dowolna

Domy Tarnowskie Góry – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Śródmieście,Tarnowskie Góry

699 000 zł110 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż dom piętrowy położony w Tarnowskich Górach przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie. Nieruchomość położona na dużej ładnej działce o powierzchni 1165m2. w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

749 000 zł186 m² 4 035,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Energooszczędne! nowoczesne domy jednorodzinne! idealna lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej, łączone garażami, usytuowane w Radzionkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

975 000 zł121 m² 8 057,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m2 położony w Tarnowskich Górach, w przepięknej okolicy. Parter domu składa się salonu z kuchnią i częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Strzybnica,Tarnowskie Góry

850 000 zł238 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Do sprzedania komfortowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 238 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Strzybnica! Nieruchomość położona w spokojnej okolicy Tarnowskich Gór, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy otoczonej lasem i naturą? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Superkomfortowy segment środkowy na sprzedaż wykończony pod klucz o powierzchni 120m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tarnowskie Góry

Strzybnica,Tarnowskie Góry

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący 120 m2 - Tarnowskie Góry Strzybnica Nieruchomość położona na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 900 m2 Na wynajem dom jednorodzinny z lat 70-tych. Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

822 000 zł140 m² 5 871,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

W cenie: pompa ciepła, fotowoltaika, rekuperacja Tylko u nas dom niskoenergetyczny: nowoczesne I ekologiczne domy przy Parku piny w tarnowskich górach Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

822 000 zł140 m² 5 871,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

850 000 zł263 m² 3 231,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Bardzo dobra lokalizacja! Do sprzedania dom wolnostojący usytuowany w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Powierzchnia użytkowa - ok. 171m2 (dodatkowo piwnica, garaż w bryle, strych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

665 000 zł120 m² 5 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Klient nowy dom W Zabudowie Szeregowej! Do sprzedaży słoneczny, komforttowy nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2 , usytuowany na działce około 190 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

655 000 zł131 m² 5 017,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Przedmiotem sprzedaży jest : Dom wolnostojący z garażem w Świerklańcu ul Podgórna powierzchnia całkowita 130,55m2 Działka 425m2 Cena dotyczy stanu surowego zamkniętego ( ocieplenie zew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 790 000 zł263 m² 6 806,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Do sprzedaży nowy, w pełni wyposażony wolnostojący dom wraz z umeblowaniem. Wykończenie i umeblowanie wg projektu profesjonalnego architekta wnętrz. Dom piętrowy o powierzchni 263.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 090 000 zł350 m² 3 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Oferuję do sprzedaży duży dom w dzielnicy Tarnowskich Gór o powierzchni ok 350 m kw na działce ponad 2200 m kw, za 1.195.000,00 zł. Opis nieruchomości: dom wolnostojący, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

999 000 zł121 m² 8 256,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

5 500 zł160 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia energooszczędny dom W nowym chechle blisko zalew nakło-chechło Komfortowy dom z garażem w bryle budynku oraz z tarasem, ogrodem. Dom o powierzchni 160m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

599 000 zł123 m² 4 877,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Nowa inwestycja - repty śląskie - widokowa działka inwestycja na granicy rept ze starymi tarnowicami! Do sprzedania piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

695 000 zł118 m² 5 872,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

- brak podatku pcc Ogłoszenie dotyczy domu nr 10 Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji Repty Śląskie. Lokalizacja zapewnia intymność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

940 000 zł165 m² 5 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Komfortowy, wolnostojacy dom na sprzedaż Tarnowskie Góry Na sprzedaż dom o powierzchni 165 m2 zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

789 000 zł109 m² 7 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny energooszczędny dom W zabudowie szeregowej! Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 109,31m2 w stanie deweloperskim, segment zewnętrzny. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 900 000 zł246 m² 7 707,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 978 m²

Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 4978 m2 w Pniowcu, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

899 000 zł98 m² 9 207,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta! wyjątkowa okazja! dom na sprzedaż Z całym wyposażeniem! Na sprzedaż nowy dom parterowy wraz Z całym wyposażeniem. Szukasz domu w którym chciałbyś zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 050 000 zł117 m² 8 951,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej połączony garażami o powierzchni całkowitej 117,3 m2, usytuowany na działce o powierzchni 398 m2 w Tarnowskich Górach - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni około 88 m2 przystosowany pod studio nagrań w Tarnowskich Górach - dzielnica Lasowice. Lokal usytuowany na działce o powierzchni 320 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

575 000 zł280 m² 2 053,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Przedmiotem oferty jest parterowy dom z poddaszem mieszkalnym położony w Tarnowskich Górach - Bobrownikach. Powierzchnia całkowita domu to 280 m2 a użytkowa ok 200m2 Działka 1450 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Roździeńskiego

Śródmieście,Tarnowskie Góry

695 000 zł142 m² 4 911,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Okazyjna cena! 0% prowizji Przedstawiam ofertę sprzedaży domu, typu bliźniak. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, blisko centrum a mimo to na spokojnym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Strzybnica,Tarnowskie Góry

450 000 zł114 m² 3 940,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas na sprzedaż dom w zabudowie jednorodzinnej wolnostojący. Dom znajduje się w Tarnowskich Górach dzielnica Strzybnica. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Rybna,Tarnowskie Góry

720 000 zł137 m² 5 265,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

Tarnowskie Góry- rybna. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, prawy( domy stanowią lustrzane odbicie). Lewy bliżniak zarezerwowany! Każdy dom na osobnej działce o powierzchni 387m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam sprzedam dom wolnostojacy w spokojnej i cichej okolicy nowa zabudowa prywatna ślepa droga dojazdowa. Dom znajduje się jako 3 od końca drogi. Dom posiada: 5 pokoi, salon z jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne,Tarnowskie Góry

799 000 zł1 193 m² 669,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

zbudowany w 1985 roku w technologii tradycyjnej. Powierzchnia domu wynosi 227,38m2 Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń ogródek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej usytuowane na widokowej działce w Starych Tarnowicach, przy Parku Repeckim. Kupujący nie płaci 2% pcc! Do sprzedania komfortowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

590 000 zł127 m² 4 645,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania nowe domy w zabudowie szeregowej, usytuowane w Tarnowskich Górach - Śródmieście. Powierzchnia domów 127m2 Powierzchnia działek : 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

560 000 zł127 m² 4 409,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

769 000 zł140 m² 5 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Lasowice,Tarnowskie Góry

399 000 zł80 m² 4 973,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu piętro domu dwurodzinnego w cichej i spokojnej części Tarnowskich Gór. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Lasowice. W skład oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

1 050 000 zł170 m² 6 194,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Idealny dla rodziny! do zamieszkania! oferta na wyłączność tylko W realton nieruchomości Z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

822 000 zł140 m² 5 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

2 400 000 zł252 m² 9 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wyjątkowa rezydencja na 8 000m2 działki w Tarnowskich Górach. Szukasz nietuzinkowego dużego domu z basenem właśnie mamy coś dla Ciebie. Tarnowskie Góry Repty Śląskie tu właśnie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Sowice,Tarnowskie Góry

429 000 zł158 m² 2 720,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta na wyłączność tylko W realton nieruchomości Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu, położonego w znakomitej lokalizacji, w Tarnowskich Górach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

899 000 zł98 m² 9 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łomnickiego

Tarnowskie Góry,śląskie

9 500 zł384 m² 24,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Witaj, do wynajęcia nowocześnie wykończony dom w Tarnowskich Górach, w świetnej okolicy. Świetnie trafiłeś/aś. Zapraszam do opisu i kontaktu! Idealny dla rodziny. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

720 000 zł142 m² 5 088,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

Sprzedam nowy dom w zabudowie bliźniaczej w wyjątkowej lokalizacji, w centrum Tarnowskich Gór. Budynki o powierzchni 141,5 m2 z jednostanowiskowym garażem i tarasem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij