dowolna

Działki Tarnowskie Góry – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Śląsku

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

Działka

Opatowice,Tarnowskie Góry

42 588 zł12 168 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta wynajmu Na wynajem atrakcyjny grunt inwestycyjny o dużym potencjale gospodarczym, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, przy drodze krajowej o dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

999 990 zł2 075 m² 481,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2075 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 510 m² 350,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1510 m2 w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór. Wymiary: 54,34 x 28,50 m2 media: prąd - na działce internet - na działce woda - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne,Tarnowskie Góry

199 000 zł656 m² 303,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tarnowskich Górach, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bobrowniki. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

333 000 zł1 332 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu wp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

390 000 zł1 249 m² 312,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowskich Górach - idealna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1249 m , położona w spokojnej, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Laryszowska

Rybna,Tarnowskie Góry

260 000 zł1 030 m² 252,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam pieknie połozoną działkę budowlana na płaskim terenie. Zapraszam do kontaktu .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Rybna,Tarnowskie Góry

256 800 zł642 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 642 m , położoną w urokliwej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rybna,Tarnowskie Góry

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 800 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 26x30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 500 000 zł3 151 m² 476,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3151 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

390 000 zł1 206 m² 323,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pożądanej okolicy pod dom jednorodzinny Z ładnym ogródkiem Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Tarnowskich Górach w dzielnicy Repty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

534 800 zł3 820 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 3 800 m Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3 800 m , położoną w doskonałej lokalizacji. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni około 1000 m2 w willowej dzielnicy Tarnowskich Gór - dzielnica Repty Śląskie, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Segiet. Doskonałe walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rybna,Tarnowskie Góry

266 000 zł700 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy przy lesie! Do sprzedaży działka o powierzchni 700 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Rybna. Działka w kształcie prostokąta, wymiary około 23x30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Rybna,Tarnowskie Góry

510 000 zł1 275 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1275 m , usytuowanej w malowniczej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór. Działka znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sowice,Tarnowskie Góry

1 900 zł1 302 m² 1,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka do wynajęcia w Tarnowskich Górach - Sowice. Do wynajęcia działka, ogrodzona o powierzchni 1302 m2, wymiary od frontu 67 m, szerokość 19 m Teren przeznaczony w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Rybna,Tarnowskie Góry

350 000 zł1 300 m² 269,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta , płaski teren , obok zabudowa jednorodzinna - żadnych szeregówek , media w granicy. Dobry dojazd , w pobliżu sklepy , szkoła , przystanek. Cicha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pyskowicka

Przyjaźń,Tarnowskie Góry

328 000 zł820 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone w Tarnowskich Górach w okolicy Zamku w Starych Tarnowicach przy ul Pyskowickiej. Działki są zlokalizowane w pobliżu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szczęść Boże

Śródmieście,Tarnowskie Góry

436 100 zł1 246 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Tarnowskich Górach w okolicy zabytkowej kopalni srebra przy ul Szczęść Boże. Działka jest zlokalizowana w pobliżu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Staszica

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

369 000 zł1 217 m² 303,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1217 m ul. Staszica, tarnowskie Góry, repty Śląskie Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1217 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 500 000 zł3 151 m² 476,04 zł/m²

 

 

 

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

390 000 zł1 206 m² 323,38 zł/m²

 

 

 

Rybna,Tarnowskie Góry

266 000 zł700 m² 380 zł/m²

 

 

 

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

999 990 zł2 075 m² 481,92 zł/m²

 

 

 

Sowice,Tarnowskie Góry

1 900 zł1 302 m² 1,46 zł/m²

 

 

 

Rybna,Tarnowskie Góry

304 000 zł800 m² 380 zł/m²

 

 

 

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

 

 

Opatowice,Tarnowskie Góry

305 000 zł1 052 m² 289,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór Opatowicach, przy ul. Słomianka(boczna) wyłącznie W tg-brokers!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

339 000 zł966 m² 350,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy piękną ustawną działkę budowlaną blisko centrum, działka całkowicie uzbrojona. wymiary :31m x 31m Media: - prąd, gaz, woda, kanalizacja miejska Nowy transformator oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Tarnowskie Góry,śląskie

1 893 883 zł9 517 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko w naszym biurze! Inwestorze! Szukasz działki pod swój biznes? Interesują Cię duże grunty z miejscowym planem? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne,Tarnowskie Góry

2 990 281 zł20 069 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

336 000 zł960 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy piękną ustawną działkę budowlaną blisko centrum! wymiary :30m x 32m Teren plaski gotowy pod budowę, 4 linia zabudowy od drogi głównej Media w drodze - prąd - gaz - woda -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Śródmieście,Tarnowskie Góry

580 000 zł690 m² 840,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną działkę budowlaną o powierzchni 690m2. Działka jest w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona z bramą. media: prąd, woda, kanalizacja, gaz Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Strzybnica,Tarnowskie Góry

1 290 000 zł4 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, działka ustawna , zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Strzybnica,Tarnowskie Góry

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Sowice,Tarnowskie Góry

450 000 zł963 m² 467,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W pełni uzbrojona! tarnowskie góry - sowice! blisko centrum! Na sprzedaż: w pełni uzbrojona działka budowlana 963 m - idealne miejsce na Twój dom! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Pniowiec,Tarnowskie Góry

197 000 zł615 m² 320,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy nieopodal lasu Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 615 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Rybna,Tarnowskie Góry

253 200 zł633 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

IPrezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie 633m2 , 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Przy działce nowo wybudowany dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Opatowice,Tarnowskie Góry

336 000 zł960 m² 350 zł/m²

 

 

 

Strzybnica,Tarnowskie Góry

216 980 zł571 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w trzeciej linii zabudowy, działka ustawna , zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Strzybnica,Tarnowskie Góry

233 700 zł615 m² 380 zł/m²