dowolna

Domy pod klucz Tarnowskie Góry - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowapienna

Opatowice,Tarnowskie Góry

1 499 000 zł240 m² 6 246 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Prowizja 0% Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w cichej, malowniczej dzielnicy Opatowice w Tarnowskich Górach. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do Gliwic, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pniowiec,Tarnowskie Góry

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o powierzchni użytkowej 123m2 +25m2 użytkowego poddasza do zagospodarowania - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 123m +25m2 poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Pniowiec,Tarnowskie Góry

835 000 zł151 m² 5 529,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Tarnowskie Góry

Strzybnica,Tarnowskie Góry

4 500 zł93 m² 48,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, bez wkładu finansowego! Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia komfortowego i wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 349 000 zł200 m² 6 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w cichej, malowniczej miejscowości Jaśkowice, tuż obok Pyskowic. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do Gliwic, a jednocześnie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry

840 000 zł142 m² 5 915,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w ścisłym centrum Tarnowskich Gór! Agent prowadzący: dom również nadaje się na dom dwurodzinny, niezależna klatka schodowa! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowapienna

Tarnowskie Góry,śląskie

810 000 zł118 m² 6 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w cichej, malowniczej dzielnicy Tarnowskich Gór. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do Gliwic, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowapienna

Rybna,Tarnowskie Góry

1 499 000 zł240 m² 6 246 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Prowizja 0% Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w cichej, malowniczej dzielnicy Tarnowskich Gór. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do Gliwic, a jednocześnie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Srebrna

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

1 997 000 zł260 m² 7 680,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom wolnostojący gotowy do zamieszkania Z garażem 2 stanowiskowym, na dużej słonecznej działce 5 minut do terenów zielonych I leśnych ( Przedstawione zdjęcia oddają rzeczywisty stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Starowapienna

Tarnowskie Góry,śląskie

4 000 zł118 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Na wynajem wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w cichej, malowniczej dzielnicy Tarnowskich Gór. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do Gliwic, a jednocześnie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

989 000 zł109 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny energooszczędny dom W zabudowie szeregowej! Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 109,31m2 w stanie pod klucz, segment wewnętrzny. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 332 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach centrum miasta! Możliwość adaptacji budynku pod usługi. Powierzchnia działki - 800m2 Parter - hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Rybna,Tarnowskie Góry

895 000 zł125 m² 7 158,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103.29 m2 - stan deweloperski plus. Powierzchnia całkowita: 125.03 m Lokalizacja: Rybna Działka: 622 m2/ przestrzeń niezagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Sowice,Tarnowskie Góry

990 000 zł143 m² 6 921,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nowy dom szeregowy w spokojnej okolicy blisko lasu w Tarnowskich Górach przy Poziomkowej. Cena sprzedaży obejmuje: dom dwukondygnacyjny wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Rybna,Tarnowskie Góry

895 000 zł125 m² 7 158,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

989 000 zł109 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

800 000 zł164 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu w Tarnowskich Górach, który łączy funkcjonalność z dużym potencjałem do adaptacji według indywidualnych potrzeb. Powierzchnia działki: 679 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowapienna

Rybna,Tarnowskie Góry

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowapienna

Tarnowskie Góry,śląskie

810 000 zł118 m² 6 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowapienna

Tarnowskie Góry,śląskie

810 000 zł118 m² 6 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Nowy dom wykończony z 2023r w zabudowie szeregowej w Tarnowskich Górach ul Starowapienna w bliskiej odległości od Park Rybna Na układ domu składa się na parterze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Rybna,Tarnowskie Góry

895 000 zł125 m² 7 158,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

989 000 zł109 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 332 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach centrum miasta! Możliwość adaptacji budynku pod usługi. Powierzchnia działki - 900m2 Parter - hol, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

989 000 zł109 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

989 000 zł109 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 599 000 zł158 m² 10 120,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż dom parterowy wolnostojący usadowiony na działce o powierzchni 1200 m 2 w spokojnej lokalizacji pod lasem na najbardziej prestiżowym osiedlu w Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

989 000 zł109 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Tarnowskie Góry,śląskie

2 000 000 zł370 m² 5 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 599 000 zł158 m² 10 120,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Opatowice,Tarnowskie Góry

989 000 zł109 m² 9 047,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

550 000 zł165 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Na sprzedaż cudownie położony dom przy rezerwacie przyrody Segiet w Tarnowskich Górach- reptach Śląskich. Nieruchomość cechuje również bardzo ładna działka o powierzchni 505m2. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

579 000 zł170 m² 3 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dom wolnosotojący! atrakcyjna lokalizacja! do zamieszkania! dobrze skomunikowane osiedle! Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 170 m2 w Tarnowskich Górach - Stare Tarnowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Stare Tarnowice,Tarnowskie Góry

609 000 zł170 m² 3 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Repty Śląskie,Tarnowskie Góry

619 000 zł123 m² 5 040,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Repty śląskie - widokowa działka inwestycja na granicy rept ze starymi tarnowicami! Do sprzedania piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, o powierzchni 122,81 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy otoczonej lasem i naturą? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Superkomfortowy segment środkowy na sprzedaż wykończony pod klucz o powierzchni 120m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

850 000 zł263 m² 3 231,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Bardzo dobra lokalizacja! Do sprzedania dom wolnostojący usytuowany w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Powierzchnia użytkowa - ok. 171m2 (dodatkowo piwnica, garaż w bryle, strych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 790 000 zł263 m² 6 806,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Do sprzedaży nowy, w pełni wyposażony wolnostojący dom wraz z umeblowaniem. Wykończenie i umeblowanie wg projektu profesjonalnego architekta wnętrz. Dom piętrowy o powierzchni 263.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Bobrowniki Śląskie,Tarnowskie Góry

1 050 000 zł170 m² 6 194,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Idealny dla rodziny! do zamieszkania! oferta na wyłączność tylko W realton nieruchomości Z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu,.