Ogłoszenie archiwalne

Dom Tarnowskie Góry

Lasowice, Tarnowskie Góry, śląskie

  • 1 080 000 zł
  • 142 m²
  • 7 605,63 zł/m²

Dom Tarnowskie Góry

Lasowice, Tarnowskie Góry, śląskie

zaktualizowane:
6 września 2023

1 080 000 zł

142 m²

7 605,63 zł/m²

Dom Tarnowskie Góry

Zaktualizowane: 6 września 2023

1 080 000 zł 142 m² 7 605,63 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
541 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2014

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

541 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2014

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 080 000 zł (7 605,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 142 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2014
  •   pokrycie dachu: dachówka
  • Działka: 541 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Metrohouse, zaktualizowane: 06.09.2023
  •   numer ogłoszenia: XECI000

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Pięknie wykończony dom z bogatym wyposażeniem i wysokim standardem! Tarnowskie Góry, Lasowice.

Główne atuty nieruchomości:

prestiżowa lokalizacja

wysoki standard wykończeń

ogródek

Nieruchomość złożona z:

kuchnia otwarta z oknem 15 m.kw

jadalnia 22 m.kw

salon 32 m.kw

pokój 13 m.kw

pokój 13 m.kw

pokój 13 m.kw

wc 3 m. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości