dowolna

Domy Tarnowskie Góry – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Rynek pierwotny

649 000 zł118,66 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

! bez prowizji! Dom w zabudowie szeregowej stan deweloperski, 118,66 m Tarnowskie Góry, bobrowniki Lokalizacja: tarnowskie Góry / Bobrowniki Inwestycja: zabudowa szeregowa nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Rybna,Tarnowskie Góry

1 200 000 zł125 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Nowoczesny dom wolnostojący wykończony pod klucz Kupujący zwolniony z podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 125m2 w stanie deweloperskim, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł242 m² 4 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Dom o powierzchni całkowitej 242 m2 w tym 40 m2 garaż dwustanowiskowy i kotłownia. Działka 748 m2 o regularnym kształcie i w prestiżowym otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł151 m² 3 966,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:329 m²

Mega okazja! Kamienica w sercu Tarnowskich Gór - tylko 599 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1929 roku, położona w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. To niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

616 000 zł140 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Nowe domy szeregowe W ofercie! Tarnowskie Góry, ul. Witosa 58 | Dom 140 m | 5 pok. | ogród | Garaż Przedstawiamy trzy segmenty środkowe w nowoczesnej zabudowie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, na osiedlu domków jednorodzinnych, położony w Tarnowskich Górach, w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł148 m² 5 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 944 m2 w Starych Tarnowicach przy ul. Urokliwej z możliwością wybudowania ekonomicznego i energoszczędnego domu modułowego. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł119,54 m² 5 523,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy blisko natury Twoje idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu w stanie deweloperskim, który czeka na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł70 m² 7 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Ten wyjątkowy nowoczesny dom modułowy piętrowy o niestandardowym projekcie z pewnością przyciągnie Twoją uwagę! Ten dom zapewni idealne warunki do życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł107 m² 5 794,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach - Lasowice. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł210 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Dom do zamieszkania bez nakładów finansowych Prestiżowa dzielnica Tarnowskich Gór - Osiedle Kolejarzy Powierzchnia działki: 1046 m Idealny dla rodziny i do prowadzenia firmy Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowy dom szeregowy o powierzchni 106 m , położony w Tarnowskich Górach na działce 190 m . Układ pomieszczeń: parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł199 m² 3 366,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:846 m²

Przytulny i komfortowy dom w Tarnowskich Górach Zadzwoń:   W Home Partner Silesia nie płacisz prowizji. Na sprzedaż dom w spokojnej dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Rybna,Tarnowskie Góry

989 000 zł109,31 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu na nowoczesnym osiedlu w Tarnowskich Górach. Osiedle to jest nową inwestycją, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł240 m² 6 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 472 m²

Piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 240 m graniczący z lasem z pięknie zagospodarowaną, dużą działką. Dom w stanie do odświeżenia lub remontu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł71,88 m² 9 112,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Jeśli poszukujesz całorocznego dom z pełnym wyposażeniem i zagospodarowaną działką? Zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł144 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim - Świerklaniec Oferujemy dwa domy w zabudowie bliźniaczej, zrealizowane według projektu Dom w murajach (gb) , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł140 m² 9 264,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Możesz mieszkać tam gdzie chcesz, a nie tam gdzie musisz ;) Umiejscowienie domu zapewnia spokojne życie w kontakcie z naturą. Energooszczędne rozwiązania to pewność wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Na sprzedaż wygodny, piętrowy dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny! Tarnowskie Góry - spokojna, rodzinna okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł180,58 m² 7 747,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny znajdujący się w Tarnowskich Górach dzielnicy Starych Tarnowic. Dom wybudowany przez osoby prywatne w 2018 roku. Powierzchnia całkowita domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł125,03 m² 7 838,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Tarnowskich Górach wybudowany według projektu `dom w Klematisach 24b`. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim plus. Nieruchomość o powierzchni 125,03.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy zlokalizowany w miejscowości Tarnowskie Góry w dzielnicy Pniowiec. Budynek wybudowany z porothermu, ocieplony 15 cm styropianem, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

1 100 000 zł163,71 m² 6 719,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący W bliskim sąsiedztwie lasu I zalewu nakło-chechło brak opłaty pcc! Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł121,60 m² 4 925,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - Tarnowskie Góry, centrum Kupujący nie płaci podatku pcc! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Najważniejsze informacje: - dom do remontu, - wszystkie media, - dojazd drogą asfaltową, - piętrowy, - 5 pokoi, - piwnica. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson Nieruchomości! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł186 m² 5 370,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny W okolicy mikołeska (powiat tarnogórski) Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 152,8 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł170,44 m² 6 395,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:613 m²

Zarezerwowane! Na sprzedaż nowoczesny dom piętrowy z 2020 roku, położony na działce o powierzchni 613m2,w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór na ulicy Cytrynowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

1 299 000 zł127 m² 10 228,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:563 m²

Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach na Osiedlu Sielanka Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł223,56 m² 3 802,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy na sprzedaż rozpoczętą budowę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej około 170 m , realizowanego według funkcjonalnego projektu "luiza". To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł165 m² 6 054,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, położonego w miejscowości Tarnowskie Góry, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł109,20 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:609 m²

Na sprzedaż: dom parterowy w trakcie budowy - Tarnowskie Góry, dzielnica Rybna Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego parterowego o powierzchni całkowitej 109,02 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł161,82 m² 9 238,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 417 m , oferujący aż 3 miejsca parkingowe. Nieruchomość została wybudowana w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł180 m² 5 827,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

0% prowizji Świetna lokalizacja 3 Sypialnie Duży ogród Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji cichej, spokojnej i malowniczej okolicy szybki dojazd do okolicznych miast. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł116,43 m² 8 417,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z dużymi przeszkleniami - Zbrosławice / Ptakowice (pow. tarnogórski) Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł167,07 m² 5 925,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

Nowoczesny, wolnostojący dom w stanie deweloperskim - 167 m , działka 846 m Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 167,07 m (powierzchnia użytkowa bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Na sprzedaż: stylowa kamienica inwestycyjna w Tarnowskich Górach - 5 mieszkań + projekt 4 mieszkań w zabudowie bliźniaczej! Szukasz gotowca inwestycyjnego z pewnym dochodem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:882 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom posadowiony na dużej pięknej działce w centrum Tarnowskich Gór. Zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, wybudowany około 2001 roku, wykończony solidnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ulicy Niedziałkowskiego w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 122 m kw, powierzchnia działki wynosi 203.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł165,72 m² 6 631,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny - Tarnowskie Góry (osiedle Kolejarzy) Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165,72 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł163,71 m² 6 413,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²