygnacyjnym Centrum Handlowym w Tarnowskich Górach. Lokale o pow.od155m2. - ogrzewanie miejskie - koszt wynajęcia 155 m2 - 7500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²100 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesne lokale usługowe do wynajęcia przy głównej drodze przelotowej - doskonała widoczność i duży potencjał dla biznesu. Do wynajęcia lokale o powierzchni 50 m oraz 100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²66 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem - centrum Tarnowskich Gór - 66 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal użytkowy położony w sercu Tarnowskich Gór - idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²103,20 m² 4 335 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia sześć lokali biurowych zlokalizowanych w biurowcu dwupiętrowym. Najemca ma zapewnioną możliwość korzystania z wspólnej kuchni z częścią jadalną oraz toalet.

Szczegóły ogłoszenia

27,69 zł/m²65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta najmu lokalu w centrum Tarnowskich Gór Do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Lokal składa się z: dwóch pokoi (w tym jeden z wygłuszonymi.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 40 m2 w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

26,53 zł/m²49 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal pod działalność w centrum Tarnowskich Gór. W skład lokalu wchodzą trzy pomieszczenia o łącznej pow. 49 mkw. Biuro w dobrym stanie, umożlwiające korzystanie od "zaraz". Do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij