dowolna

Domy z aneksem kuchennym Tarnowskie Góry - Lista ofert sprzedaży i najmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Rynek pierwotny

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany przy ulicy Niedziałkowskiego w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 122 m kw, powierzchnia działki wynosi 203.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł165,72 m² 6 631,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny - Tarnowskie Góry (osiedle Kolejarzy) Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165,72 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł163,71 m² 6 413,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący W bliskim sąsiedztwie lasu I zalewu nakło-chechło brak opłaty pcc! Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Dom Marzeń na Skraju Lasu Luksus, cisza i Przestrzeń! Tarnowskie Góry, ul. Grzybowa Szukasz domu, który łączy nowoczesność, najwyższą jakość i bliskość natury? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł244,58 m² 5 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Przestronny dom z piękną działką Dom w Aurorach 3 Lokalizacja: tarnowskie Góry Opatowice Powierzchnia działki: 812 m Powierzchnia użytkowa: zgodna z projektem Dom w Aurorach 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł232,92 m² 8 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Nowoczesny i komfortowy dom wolnostojący - Tarnowskie Góry Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z ogrodem zimowym i garażem dwustanowiskowym po kapitalnym remoncie. Powierzchnia całkowita to około 190 m.kw. z czego parter z ogrodem zimowym to około.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł140,29 m² 4 390,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Komfortowy bliźniak W spokojnej lokalizacji- tarnowskie góry/ repty Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 140,29 m2 (pow. użytkowa 123,29 m2) zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł218 m² 4 449,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu lasu - Tworóg, boruszowice (powiat tarnogórski) Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 218 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł390 m² 6 407,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom wolnostojący W centrum tarnowskich gór Funkcjonalny dom z dużymi przeszkleniami i malowniczym ogrodem w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Wymarzone miejsce dla osób, które po.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! komfortowy dom wolnostojący Z dużą działką W spokojnej I zielonej okolicy świerklańca Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł232,93 m² 9 444,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Na sprzedaż ekskluzywny i niepowtarzalny dom jednorodzinny położony w Tarnowskich Górach nieopodal centrum miasta jak i lasu. Wyjątkowa i przestronna nieruchomość o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł200 m² 4 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Przestrony bliźniak W centrum Idealny dla dużej rodziny lub pod działalność Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej, położony w samym centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł252,23 m² 6 343,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z dużą działką - spokojna okolica, blisko miasta Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 252,23 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagodowa

Pniowiec,Tarnowskie Góry

899 000 zł155 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje energooszczędny, dwukondygnacyjny dom, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Pniowiec, pod samym lasem. Nowa cena do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaczmarka

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

1 225 000 zł138 m² 8 886,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, energooszczędny dom szeregowy - Tarnowskie Góry Cicha okolica | Blisko Centrum | 137,85 m2 | działka 177 m2 Nowoczesny dom z 2021 roku, w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemcewicza

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

2 150 000 zł186 m² 11 552,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w cichej i spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Niemcewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niemcewicza

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

2 150 000 zł186 m² 11 552,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

630 300 zł125 m² 5 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szukasz domu, którego lokalizacja pozwoli ci na szybki dojazd do centrum i miast ościennych ? potrzebujesz komfortowej przestrzeni w domu? Chcesz zapewnić swojej rodzinie duży kawałek ogródka?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,66 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 118,66 m2 Lokalizacja: tarnowskie góry/bobrowniki. Działka: 162m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa inwestycja w Tarnowskich Górach - Opatowice Kameralne osiedle czterech nowoczesnych domów Szukasz miejsca, w którym codzienny komfort spotyka się z ciszą natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybna,Tarnowskie Góry

779 000 zł118 m² 6 578,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Prezentujemy nowy dom w zabudowie szeregowej. Funkcjonalny dom jednorodzinny - apartament położony w Tarnowskich Górach - dzielnica Rybna Przytulny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 055 000 zł145 m² 7 255 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż energooszczędne domy wolnostojące o powierzchni ok.145.42 m położone w Tarnowskich Górach-Pniowcu. Domy położone w sąsiedztwie lasu na ładnych działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 150 000 zł155 m² 6 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje energooszczędny, dwukondygnacyjny dom, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Pniowiec, pod samym lasem. Budynek nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

4 500 zł125 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

DO wynajęcia dom W centrum tarnowskich gór! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 125 m2, usytuowany na działce około 170 m2. Nieruchomość składa się parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jagodowa

Pniowiec,Tarnowskie Góry

699 000 zł100 m² 265,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 630 m²

Biurom nieruchomości dziękuję! Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór- pniowiec. Nieruchomość wybudowana w latach 60. z cegły i pustaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybna,Tarnowskie Góry

779 000 zł118 m² 6 578,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 332 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach centrum miasta! Możliwość adaptacji budynku pod usługi. Powierzchnia działki - 800m2 Parter - hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

649 000 zł119 m² 5 469,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pniowiec,Tarnowskie Góry

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o powierzchni użytkowej 123m2 +25m2 użytkowego poddasza do zagospodarowania - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 123m +25m2 poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pniowiec,Tarnowskie Góry

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Silesia Cztery Kąty z przyjemnością prezentuje, dwukondygnacyjny dom, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Pniowiec, pod samym lasem. ***** Nowa cena tylko do końca roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

835 000 zł151 m² 5 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

295 000 zł327 m² 902,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:535 m²

- tarnowskie Góry - idealna inwestycja W mieszkania Z ogródkiem - Tylko u nas! - Zapraszamy do zapoznania się nietuzinkową nieruchomością, w której jest tak wysoki potencjał.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij